Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

HANNAH EPPERSON (Kanada) / Jazzkaar 2018

P 22.4.2018 19:00
Pärnu Endla Küün
6.00 - 10.00
Jazzkaar 2018
HANNAH EPPERSON
(Kanada)
Pühapäev, 22. aprill 2018 kell 19.00 Pärnu Endla Küün

Kanada päritolu artisti Hannah Eppersoni väljendusvahenditeks on tema hääl, viiul ja luuper. Eppersoni muusikast leiab nii kammerlikkust kui ka ambitsioonikat poptunnetust, mis teeb temast põneva piire ületava artisti. Resideerudes New Yorgis on ta leidnud Suures Õunas tõelise kodu oma ekspressiivsele ja mitmetahulisele loomingule.

Muusiku 2016. aastal ilmunud debüütalbum “Upsweep” demonstreerib ilmekalt artisti võimet interpreteerida sama algmaterjali polaarselt erinevate meetoditega. Mõtteliselt kaheks jaotatud plaadi esimene pool “Amelia” on paigutatud popformaati, teine pool “Iris” aga võimaldab avastada samu palasid läbi hillitsetuma paleti. Plaadi helimaailm on unenäoline segu folgist, barokk- ja sündipopist, moodsast r’n’b’st ja jazzist. Popformaadile toetuv algus moondub oma varjuküljel aga viirastuslikuks muusikaliseks vaikeluks, mille keskmes on viiuli nüansirikkad ja sageli hoomamatud toonid.

Tema muusika on äratanud laialdast publikuhuvi ja jätnud lummava mulje nii kontserdikülastajatele kui muusikakriitikutele. Pärast arvukaid kontserte Belgias, Prantsusmaal, Hollandis, Austrias, Portugalis, Hispaanias, Venemaal, Ungaris ja mujal teeb lauljatar Jazzkaarel oma Eesti debüüdi. 2018. aasta kevadel ilmub Hannah Eppersoni esikalbumi järg “Slowdown”, mis on oodatud nii Ameerika kui Euroopas.

Koosseis:
Hannah Epperson – vokaal, viiul, luuper

https://www.facebook.com/hannaheppersonmusic/

http://www.hannahepperson.ca/
https://soundcloud.com/hannah-epperson

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täishind 10.-, soodushind 6.-*
Alates 1.04 täishind 12.-, soodushind 8.-*


*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee