Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ELLEN ANDREA WANG (Norra) / Jazzkaar 2018

T 24.4.2018 19:45
Punane Maja
15.00
Jazzkaar 2018
ELLEN ANDREA WANG
(Norra)
Teisipäev, 24. aprill 2018 kell 19.45 Punane Maja

Norra laulja-helilooja ja kontrabassist Ellen Andrea Wang on tõusev täht põhjamaises jazzis. Muusiku loomingus on uudselt kokku sulatatud popi, roki ja jazzi elemendid. Klassikaliste pillide nagu kontrabass, klaver, trummid ja vokaal kooslusest on sündinud unikaalne helipilt, kus akustilised elemendid sulanduvad elektroonilisele muusikale omase esteetikaga. Wang on ka norra hinnatud indiejazz koosseisu Pixel asutajaliige, ta on tuuritanud koos Manu Katché ja Marilyn Mazuriga ning esinenud koos Stingiga.

Oma muusikaõpinguid alustas Ellen Andrea Wang viiulil, kuid lõplikuks lemmikuks sai kontrabass. Tema loodud trios musitseerivad norra andekad muusikud – klahvpillimängija Andreas Ulvo, kes mängib tihti koos Mathias Eickiga, trummar Erland Dahlen musitseerib artistidega nagu Nils Petter Molvær ja Eivind Aarseth. Ulvo ja Dahleni käekiri lisab trio loomingule vaieldamatu kvaliteedimärgi.

2015. aastal pälvis Ellen Andrea Wang Kongsberg Jazz Festivalil silmapaistva muusiku auhinna, mis määratakse norra jazzis esiletõusvatele uutele talentidele. 2014. aastal ilmus tema debüütalbum “Diving”, mille eklektilises muusikakokteilis võib leida minimalistlikku acid-jazzi, põhjamaiseid jahetoone, klassikalist autorilaulu ja ka rütmilisi hiphop’i elemente. Wangi säravalt selge vokaal on hiilgavas kontrastis jõuliste bassigruuvidega, mida toetavad detailiküllased meloodia- ja rütmijoonised. Wangi muusikaline oaas on täis optimismi ja helget nukrust, mis kätkeb ka sügavamaid emotsioone. Ellen Andrea Wang’i teine album “Blank Out” ilmus 2017. aastal, mille helipildis on olulisel kohal ka laulja ja kitarristi Martin Hagforsi (The National Bank, Motorpsycho, Jaga Jazzist) panus.

Koosseis:
Ellen Andrea Wang – kontrabass, vokaal
Erlend Slettevoll – klahvpillid
Erland Dahlen – trummid

https://www.facebook.com/ellenandreawangofficial/
http://ellenandreawang.com/
https://soundcloud.com/ellen-andrea-wang

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Hind 15.-
Alates 1.04 hind 20.-


Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Ellen Andrea Wang kontserdile pääseb vabade seisukohtade olemasolul "Tormis jääb" kontserdi piletiga.

Toimumiskoht
Telliskivi 60a Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee