Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ESTONIAN VOICES / Jazzkaar 2018

L 21.4.2018 16:00
Vaba Lava
Jazzkaar 2018
ESTONIAN VOICES
Laupäev, 21. aprill 2018 kell 16.00 Vaba Lava


Eesti säravaim vokaalansambel Estonian Voices tegutseb kaheksandat aastat – seksteti esimene koosseis tuli kokku 2010. Hoogu juurde andis Tallinn Kultuuripealinn 2011 ning aasta lõpul esinetigi juba kontserdiga Jõulujazzi festivalil. Võrratusse hääleansamblisse on oma värvi toonud Kadri Voorand, Mikk Dede, Rasmus Erismaa, Maria Väli, Aare Külama ja Mirjam Dede. Kuuiku trump on popilik haarav vokaaljazz, mida iseloomustab detailitäpne ja nõudlik häälekool koos fantaasiarikka suhtumisega algmaterjali, uue kuue saavad nii jazzi standardid kui ka pophitid. Väga põnevad on ansambli töötlused eesti rahvalauludest – juurte tunnetus ja isikupära on omane ansambli kogu loomingule.

Kooseisu esikalbum "Ole hea" pälvis 2015. aastal Eesti Muusikaauhindadel Aasta Jazzalbumi tiitli. 2016. aastal omistati Estonian Voices’ile Jazzkaare festivalil Aasta Jazzansambli tiitel. Uut inspiratsiooni on andnud ka koostööd hinnatud artistidega nagu New York Voices ja 10 Grammy’t võitnud vokaalsekstett Take 6.

Estonian Voices’i loominguline mootor on Kadri Voorand, kelle ekspressiivne ja jõuline loojanatuur kajastub nii tema soololoomingus kui ka koostöös paljude muusikutega. Tenor Mikk Dede on hinnatud solist mitmete tippkooride ja ansamblite juures, samuti alt Mirjam Dede, kes on lisaks ka hinnatud muusikapedagoog. Sopran Maria Väli omalooming kõlab tema debüütplaadil “Elu on kui taevas” (2013). Bassihääl Aare Külama laulab ka ansamblis Vox Clamantis ja on saanud jazzpianisti diplomi, Rasmus Erismaa on tuntud nii laulja, koormeistri kui ka dirigendina.

Peale arvukate Eestis antud kontsertide on Estonian Voices edukalt esinenud Hiinas, New Yorgis, Londonis ja veel mitmetel Euroopa lavadel. Kohe pärast Jazzkaare kontserti on neid ootamas ka esinemine Soomes Jazzkaare partnerfestivalil April Jazz.

21.aprillil esitleb Estonian Voices Vabal Laval oma värsket repertuaari ning uut videot. Kava tuumiku moodustavad eesti rahvalaulude seaded ja omalooming.

Koosseis:
Kadri Voorand – vokaal
Mirjam Dede - vokaal
Maria Väli – vokaal
Mikk Dede – vokaal
Rasmus Erismaa – vokaal
Aare Külama – vokaal

http://www.estonianvoices.com/

https://soundcloud.com/estonianvoices
https://www.facebook.com/estonianvoices

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ESTONIAN VOICES / Jazzkaar 2018 L 21.4.2018 16:00 Vaba Lava 20.50 - 25.50
Hinnainfo
Täishind 25.-, soodushind 20.-*

*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Estonian Voices kontserdi piletiga tasuta sissepääs 21.04 kell 17.30 Heikko Remmel Quartet kontserdile Punases Majas vabade seisukohtade olemasolul.
Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas