Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kraftwerk 3D

L 17.2.2018 19:00
Saku Suurhall
Kraftwerk

Kraftwerki ülimenukas 3D tuur jõuab veebruaris Eestisse. Kontsert toimub Tallinnas, Saku Suurhallis, 17. veebruaril. Piletid on müügil Piletilevis.

Kraftwerki 3D kontserdid toovad kokku muusika ja performance-kunsti. Iga kontsert on Gesamkunstwerk – ehk tõeline kunstiteos.

Multimeedia projektile Kraftwerk panid 1970. aastal alguse Ralf Hütter ja Florian Schneider. Nad lõid Düsseldorfis Kling Klang Studio, kus sündisid kõik Kraftwerki albumid.
1970ndate keskpaigaks oli Kraftwerk rahvusvaheliselt tuntud oma revolutsiooniliste elektrooniliste helide ning muusikaliste eksperimentide poolest, milles oli oma osa robootikal ja teistel tehnilistel innovatsioonidel. Oma tulevikunägemuste abil lõi Kraftwerk 21. sajandi digiajastule helitausta.

Nende kompositsioonid sisaldavad innovatiivseid tehnikaid, sünteetilisi hääli ja rütme ning neil on olnud suur mõju paljudele erinevatele muusikažanridele  - elektrost hiphopi ja technost süntpopini.
Kontsertidel illustreerib Kraftwerk – Ralf Hütter, Henning Schmitz, Fritz Hilpert ja Falk Grieffenhagen – oma usku inimese ja masina koostöösse.

2012. aastal alustati retrospektiiviga Kraftwerki kataloogist New Yorkis, moodsa kunsti muuseumis ning järgnesid 3D kontsertseeriad tuntud paikades nagu Tate Modern Turbine Hall (London), Akasaka Blitz (Tokyo), Opera House (Sydney), Walt Disney Concert Hall (Los Angeles), Fondation Louis Vuitton (Pariis), Neue National Galerie (Berlin) ja Guggenheim Museum (Bilbao).

2014. aastal anti Ralf Hütterile ja tema endisele partnerile üle Grammy elutöö auhind.

Vaata ja kuula:
Kraftwerk – The Robots https://www.youtube.com/watch?v=VXa9tXcMhXQ
Kraftwerk – Das Model https://www.youtube.com/watch?v=OQIYEPe6DWY
Kraftwerk – The Man Machine (live) https://www.youtube.com/watch?v=Mkd7LbQnfIQ
Kraftwerk – Radioactivity (live) https://www.youtube.com/watch?v=IWsQgmq-fNs
Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Nüüd müügil parima vaatega kohad II tasandile (sektoris 205 ja 206) 59 €

• SEISUKOHT 39 €, edasi 45 €
• Istekoht I tasand 49 € - 59 € (vastavalt asukohale)
• Restoranipilet 99 €
• Ratastoolikoht 39 €

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.


Vanusepiirangut ei ole.
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet ka sülelapsel.
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00-20:30
Uksed avatakse kell 18:00 algus kell 19:00
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
L Tips Agency SIA
Juras iela 13-6 Carnikava LV2163 Läti
+371 29137738
info@ltips.lv