Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Paldiski Pühapäev PASS: kontserdid Georgi ja Nikolai kirikus + bussituur

P 30.8.2020 13:00
Paldiski
Täpne kava ja esinejad on kinnitamisel!

Paldiski Pühapäeva Pass sisaldab kontserte Georgi ja Nikolai kirikus ning ekskursiooni.
Pass ei sisalda Peetri Tolli taverni lõunaid, kodukohvikute külastusi ja rongitransporti.

***
 
Esmakordselt Tallinn Music Weekil – Paldiski Pühapäev!

Tänavuse Tallinn Music Weeki festivali lõpetab avastusretk Eesti esimese rohevalla keskuses Paldiskis
 
Esmakordselt Tallinn Music Weeki (TMW) ajaloos laieneb rahvusvaheline muusika- ja linnakultuuri festival Pakri poolsaarel asuvasse Lääne-Harju valla keskusse Paldiskisse. Tänavuse TMW lõpetab 30. augustil Paldiski Pühapäev, mille raames toimuvad sadamalinnas kirikukontserdid, pelmeenilõunad ja vaatamisväärsuste tuurid.

TMW 2020 Paldiski Pühapäev saab teoks Lääne-Harju valla algatusel koostöös Alexela, Tallinna Sadama, PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi ning üritustesarjaga Paldiski Fusion. 
 
„Uue hingamisega omavalitsusena peab Lääne-Harju vald väga oluliseks olla avatud uutele ägedatele ettevõtmistele ja sündmustele, mis aitavad meie rohkete võimalustega valda veelgi atraktiivsemaks muuta,” sõnab Lääne-Harju vallavanem Jaanus Saat, lisades: „Tallinn Music Weeki jõudmine Paldiskisse peaks küll igati kummutama depressiivse väikelinna kuvandi ning tõstma linna hoopis sellisesse valgusesse, mida ta tegelikult väärib. Oleme väga rõõmsad, et koostöös festivali korraldajate ja toetajatega saame oma elanikke ja külalisi kostitada laheda kultuuriprogrammiga ning samas tutvustada Paldiskit kui üht huviväärsemat linna Eestis.”

„Paldiski on põnev,“ tõdeb TMW juht Helen Sildna. „Selles keerulise mineviku ja võimalusterohke tulevikuga linnas 50 km kaugusel Tallinnast kohtuvad mälestused sõjaväebaasidest vapustava pankranniku, Läänemerele avanevate sadamate, tuuleparkide ja roheenergia ambitsiooniga. Meie festival on pidevalt uue talendi ja homsete mõtete otsinguil ning tänavu soovime oma külalistele tutvustada ka uut Eesti roheenergia keskust ning selle elanikke ja kultuuritegijaid avastusretkel Georgi ja Nikolai kirikutest Harjumaa parimaid pelmeene pakkuva Peetri Tolli tavernini.“
 
Rohetehnoloogiale keskenduva PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi tegevjuht Enn Laansoo, Jr loodab, et esimesest Paldiski Pühapäevast saab suurem ja jätkusuutlik ettevõtmine. „Paldiski on ettevõtja pilgu läbi ainulaadseid väärtusi pakkuv, hulljulge ja väga heas asukohas linn, mille sõnumeid on uhke koos TWM-ga levitada ja lükata esimese Paldiski Pühapäevaga käima tõeline Piirideta Paldiski koostöö.“  
 
Paldiski ametlikuks asutamisaastaks peetakse aastat 1718. mil Peeter I asus rajama toonasesse rannarootslaste külasse Rågervik merekindlust. 1962. aastal loodi Paldiskisse NSV Liidu tuumaallveelaevade õppekeskus ning linn koos Pakri saartega suleti avalikkusele. Alates 2017 on Paldiski vallasisene linn, mis kuulub Lääne-Harju valla koosseisu. Eesti esimese rohevalla keskuse Paldiski linna ja Pakri köitev ajalugu ning loodus pakub avastamist Peeter I kindluse varemetest Amandus Adamsoni Ateljeemuuseumini ning pankrannikust sõjaväelinnaku pärandini. Aastast 2007 on Paldiskis arendatud PAKRI Teadus- ja Tööstusparki (PAKRI), mis keskendub rohetehnoloogia väljakutsetele ja uuendustele Eestis ainulaadse nutikaid lahendusi kasutava elu- ja töökeskkonna mudeli loomise ning sellele taastuvenergia tootmisega. 
 
TMW 2020 Paldiski Pühapäeva pass hinnaga 45 eurot ja piletid hinnaga 5–20 eurot on müügil Piletilevis.

TMW 2020 Paldiski Pühapäev saab teoks Lääne-Harju valla algatusel koostöös Alexela, Tallinna Sadama, PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi ja üritustesarjaga Paldiski Fusion. Paldiski Pühapäeva toimumisse panustavad ka G4S, MV Wool, Ecomari ja ELMO Rent. 
 
26.–30. augustil toimuva TMW festivali kavas on üle 160 esinejaga muusikaprogramm, konverents EKAs, avalike vestluste sari, kunstiprogramm, muusikateemalised töötoad lastele ning ekskursioonid Lasnamäel ja Paldiskis. 
 
TMW 2020 esitleja on Telia. TMW festivali korraldab Shiftworks OÜ koos paljude partnerite ja kaaskorraldajatega.  
 
TMW rahvusvahelisi tegevusi, mille eesmärk on tutvustada Eestit kui atraktiivset sihtkohta muusika- ja kultuurihuvilistele, toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

TMW 2020 Paldiski Pühapäeva kava:
https://tmw.ee/et/paldiski-puhapaev 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Paldiski Pühapäev PASS: kontserdid Georgi ja Nikolai kirikus + bussituur P 30.8.2020 13:00 Paldiski 45.50
Hinnainfo
Pileti/passi ostmisel palume silmas pidada, et festivali üritustele ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) võimalusel vältida osalemist.
Toimumiskoht
Paldiski
Paldiski Eesti
Sündmuse korraldaja
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
reg.nr: 10844006
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet TMW 2020 FESTIVALIPASS TMW 2020 FESTIVALIPASS - Tallinn, Eesti 65.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet TMW 2020 Opening Night: Tampere Hall in collaboration with Tampere 2026 present TMW 2020 Opening Night: Tampere Hall in collaboration with Tampere 2026 present Fotografiska Tallinn, Eesti 18.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet TMW 2020: 311.ee Night TMW 2020: 311.ee Night F-Hoone, Eesti 13.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet TMW 2020: Void Valley TMW 2020: Void Valley Sveta baar, Eesti 18.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet TMW 2020: Estonian Choral Association Stage TMW 2020: Estonian Choral Association Stage Kalju kirik, Eesti 13.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!