Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MYLES SANKO (UK) / Jazzkaar 2018

R 27.4.2018 22:00
Vaba Lava
25.50 - 30.50
Jazzkaar 2018
MYLES SANKO
(Suurbritannia)
Reede, 27. aprill 2018 kell 22.00 Vaba Lava

Soul-muusika imelapseks nimetatud Ghana päritolu Briti artist, laululooja ja produtsent Myles Sanko kirjutas oma esimesed laulud 15-aastaselt. 2007. aastal vaimustas ta kuulajaid impro-funk bändi Bijoumiyo liidrina ja seejärel retro-funk ansamblis Speedometer. Kuulajaile, kes oskavad hinnata Otis Redingi, Al Greeni ja James Browni aegumatut energiat, on Sanko sütitav looming tänuväärne leid kaasaegses mainstream-popist küllastunud muusikapildis. Laulja eesmärk on ühendada haarav muusika inimesi puudutava sõnumiga.

2014. aastal ilmus Sanko debüütalbum “Forever Dreaming”, mille mõtestatud tekstid ja hämmastava andega loodud helimaailm pani aegadetagused nostalgianoodid elama tänases päevas. Oma esimest sooloprojekti on ta iseloomustanud jazzmuusikute esitatud rokiliku soulina. Plaati saatis edu ja selle kavaga anti 150 kontserti. Samal aastal esines Sanko Gregory Porteri turneel soojendusartistina. Tema südamlikus laulumaneeris võib leida ühisjooni Porteri esituskunstiga. Ajakiri Rolling Stone nimetab Sankot suurimaks staariks Euroopa soulartistide seas, BBC saatejuht Craig Charles kiidab noore talendi varjundirikast häält. Christoph Giesele Jazzthetik Magazine’st sümpatiseerib Sanko mõjus ja ajatu soul ning teisedki kriitikud ei ole komplimentidega kitsid.

2015. aastal ilmunud albumi “Born in Black & White” värsked kõlad kinnitasid Myles Sanko positsiooni soulmuusika olulise kaasajastajana. 2016. aasta sügisel ilmunud kolmandal kauamängival “Just Being Me” on Sanko jõudnud muusikalise eneseleidmiseni. Tema loomingu ja esituskunsti on soojalt vastu võtnud Lõuna-Ameerika ja Jaapani muusikasõbrad, Euroopa mainekad jazzifestivalid North Sea Jazz, Elbjazz, Jazz in Marciac ja paljud teised.

Särav puhkpillisekstsioon, vibrafoni- ja flööditoonid ning südansoojendavad Fender Rhodes’i noodid viivad ka kõige skeptilisemad kuulajad hingehelide leidmiseni. Rõõm on samethäälset andekat artisti esmakordselt esitleda Jazzkaare kuulajatele.  

Koosseis :
Myles Sanko – vokaal
Gareth Lumbers – saksofon
Sam Ewens – trompet
Tom O’Grady – klahvpillid, Fender Rhodes
Philip Stevenson – kitarr
Jon Mapp – bass
Rick Hudson – trummid

http://mylessanko.com/
https://www.facebook.com/mylessankofanpage/
https://soundcloud.com/myles-sanko

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
MYLES SANKO (UK) / Jazzkaar 2018 R 27.4.2018 22:00 Vaba Lava 25.50 - 30.50
Hinnainfo
Täishind 30.-, soodushind 25.-*

*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Myles Sanko kontserdi piletiga tasuta sissepääs 27.04 kell 23.30 Ashilevi kontserdile Punases Majas vabade seisukohtade olemasolul.


Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas