Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kraftwerk 3D

L 17.2.2018 19:00
39.00 - 59.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Kraftwerk

Kraftwerki ülimenukas 3D tuur jõuab veebruaris Eestisse. Kontsert toimub Tallinnas, Saku Suurhallis, 17. veebruaril. Piletid on müügil Piletilevis.

Kraftwerki 3D kontserdid toovad kokku muusika ja performance-kunsti. Iga kontsert on Gesamkunstwerk – ehk tõeline kunstiteos.

Multimeedia projektile Kraftwerk panid 1970. aastal alguse Ralf Hütter ja Florian Schneider. Nad lõid Düsseldorfis Kling Klang Studio, kus sündisid kõik Kraftwerki albumid.
1970ndate keskpaigaks oli Kraftwerk rahvusvaheliselt tuntud oma revolutsiooniliste elektrooniliste helide ning muusikaliste eksperimentide poolest, milles oli oma osa robootikal ja teistel tehnilistel innovatsioonidel. Oma tulevikunägemuste abil lõi Kraftwerk 21. sajandi digiajastule helitausta.

Nende kompositsioonid sisaldavad innovatiivseid tehnikaid, sünteetilisi hääli ja rütme ning neil on olnud suur mõju paljudele erinevatele muusikažanridele  - elektrost hiphopi ja technost süntpopini.
Kontsertidel illustreerib Kraftwerk – Ralf Hütter, Henning Schmitz, Fritz Hilpert ja Falk Grieffenhagen – oma usku inimese ja masina koostöösse.

2012. aastal alustati retrospektiiviga Kraftwerki kataloogist New Yorkis, moodsa kunsti muuseumis ning järgnesid 3D kontsertseeriad tuntud paikades nagu Tate Modern Turbine Hall (London), Akasaka Blitz (Tokyo), Opera House (Sydney), Walt Disney Concert Hall (Los Angeles), Fondation Louis Vuitton (Pariis), Neue National Galerie (Berlin) ja Guggenheim Museum (Bilbao).

2014. aastal anti Ralf Hütterile ja tema endisele partnerile üle Grammy elutöö auhind.

Vaata ja kuula:
Kraftwerk – The Robots https://www.youtube.com/watch?v=VXa9tXcMhXQ
Kraftwerk – Das Model https://www.youtube.com/watch?v=OQIYEPe6DWY
Kraftwerk – The Man Machine (live) https://www.youtube.com/watch?v=Mkd7LbQnfIQ
Kraftwerk – Radioactivity (live) https://www.youtube.com/watch?v=IWsQgmq-fNs
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti