Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

David Garrett

R 11.10.2019 20:00
Saku Suurhall
50.40 - 100.40

Klassikalise muusika rokkstaar ja fenomenaalne viiuldaja David Garrett tuleb taas Eestisse


Eelmisel aastal Tallinnas menuka kontserdi andnud viiuldaja David Garrett jõuab sellel sügisel taas Eestisse ja annab kontserdi 11. oktoobril Saku Suurhallis. Piletid on müügil Piletilevis.

Ülemaailmne kontserttuur “Unlimited – Greatest Hits – Live” toob fenomenaalse viiuldaja David Garretti järgmise aasta oktoobris taas Eestisse. Muusik tähistab talle omase crossover muusikavormi kasutamise kümnendat aastapäeva koos oma järjest kasvava fännibaasiga Eestis ja ka mujal.

Juba oma karjääri alguses ei lasknud David Garrett muusikalistel žanridel end piirata. Sõna “Unlimited” (ehk “piiramatu”) tähendab tema jaoks kindlasti enamat kui vaid osa tuuri nimest. Tegemist on tema elufilosoofiaga. Kõik, kes Davidit teavad, teavad ka, et tema loomingulisus on piiramatu. Oma kirega muusika vastu on tal õnnestunud tuua täiesti uus publik mitte ainult crossover stiilini, vaid tekitada paljudes inimestes huvi ka klassikalise muusika vastu. Tema käsitlused rokkhittidest nagu näiteks “Purple Rain” või “Smells Like Teen Spirit”, imekaunid versioonid paladest “Nothing Else Matters” ning “November Rain” ja põnevad töötlused maailmakuulsatest hittidest “Viva La Vida” ning “Hey Jude”, aga ka klassikalise muusika teosed nagu Beethoveni 5. sümfoonia või Debussy “Clair de Lune”, on viinud ekstaasi publikuid üle kogu maailma ning pannud kuulajad kõvasti käsi plaksutama ja spontaanselt tantsima.

Pärast edukat “Explosive Live” kontserti 2017. aastal ootab David Garrett Eestisse naasmist väga: “Olen enne oma järgmise aasta “Unlimited – Greatest Hits – Live” tuuri väga elevil ja tahan rohkem kui kunagi varem oma fänne põnevale muusikalisele teekonnale viia,” sõnab ta. “Tahan koos oma bändi, sõprade ja fännidega tähistada muusikat ja möödunud kümmet aastat.”

Muusik on end viimase kümne aasta jooksul korduvalt ületanud. Tema eelmisele tuurile “Explosive Live” müüdi üle 400 000 pileti 20s erinevas riigis. Paganini popstaaride ja Jimi Hendrix viiulimängijate seas – David Garrett on tõeline rahvusvaheline superstaar, kes hägustab piire Mozarti ja Metallica vahel. Teda on kiidetud nii modernse crossover trendi pioneeriks olemise kui ka erakordselt virtuoosse mängustiili eest. Garrett on võrdselt hea nii keeruliste klassikaliste palade esitamises koostöös maailma tipporkestrite ja –dirigentidega kui ka rahva lemmikuid staadioniroki hitte mängides. Artist on pälvinud 24 kuld- ja 16 plaatina auhinda maailma eri otstes Hong Kongist Saksamaa, Mehhiko, Taiwani, Brasiilia, Singapuri ja mitmete teiste riikideni. Temas ühineb rokkstaari karisma tõeliselt tööka ja andeka muusiku iseloomu ja talendiga.

David Garretti tuur “Unlimited – Greatest Hits – Live” pakub unikaalsele crossover programmile lisaks parimad rokihitte, kauneid ballaade ja pisut imelist klassikalist muusikat. Piletid 11. oktoobril Tallinnas, Saku Suurhallis toimuvale kontserdile on nüüd müügil Piletilevis!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
David Garrett R 11.10.2019 20:00 Saku Suurhall 50.40 - 100.40
Hinnainfo

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.

(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)

AJAKAVA:
18:30 uksed
20:00 kontsertprogrammi algus


LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Toimumiskoht
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Roland Temme Konzertveranstaltungsgesellschaft mbH & Co. KG
Schanzenstrasse 30 Colonge D-51063 Germany
h.estorff@rt-konzerte.de
reg.nr: 60243263
Samas toimumiskohas
Osta pilet Martin Müürsepp Viimane Lahing Martin Müürsepp Viimane Lahing Saku Suurhall, Eesti 30.40 - 95.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Sarah Brightman Sarah Brightman Saku Suurhall, Eesti 55.40 - 100.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet KVARK SHOW PopulaarnePopulaarneKVARK SHOW Saku Suurhall, Eesti 19.90 - 79.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet KVARK SHOW PopulaarnePopulaarneKVARK SHOW Saku Suurhall, Eesti 19.90 - 49.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ROBOTEX INTERNATIONAL 2019 FESTIVAL UusUusROBOTEX INTERNATIONAL 2019 FESTIVAL - Saku Suurhall, Eesti 2.50 - 6.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!