logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Darrifourcq/Hermia/Ceccaldi (Prantsusmaa-Belgia) / Jõulujazz 2022

K 30.11.2022 20:00
Jazzklubi Philly Joes
Jõulujazz 2022
Darrifourcq/Hermia/Ceccaldi (Prantsusmaa-Belgia)
Kolmapäev, 30. november kell 20.00 Philly Joe’s jazziklubi
 
Darrifourcq/Hermia/Ceccaldi on Euroopa nüüdisjazzi eripärasemaid ansambleid. Belgia saksofonist Manuel Hermia ja Prantsusmaa muusikud tšellist Valentin Ceccaldi ja trummar Sylvain Darrifourcq loovad erakordselt tugeva energiavälja – loogiliselt kulgevad soolod võimenduvad ühinedes võimsaks vulkaanipurskeks. Iga instrumendi roll trios on oluline ja iga pilli potensiaal on maksimaalselt rakendatud, ulatudes minimalistlikest võtetest helitaifuunini.
 
Tšellist, helilooja ja arranžeerija Valentin Ceccaldi on pärist muusikute perest – ta vanaisa, isa ja vend on viiuldajad. Tšello valis ta juhuse tahtel, sest konservatooriumi löökpilliklassis polnud enam vabu kohti ja nii lõigi välja suguvõsast pärit armastus keelpillide vastu ja asus õppima tšellot. Valentin Ceccaldi on väga hõivatud artistist ja tegev paljudes ansamblites nagu Kutu, Constanine, Roberto Negro Papier Ciseau, Bonbone Flamme, Milesdavisquintet!, Lent, Théo Ceccaldi Trio jne. 
 
Sylvain Darrifourcq on koos musitseerinud prominentsete Prantsusmaa muusikutega nagu Joëlle Léandre, Michel Portal, Louis Sclavis, Émile Parisien. Tihti võib teda kuulda trios koos Roberto Negro ja Valentin Ceccaldiga ning tema enda trios koos Valentin ja Théo Ceccaldiga. Põnevad on ka trummari installatsioonid. Ceccaldi ja Darrifourcq on brutaalse jazzitrio In Love With liikmed koos Valentini venna, viiuldaja Théo Ceccaldiga.
 
Manuel Hermia – improviseerija, helilooja ja interpeedi loominguline teekond kulgeb nii jazzi kui maailmamuusika radu pidi, olenevalt muusikastiilist keskendub ta kas saksofonile või Põhja-India flöödile ehk bansurile. Hermia on mänginud paljude Aafrika, Lõuna-Ameerika ja Euroopa muusikutega. Manuel Hermia pälvis 2011. aastal ilmunud albumi „Long Tales & Short Stories“ (2011) eest auhinna „Octave de la Musique“.
 
Sylvain Darrifourcqi loodud uued rütmimustrid resoneeruvad efektselt Valentin Ceccaldi loominguliselt mitmekülgse tšellomänguga ning Manuel Hermia lisab õli tulle võimsa lüürikaga tüürides katarsiseni – seda kõike saaab Jõulujazzil kuulda!
 
Koostöös agentuuriga Vapaat äänet. 
Täname: CNM, Spedidam, Institut Français d’Estonie, AJC and Kumu drums
 
Koosseis:
Manuel Hermia – saksofon
Valentin Ceccaldi – tšello
Sylvain Darrifourcq – trummid
 

Ürituse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Darrifourcq/Hermia/Ceccaldi (Prantsusmaa-Belgia) / Jõulujazz 2022 K 30.11.2022 20:00 Jazzklubi Philly Joes
Üritus Darrifourcq/Hermia/Ceccaldi (Prantsusmaa-Belgia) / Jõulujazz 2022
Kuupäev / Kell K 30.11.2022 20:00
Toimumiskoht Jazzklubi Philly Joes
Hinnainfo
Täishind 18.-, soodushind 12.- 
 
Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, Eesti Jazzliidu liikmele, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).
 
Toimumiskoht
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Eesti
Ürituse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
reg.nr: 80100158
Üritus Darrifourcq/Hermia/Ceccaldi (Prantsusmaa-Belgia) / Jõulujazz 2022
Kuupäev / Kell K 30.11.2022 20:00
Toimumiskoht Jazzklubi Philly Joes
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Marvi Vallaste Kvintett "Tribute to Natalie & Nat King Cole" / Jõulujazz 2022 PopulaarnePopulaarneMarvi Vallaste Kvintett "Tribute to Natalie & Nat King Cole" / Jõulujazz 2022 Kumu Auditoorium, Eesti 16.20 - 24.20
Osta pilet Trygve Seim & Andreas Utnem (Norra) / Jõulujazz 2022 PopulaarnePopulaarneTrygve Seim & Andreas Utnem (Norra) / Jõulujazz 2022 Tallinna Toomkirik, Eesti 23.20 - 29.20
Osta pilet "Si vis amari, ama" Maria Faust, Tallinna Kammerorkester feat. Michala Petri (Eesti-Taani) / Jõulujazz 2022 PopulaarnePopulaarne"Si vis amari, ama" Maria Faust, Tallinna Kammerorkester feat. Michala Petri (Eesti-Taani) / Jõulujazz 2022 Noblessneri Valukoda, Tallinn, Eesti 23.20 - 29.20
Osta pilet Richard Bona (USA) & Estonian Dream Big Band / Jõulujazz 2022 PopulaarnePopulaarneRichard Bona (USA) & Estonian Dream Big Band / Jõulujazz 2022 Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 45.10 - 75.10
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti