logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. PASS

N 7.7.2022 20:00
Tartu Antoniuse õu

Muusikasuvi Antoniuse õues 2022

Tartu kontsertide sari „Muusikasuvi Antoniuse õues“ alustab sel suvel oma 11. hooaega. 30. juunist 25. augustini saab igal neljapäeva õhtul nautida Tartu Antoniuse õues mõnusaid suvekontserte. Kontserdikava hõlmab väga head muusikat džässist rokini ning popist folgini ja publikuni jõuab kokku üheksa kontserti.

 

30. juuni kl 20 Tribute to the Beatles
Eesti muusikud Marten Kuningas ja Robert Linna on valinud välja oma lemmiklood The Beatlesi kullafondist - lood nii biitlite lõpuperioodist, mida peetakse kõige põnevamaks ja mitmekülgsemaks kui ka varasemad ja traditsioonilisemad palad.
 

7. juuli kl 20 Rosa Cruz trio. Viva la musica de Cuba!

Rosa Cruz (vokaal, kitarr) on Kuuba lauljatar ja laulukirjutaja, kes on emotsionaalne ja lummav artist. Triosse kuuluvad veel rütmimeister Yosney Linares (CUBA) ja trompetil Jason Hunter (USA). Nende esituses kõlavad värvikad Kuuba rütmid, latin-funk-jazz-fusion ning lisaks Rosa originaallooming.

 

14. juuli kl 20 Rubundi

Rubundi muusikat võiks iseloomustada kui iseteadlikku kohvikubluusi mõnusalt mõõduka siseraputusega, žanriliselt longib bänd jazz-folk radadel.

Bändi koosseisu tuumiku moodustavad laulukirjutaja, kitarrist ja laulja Liisa Tetsmann, kontrabassist Martin-Eero Kõressaar ja trummar Indrek Tetsmann. lisaks kitarrist Grigori Rõžuk ja bäkilauljad Helen Kannus ning Keidi Vatter.


21.juuli kl 20 Pääru Oja, Indrek Kruusimaa. El Arte Flamenco De La Guitarra

Kindlasti tuleb osale publikule üllatusena see, et näitleja Pääru Oja on ka suurepärane muusik. Kui ta parasjagu näitleja ei ole, siis on tema kirg kitarr.
Kaks eestimaa meest võluvad kitarridest välja kuumad hispaania rütmid ja imekaunid meloodiad. 
 

28.juuli kl 20 Edith Piafi laulud ja prantsuse šansoonid
Rebecca Kontus (vokaal), Tiit Kalluste (akordion), Joel Remmel (klaver) ja Taavo Remmel (kontrabass).

Hõrk prantsuse õhtu. Kõlavad Edith Piafi laulud ning aegumatud prantsuse šansoonid.

 

4. august kl 20 Minimal Wind

Bändi muusika rändab souli ja R&B, popi ja indie radadel. Minimal Wind saavutas Eesti Laul 2022 finaalis looga "What to Make of This" teise koha. Välismaine žürii hääletas loo oma lemmikuks ja see maandus koheselt ka Spotify Top 50 tabelis teisele kohale. 
 

11. august kl 20 Saara Pius ja Toomas Uibo

Kui laval saavad kokku kaks head sõpra ja suurepärast lauljat, siis on tulemuseks hea energiaga laetud meeleolukas õhtu! Kontserdil kõlavad Saara ja Toomase lemmiklaulud ”Hullumeelne maailm”, ”Võõras mees”, ”Vari”, ”Olen valind tee”, ”Wicked game”, ”Kodulaul”, ”Ei mullast” ning palju teisigi neile olulisi lugusid.

 

18 august kl 20 Jaan Sööt

Tõelise romantiku Jaan Söödi kontserdid on alati oodatud! Antoniuse õue laval kõlavad Jaani parimad laulud läbi aegade. Kindlasti kuuleme lugusid Jääääre repertuaarist ning teiste eesti heliloojate tuntud laule. Äratundmisrõõmu jagub kõigile!

 

 

25. august kl 20 Suur muusikasuve lõppkontsert!

Louis Armstrongi ja Ella Fitzgeraldi jälgedes. Sofia Rubina, Jan Uuspõld ja Jason Hunteri bänd

 

Louis Armstrongi karismaatiline laval olek ja kärisev hääl oli tuntud sama palju kui tema trompetimäng ning teda peetakse mitte ainult džässi, vaid kogu popmuusika mõjutajaks. Ella Fitzgerald oli USA üks mõjukamaid džässilauljaid, kes oma paindliku ning äärmiselt suure hääleulatusega suutis laulda mahedaid ballaade, svingi, traditsioonilist poppi ning imiteerida igat orkestriinstrumenti.

 


 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. PASS N 7.7.2022 20:00 Tartu Antoniuse õu 85.90
Hinnainfo
Piletid 18.-25.-. Eelkooliealine tasuta.
Pass kuni 31. jaanuarini 90.-, 1. veebruarist 100.-
Toimumiskoht
Tartu Antoniuse õu
Lutsu 5 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Kontserdimaja (Piret Villmann)
Vanemuise 6 Tartumaa
reg.nr: 23435465
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Rosa Cruz trio. Viva la musica de Cuba! Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. PopulaarnePopulaarneRosa Cruz trio. Viva la musica de Cuba! Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Eesti 18.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Rubundi. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. PopulaarnePopulaarneRubundi. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Eesti 18.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Pääru Oja, Indrek Kruusimaa. El Arte Flamenco De La Guitarra. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. PopulaarnePopulaarnePääru Oja, Indrek Kruusimaa. El Arte Flamenco De La Guitarra. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Eesti 18.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Edith Piafi laulud ja prantsuse šansoonid. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. PopulaarnePopulaarneEdith Piafi laulud ja prantsuse šansoonid. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Eesti 18.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Minimal Wind. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. PopulaarnePopulaarneMinimal Wind. Muusikasuvi Antoniuse õues 2022. Tartu Antoniuse õu, Eesti 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!