Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ekstaatilise tantsu ja kakao festival Blisstonia / 1-päeva pilet LAUPÄEV 29.06

L 29.6.2019 16:00
Adila puhkekeskus, Raplamaa
33.50 - 50.50
Mis toimub?
Enneolematu meelemürkidevaba ekstaatilise tantsu ja kakao festival elektroonilise ja elus muusikaga. Korraldajateks Saue Mõisa ekstaatilise tantsu algataja Tiit Trofimov ja Eesti suurimate kakao tseremooniate korraldaja Tom Valsberg.

Kus ja millal?
29. ja 30. juunil Adila puhkekeskuses keset loodust. Alustame 16.00 laupäeval, kütame terve öö ja lõpetame pühapäeval kell 23.00.

Mis kavas?
Kakaotseremooniad, helirännakud, kontserdid, ekstaatilised tantsupeod hommikuni, konktakt-tantsu töötuba, hääle avamise töötuba, trummi ja rütmide workhop, jooga, ekstaatiline tants lastele ja palju muud.

Kes esinevad?
Elus muusika: maailmakuulus mantrabänd Hanuman Project, Tom Valsberg ja Matia Kalli, ladina muusika kunn Yemanjo (USA) ja teised.
Elektrooniline muusika: maailmakuulus DJ Mose, DJ Yemanjo (USA), Eesti DJd: DJ Rain Tunger, DJ Ivo Naries, DJ Romet Preismann, DJ Sten Roosvald, DJ Denis Vinogradov, DJ Marko Kivirand ja mitmed teised
kuula  DJ Mose siit: https://soundcloud.com/mosemusica
kuula DJ Yemanjo: https://soundcloud.com/yemanjo
DJ Medi Oak
https://www.facebook.com/DjMediOak/
DJ Taivo Peterson
DJ Veiko Kasak
DJ Joy Verano
Dj Art I AM
https://soundcloud.com/artiamsound/art-i-am
Martin Piirmaa
https://soundcloud.com/mauerclinic/s01e03

Kuidas ööbimine?
Kohapeal saab rentida maju, kaheseid kämpinguid või ööbida neljastes tubades. Üks soodsatest piletivariantidest on ka koos ööbimisega 4-stes tubades. Võid võtta selle toa oma pundiga. Võid ööbida ka oma telgis, autos või sõita hoopis koju, kuid see oleks küll tobe lugu, kui terve öö kestab pidu :)
 

* * *

BLISSTONIA EVENT SCEDULE 
changes will happen for sure! :)

29. June Saturday
16:00 Mantraworkshop Hanuman Project. BAGUA hall.
18:00 Opening Cacao Ceremony Tom. BAGUA hall.
20:00 - 22:00 DJ Rain Tunger BAGUA hall.
22:00 DJ MOSE OutDoor tent.
00:00 - 01:30 DJ Yemanjo (Ben Harris). BAGUA hall.
01:30 - 03:00 DJ Sten Roosvald BAGUA hall.
03:00 - 04:30 DJ Joy Verano BAGUA hall.
04:30 - 06:00 Medi Oak BAGUA hall.
to be continued if people are still dancing :)

30 juuni Sunday.
09:00 - 11:30 Breakfast. Free porrdige and jam for everyone.

BAGUA hall
09:00 -10.00 Morning Yoga session.
10:00 - 11:30 Cacao&Mantras&Yoga Hanuman project.
12:00 - 13:30 Ecstatic Dance for Kids. DJ set by kids.
13:30 - 15.00 Drum-Meditation-Yoga. Tiit Trofimov.
15:00 - 16:30 Dance & Powermovements. Margit Foht.

OutDoor Tent
12:00 - 13:30 Contact Dance workshop Yemanjo Ben Harris.

SAUNA and POND AREA
12:00 - 17:00 Sauna and chilling. Music @ Sauna area.
11:00 - 12:30 DJ Romet Preismann.
12:30 - 14:00 DJ Taivo Peterson.
14:00 -15:30 DJ Marko Kivirand
15:30 - 17:00 DJ Veiko Kasak

BAGUA hall
15:00 - 16:30 Yemanjo Concert Set
17:00 - 19:00 Hanuman Project Final Cacao Ceremony.
19:00 - 20:00 Gongs&Beats&Sound meditation Deniss Vinogradov
20:00 - 21:30 DJ Ivo Naries.
21:30 - 23:00 DJ Mose (Final set!)
 
 
* * * *
 
LOE ARTIKLIT
 
Uus Ekstaatilise tantsu ja kakao festival sai nimeks "Blisstonia" ning piletid on juba müügis!

Aprillikuus kuulutati välja juuni lõpus Adilas toimuva muusika, kakao ja ekstaatilise tantsu festivali nimekorkurss, millele andsid ideid üle kaheksakümne inimese. Kuigi tuli päris huvitavaid nimesid nagu Festaatika, Chocotica ja Chocodance, siis konkursi võitis korraldajate enda poolt pakutud nimi Blisstonia, mille valisid oma lemmikuks ka üle poolte nimevariantide pakkujatest.

"Blisstonia on nii eestlastele kui välismaalastele arusaadav, toob naeratuse näole, on otseselt seotud Eestiga ja kannab seda sõnumit, mida tahame jagada: Eesti on õnnis ja õnnistatud (blissful ja blessed) paik täis rõõmu ja positiivseid naeratavaid inimesi! See oli minu lemmik juba enne ja kui rahvas ka seda kõige rohkem pakkus, oli pilt selge," ütleb korraldaja Tom Valsberg. Lubatud festivali pilet läks "Blisstonia" nime pakkunute vahel loosi ja õnnelik võitja on Diana Dubas.

Ainetevaba Ekstaatilise Tantsu ja Kakao festival "Blisstonia" leiab aset 29. ja 30. juunil Adila puhkekeskuses. Keset puhast loodust on korraga rütme kütmas vähemalt kaks lava, üle kümne DJ, mitmeid elusmuusika artiste. Toimub ka ekstaatiline tantsupidu lastele, saunapidu ja palju palju muud. Töötubades saab õppida trummimist, hääle avamist, joogat ja kontakt-tantsu tuleb õpetama üle maailma tuntud DJ ja Latino muusika artist Yemanjo ehk Ben Harris. Kakaotseremooniaid veavad Tom Valsberg ja üle maailma tuntud ekstaatiline mantrabänd Hanuman Project. Välismaa DJ-dest tuleb Guatemalast kohale maailmakuulus DJ Mose ja eesti omadest loomulikult kõik meie parimad DJ Rain Tunger, DJ Ivo Naries, DJ Taivo Peterson, DJ Veiko Kasak, Dj Artjom Kostjuk, DJ Romet Preismann, DJ Sten Roosvald, DJ Deniss Vinogradov, DJ Marko Kivirand ja DJ Martin Piirmaa.

Viimasel kümnel aastal on üle maailma hakanud levima kakaotseremooniad, mille alustaladeks on puhas, minimaalselt töödeldud toorkakaost tehtud jook, erinevad helirännakud, põlisrahvastelt inspireeritud palved ja üheskoos lauldavad tseremoniaalsed laulud. Teine uus ja järjest enam populaarsust koguv meelelahutuslik fenomen on Ekstaatilne alkovaba tantsupidu, mis on tuntud ka kui "puhas" ehk ainetevaba tantsupidu. Sellised tantsupeod said alguse jooga ja tervislikkude eluviiside levimisega viimasel kümnendil ja on nüüd jõudnud maailmas sadade tuhandete inimeste lemmikpidudeks. Miks? Sest alkoholi puudumisel puudub sellistelt pidudelt täielikult ka purjakil jauramine, kraaklemised ja nõme külge löömine, mis tekitab paljudele tohutut ebamugavust. Selline puhas energia tagab turvalise ruumi, kus inimesed saavad end avada ja end vabalt välja elada. Loosungiks on: "Tantsida, nagu keegi ei vaataks ja laulda, nagu keegi ei kuuleks!" See on pidu, kus kõik võõrad on sinu sõbrad, neile võib tere öelda, silma vaadata ja pole keelatud ka sellises turvalises südameruumis kallistada. See festival ongi sümbioos kakaotseremooniatest, kus lauldakse ja ekstaatilistest tantsupidudest, kus loomulikult tantsitakse end taevasse.

"Minu motoks on olnud juba aastaid sõna PUHAS ja usun, et pidutsemiseks ja tähistamiseks ei ole ilmtingimata vaja veini või õlut juua, savu tõmmata ega midagi muud manustada. Saab imeliselt pidutseda ka täiesti puhtalt, nii et järgmisel hommikul on pohmaka asemel hoopis veel parem olla", ütleb Saue ekstaatiliste tantsupidude ja teadvust avardavate seminaride korraldaja Tiit Trofimov. Seega osalised võivad arvestada, et nad annavad vaikiva nõusoleku alkoholi ega muid ained festivalile kaasa mitte võtta.
"Muidugi päris kuivalt me seda asja ei tee, looduslikud energia andjad nagu pu-erh tee, tooršokolaadid, afrodiisikumidest pakatavad smuutid ja tseremoniaalne toor-kakao on osalistele rangelt soovitatavad", ütleb muiates Tom Valsberg.

Kes käib sellistel kakao ja ekstaatilise tantsu pidudel?
Nii Nevada Citys; Balil, Yoga Barnis; Guatemalas, Eagles Nestis; kui Saue Mõisas käivad noored ja keskealised igast eluvaldkonnast, eriti aga need, kes peavad lugu tervislikust toitumisest, joogast, reisimisest ja tegelevad õppimise ning enese arendamisega. Eriti populaarsed on need peod just kahekümnendates ja kolmekümnendates noortele aga ekstaatilisele tantsupeole võib vabalt kaasa võtta ka lapsi, oma vanemaid ja isegi kepsakamaid vanavanemaid. Kõik on teretulnud!
 
 
Korraldaja OÜ Maailmamuusika, Kastani 15 a
Kontakt : maailmamuusika@gmail.com

Sündmuse koduleht: https://www.facebook.com/events/1100010206836257/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Ekstaatilise tantsu ja kakao festival Blisstonia / 1-päeva pilet LAUPÄEV 29.06 L 29.6.2019 16:00 Adila puhkekeskus, Raplamaa 33.50 - 50.50
Hinnainfo
1-päeva pileti hinnad:
Tavapilet 33 €
Sõbrapilet kahele 50 € (kehtib kahele inimesele)
 
Laupäeva 1-päeva pilet kehtib laupäeval 29.06 alates kell 16:00 kuni pühapäeva hommikuni kell 11:30.
 
Pileti hind ei sisalda majutust!
Toimumiskoht
Adila puhkekeskus, Raplamaa
Sõeru talu, Pihali küla Kohila vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Maailmamuusika OÜ
Kastani 15 a Tallinn Harjumaa
maailmamuusika@gmail.com
reg.nr: 14235758
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Ekstaatilise tantsu ja kakao festival Blisstonia / FESTIVALI PASS Ekstaatilise tantsu ja kakao festival Blisstonia / FESTIVALI PASS - Adila puhkekeskus, Raplamaa, Eesti 70.50
Hoia loodust ja vali TaskuSebra! 
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!
Osta pilet Ekstaatilise tantsu ja kakao festival Blisstonia / 1-päeva pilet PÜHAPÄEV 30.06.06 Ekstaatilise tantsu ja kakao festival Blisstonia / 1-päeva pilet PÜHAPÄEV 30.06.06 Adila puhkekeskus, Raplamaa, Eesti 33.50 - 50.50
Hoia loodust ja vali TaskuSebra! 
TaskuSebraga on kõik ürituste piletid Sinu telefonis alati olemas. 
Loe lähemalt siit!