logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Wähja Festival / Toomas Uibo & Saara Pius Kontsert

L 6.8.2022 20:00
Näkiuurimiskeskus

Wähja Festival Väike-Maarja vallas on võitnud eestimaalaste südamed hubase ja sooja miljöö, sõbraliku seltskonna, puhaste maitsete ja hea muusikaga. Tänavu järjekorras kolmas Wähja festival tipneb kontserdiga duolt Saara Pius ja Toomas Uibo. Wähjapeole paslikult kaasneb kontserdipiletiga ka kausitäis kosutavat vähisuppi peakokk Veiko Ojalalt restoranist Rataskaevu 16.

Toomas ja Saara on andnud tänaseks kontserte paljudes Eesti paikades. Selle duo kokkusaamise lugu ulatub aastasse 2015, kui Saara kehastas populaarses telesaates ”Su nägu kõlab tuttavalt”, noort Toomas Uibot. See etteaste jäi nii välise sarnasuse kui ka häälekõla tõttu paljudele meelde, sh ka Toomasele endale. 

 

2019 aastal, esimesel TV3 telesaate ”Maskis laulja” hooajal, kui Toomas oma pilvekostüümist lõpuks väljus, oli see suur üllatus suurele osale Eesti rahvast. 35 aastat lavalaudadelt eemal olnud Toomas Uibo oli taas kõigi ees laulmas. Kuna mitmed tuntud lood tema lapsepõlvest olid esitatud koos isaga, siis nende taasesitamiseks oli vaja samuti kahte lauljat. Nüüd meenus Toomasele Saara fantastiline esitus 2015. aastast ja duo kokkusaamine oli vaid telefonikõne kaugusel.

 

Toomas Uibo: „Saara on üks parimaid naislauljaid Eestis. Ma olen talle tohutult tänulik, et ta oli nõus minuga kampa lööma ja mind sellel teekonnal toetama. Need kunagised, isaga kuulsaks lauldud laulud kõlavad täna koos Saaraga imelisemalt kui kunagi varem. Mul on temaga koos laval olles kohe palju kindlam tunne“. 

 

Saara Pius: „Mul on siiralt hea meel, et meie teed on Toomasega ristunud. Meie muusikamaitse on üsna ühtiv ja mulle meeldib, et ta on oma olekult üdini siiras ja heas mõttes lihtne. Ei mingit keerutamist, saltosid ega Swarovski kristalle. Ainult tema lemmiklood ja nende sõnum. Inimeselt inimesele. Samuti on suur rõõm ja au laulda Toomasega neid vanu häid laule, mida ta kunagi koos isaga esitas. Olen emotsionaalselt alati väga liigutatud kui saan neid koos Toomasega jälle koos laulda“.

 

Toomase ja Saara kontserdil tulevad esitusele nii David Bowie, Tears for Fearsi, Joni Michelli kui ka Urmas Alenderi legendaarsed laulud. Samuti nagu juba mainitud Toomas Uibo noorusaja hitid „Võõras mees“, „Kodulaul“, „Vari“ jt.

 

Saa osa ainulaadsest päevast! Kontserdile eelnev päev 6. augustil Näkiuurimiskeskuses on sisustatud Wähja Festivali kohaliku toidu ja kauba laadaga. Jälgi meid ka Facebookis: Wähja Festival

https://www.facebook.com/wahjafest

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Wähja Festival / Toomas Uibo & Saara Pius Kontsert L 6.8.2022 20:00 Näkiuurimiskeskus 20.90
Hinnainfo
Pilet 20 €
 
 
Toimumiskoht
Näkiuurimiskeskus
Ao küla, Väike-Maarja vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Aali Ajaviitetalu OÜ
Ülesoo 14 Rakke alevik 46301 Lääne-Virumaa
53478105
kaursalus@gmail.com
reg.nr: 11335324