logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Hea klient!

Vabariigi valitsuse kehtestatud piirangud alates 09.08 toovad kaasa muudatused ka muusikafestivalile Vihula jazz '21.

Vihula jazz '21 toimub seekord 13.08 uuendatud täispika kavaga ning 14.08  lühendatud versioonis ühe kontserdi näol.

Sellegipoolest on korraldaja meeskond andnud endast kõik ja teinud tõsiseid pingutusi, et üritus saaks toimuda ning suurimaks sooviks on pakkuda külalistele maksimaalne muusikaelamus.

13.08 uuendatud programm ( toimub kontserdisaalis ja ainult selleks õhtuks loodud Jazz lounge välialal).
18.30 Marianne Leibur, Raivo Tafenau ja sõbrad
20.30 Kadri Voorand in Duo with Mihkel Mälgand
22.30 Kaire Vilgats & Dagmar Oja Disco Jazz
 
14.08
11.00 Hommikukontsert Jarek Kasar ( toimub Kaval-Antsu sisehoovis ).

Piletiinfo:

13.08 ostetud piletid kehtivad ning kõik juba pileti ostnud on üritusele igati oodatud. Lisandub piiratud koguses ühe päeva pääsmeid.

Kõik, kes on ostnud kahepäeva passid, s.o 13-14.08, on oodatud üritusele reedel, s.o 13.08 ja samuti 14.08 hommikukontserdile. Tekkinud vahe kompenseeritakse kohapeal Piletilevi kinkekaardiga. Juhul kui antud muudatus passiomanikele ei sobi, siis palume võtta korraldajaga ühendust aadressil info@heavenpro.ee

14.08 ostetud piletiga saab tulla üritusele 13.08 või soovi korral piletiraha tagastatakse. Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning me kanname raha pileti ostnud kliendi kontole. Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Pileteid saab tagastada kuni 12.08 k.a.

Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest, tuleb Vihula jazz '21 kontserdi külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest:

1.            COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
2.            COVID-19 läbipõdemise tõend
3.            72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)

NB! Kui külastajal ei ole neist võimalik ühtegi esitada, siis on võimalik mugavalt kohapeal teha kiirtest ja siiski kontserdile tulla. Kiirtest maksab 5 €

Kiirtesti saab teha Vihula mõisa territooriumil alates 14.00st

Esmakordselt toimub maagilisel ja kauni loodusega ümbritsetud Vihula mõisas suvine Vihula jazz '21. Tegemist on kindlasti ainulaadse üritusega ning pakub publikule midagi tõeliselt kaasahaaravat ja erilist muusikaelamust. Vihula jazz '21 toob kaheks päevaks kokku nimekad kodumaised artistid, kes on oma kuulajate hinge ennast juba aastaid musitseerinud.

 
Muusikaline võimsus ning vaheldusrikas kava kõnetab kindlasti iga kuulajat ning loob just selle õige tunde. 

Ainult nendel kahel päeval luuakse festivali alale Vihula mõisa veini lounge, lisaks saab maitsta põnevaid käsitööjooke ning kinnitada keha omanäoliste food truckide juures või nautida Vihula mõisa restorani imelist menüüd. 

* Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi

Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti