Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

HEIKKO REMMEL QUARTET (Eesti-Soome) / Jazzkaar 2018

L 21.4.2018 17:30
Punane Maja
13.00
Jazzkaar 2018
HEIKKO REMMEL QUARTET
(Eesti-Soome)
Laupäev, 21. aprill 2018 kell 17.30 Punane Maja

Eesti noorema generatsiooni üks silmapaistavamaid kontrabassimängijaid Heikko Remmel on väga hinnatud ansamblikaaslane paljudes koosseisudes. 2017. aastal pälvis ta Noore Jazzitalendi auhinna. Olles veel oma karjääri alguses on ta juba mänginud pea kõigi eesti tuntud jazzmuusikutega, sealhulgas ka duetis oma isa, tunnustatud kontrabassivirtuoosi Taavo Remmeliga. Värskelt loodud kvartetti on Heikko kutsunud oma mõttekaaslased – pianist Joel Remmeli ja kaks noort soome jazzitalenti – trompetist Mikko Karjalaineni ja trummar Aleksi Heinola.

Pianist Joel Remmel on eesti jazzis tegutsenud juba aastaid, olles omanimelise trio liider ja helilooja ning mängides paljudes erinevates ansamblites.  Mikko "Gunu" Karjalainen on soome üks hinnatumaid trompetiste, kes kuulub koosseisudesse Teddy´s West Coasters, Ricky Tick Big Band & Julkinen Sana ja Joonas Haavisto Quintet. Tema enda juhitud ansambliteks on Mikko Karjalainen Fellowship Quintet, K.Å.M. Trio ja Gunu´s Thang.  Särava lavakarismaga muusik on tuntud soojatoonilise ja hingestatud pillikäsitluse poolest. Trummar Aleksi Heinola tuntus on aga kasvanud eelkõige Norras, mille pulbitseval jazziskeenel ta juba aastaid eri koosseisudes tegutseb.

Heikko Remmel Quartet annab oma esimese avaliku kontserdi selles koosseisus just tänavusel Jazzkaarel. Kuigi esitatakse ka omaloomingut, on kogu muusika tugevalt läbi immutatud 50ndate ja 60ndate jazzitraditsioonist. Bändi jaoks on muusika üks olulisemaid aspekte hea tunde tekitamine nii publikus kui ka bändis endas.

Koosseis:
Heikko Remmel – kontrabass
Joel-Rasmus Remmel – klaver
Mikko "Gunu" Karjalainen – trompet
Aleksi Heinola – trummid

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Hind 13.-
Alates 1.04 hind 18.-


Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Heikko Remmel Quartet kontserdile pääseb vabade seisukohtade olemasolul Estonian Voices kontserdi piletiga.

Toimumiskoht
Telliskivi 60a Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee