Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

DADDY WAS A MILKMAN - Live in Tallinn

K 1.5.2019 20:00
Kultuurikatel
DADDY WAS A MILKMAN ANNAB ESIMESE SUURE SOOLOKONTSERDI EESTIS
 
Üks Leedu muusikamaastiku parimaid uustulijaid Daddy Was A Milkman annab oma esimese suure kontserdi Eestis. Kriitikute ja fännide poolt tunnustatud Leedu laulja ja laulukirjutaja Ignas Pociunas, artistinimega Daddy Was A Milkman, esitleb oma uusi lugusid ja parimaid hitte 1. mail Tallinna Kultuurikatlas.
 
Suur võitja muusikaauhindadel
Daddy Was A Milkman võidutses Leedu suurimal muusikaauhindade gaalal M.A.M.A, viies endaga koju auhinna nii parima uue artisti kui elektroonilise muusika kategoorias. Daddy Was A Milkman on üks vähestest Leedu artistidest, kes on tunnustatud lisaks koduriigile ka välismaal. Kõiki tema singleid on mängitud peamistes Läti ja Eesti raadiojaamades. Lisaks sellele on Daddy Was A Milkman pärjatud muusiku jaoks ühe olulisema tunnustuse ja  mainekaima auhinnaga - Aasta Parim Artist.
 
 
Alates esimesest kontserdist välja müüdud
Üks edukamaid Leedu tänapäeva muusikamaastiku talente Daddy Was A Milkman püstitab uusi rekordeid. Nimelt on siiani kõik tema kontserdid olnud välja müüdud. Sama saavutas muusik ka naaberriigis, andes Riias lausa kolm kontserti täismajale. Leedu laulja ja laulukirjutaja Ignas Pociunas on palavalt armastatud nii kriitikute kui fännide poolt, kelle jaoks on vabade kontserdipiletite saamine muutunud aina haruldasemaks nähtuseks.

 
Võidukas debüüt
Esimene Daddy Was A Milkman show oli muusiku jaoks tõeliselt edukas debüüt. Lavashow, mis toimus ühe juulikuu lõpus Vilniuses, piletid müüdi välja mitu nädalat enne kontserdi toimumispäeva. Sama edukad olid ka kontserdid Riias, Kaunases ja Klaipedas. Lisaks on Daddy Was A Milkman esinenud kõigil Leedu suurimatel areenidel - keskaegses Trakai lossis, Baltikumi suurimal Zalgiris siseareenil ja peatselt ka Vilniuse Siemens areenil.
 
 
Piletid nüüd müügil Piletilevis.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
DADDY WAS A MILKMAN - Live in Tallinn K 1.5.2019 20:00 Kultuurikatel 25.50
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet. Üritus on vanusepiiranguta
 
Seisupilet - 25€
(early bird hind. kehtib kuni antud hinnaklassis pileteid jätkub)

AJAKAVA:
19:00 avatakse uksed
20:00 programmi algus
22:30 ürituse orienteeruv lõpp
täpsem ajakava avaldatakse hiljem

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

 

Toimumiskoht
Põhja pst. 27A Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas