Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

müriaadFEST. Lõppkontsert

K 25.11.2020 19:00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suur saal
K 25.11 kell 19.00 / EMTA suur saal
müriaadFEST
Lõppkontsert
Sonja Herranen (sopran), Lekso Kapanadze (bariton), Vittoria Ecclesia (klarnet), Jakob Peäske (fagott), Hanna Taube (saksofon), Siluan Hirvoja (tšello), Piret Mikalai (klaver), Maila Laidna (klaver), Johan Randvere (klaver), Sven-Sander Šestakov (klaver), Tähe-Lee Liiv (klaver, EMTA noorteakadeemia)
Kaastegevad Maria Bachmann (klaver), Irina Oja (klaver)
Kavas Tšaikovski, Balakirev, Debussy, Ravel, Milhaud, Berg, Sibelius, Dvořák, Verdi, Kodály
 
Sissepääs tasuta pileti alusel
 
***
 
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia uus esindusfestival — müriaadFEST — toob hilissügisel vaatajate-kuulajateni kirju läbilõike muusika- ja teatriakadeemias toimuvast, siin loodavatest muusikastiilide ja etenduskunstide paljususest, millest kokku kujuneb kontsertide ja etenduste tõeline müriaad. Avame festivalinädalaks uksed Eesti ainsa muusika- ja teatriülikooli põnevasse loomingulisse maailma. Esitleme mitmekülgselt andekaid interpreete – meie üliõpilasi ja professoreid-õppejõude –, kes musitseerivad ja esinevad koos, et tutvustada erinevatele ajastutele omaseid väljendusviise klassikast tudengite uudisloominguni välja.
 
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia müriaadFEST toimub 21.–25. novembrini 2020.
 
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.
Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.
 
Püsime terved!

Sündmuse koduleht: http://emtasaalid.ee/myriaadfest

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
müriaadFEST. Lõppkontsert K 25.11.2020 19:00 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suur saal
Hinnainfo
Sissepääs tasuta pileti alusel.
Uksed avatakse kell 18.00
Sissepääs Sakala tänava poolt.
 
Soovitatav vanus 7+
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Tatari 13 Tallinn Harjumaa
+372 667 5758
kontsert@eamt.ee
reg.nr: 74000547
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Võta pilet Jubilate. Igor Bezrodny 90 TasutaTasutaJubilate. Igor Bezrodny 90 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suur saal, Eesti Tasuta pilet
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Välja müüdud Jazz akadeemias. Kristin Kalnapenk Ansambel Välja müüdudVälja müüdudJazz akadeemias. Kristin Kalnapenk Ansambel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia black box, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!