logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Toomas Uibo & Saara Pius - ''Ma hõljun taeva all''

Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Toomas Uibo ja Saara Pius – „Ma hõljun taeva all“

Selle aasta detsembris annavad Saara Pius ja Toomas Uibo vaid 6 jõulukontserti Eestimaa erinevates paikades. Aasta viimane kuu on aeg, kus me hingame pikast ja väsitavast aastast sügavalt välja, pöörame rohkem tähelepanu oma lähedastele, oma sõpradele, püüame veeta rohkem aega koos nendega, keda me väga armastame. See on aeg, kus meie hinged ja mõtted laulavad rohkem kui tavaliselt. Seda imelist aega soovivad Saara ja Toomas jagada nüüd ka oma publikuga - intiimselt ja vahetult, mõtiskledes ja lauldes sellest, mis on neile oluline ja kallis. Muusika lohutab ja trööstib meid kõiki selles hullumeelses maailmas.

Toomas Uibo ja Saara Pius on andnud tänaseks kontserte paljudes Eesti paikades. Selle duo kokkusaamise lugu ulatub aastasse 2015, kui Saara kehastas populaarses telesaates ”Su nägu kõlab tuttavalt” noort Toomas Uibot. See etteaste jäi nii välise sarnasuse kui ka häälekõla tõttu paljudele meelde, sh ka Toomasele endale. Paar aastat tagasi, peale esimese hooaja telesaadet „Maskis laulja“, kus Toomas peale 35 aastast lavapausi taas laulma hakkas, said neist head sõbrad ja koos on esinetud kõigi nende aastate jooksul.

Toomas Uibo: „Saara on minu meelest üks parimaid naislauljaid Eestis. Ma olen talle tohutult tänulik, et ta on nõus minuga lava jagama. Need kunagised, isaga kuulsaks lauldud laulud kõlavad täna koos Saaraga imelisemalt kui kunagi varem. Mul on temaga koos esinedes kohe palju kindlam tunne“.

Saara Pius: „Mul on siiralt hea meel, et meie teed on Toomasega ristunud. Meie muusikamaitse on üsna ühtiv ja mulle meeldib, et ta on oma olekult üdini siiras ja heas mõttes lihtne. Ei mingit keerutamist, saltosid ega Swarovski kristalle. Ainult tema lemmiklood ja nende sõnum, inimeselt inimesele. Olen emotsionaalselt alati väga liigutatud kui saan neid kunagi kuulsaks lauldud laule koos Toomasega uues kuues esitada“.

Toomase ja Saara kontserdil tulevad esitusele nii Toomase isa Väino Uibo, Urmas Alenderi, Billy Joeli, Tears for Fearsi, Joni Michelli ja paljude teiste laulukirjutajate legendaarsed laulud. Kindlasti ei puudu sealt ka Toomas Uibo noorusaja hitid „Võõras mees“, „Vari“, „Kodulaul“, „Valeva veelinnu lend“ jt.
Loomulikult kuuleb nende jõulukontsertidel ka mitmeid talve- ja jõuluteemalisi laule.

Laval: Saara Pius (vokaal), Toomas Uibo (vokaal), Rain Rämmal (klahvpillid), Pent Järve (kitarr).

Kontserdid toimuvad:

L 10.12 kell 17:00 Laitse Graniitvilla (kontsert on vaheajaga)
T 13.12 kell 19:00 Aruküla Rahvamaja
N 15.12 kell 19:00 Tartu Jaani kirik
L 17.12 kell 17:00 Vihula mõis
T 20.12 kell 19:00 Vändra Kultuurimaja
K 21.12 kell 19:00 Tallinna Nõmme Rahu kirik

Vaata lisa Facebookist – www.facebook.com/toomasfly ja www.kontserdihunt.ee

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti