Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Showcase-kontsert: MAUNO MEESIT TRIO, MODULSHTEIN, ARGO VALS / Jazzkaar 2018

N 26.4.2018 23:00 - R 27.4.2018 00:30
Punane Maja
15.00
Jazzkaar 2018
Showcase-kontsert:
MAUNO MEESIT TRIO, MODULSHTEIN, ARGO VALS
Neljapäev, 26. aprill 2018 kell 23.00 Punane Maja


MAUNO MEESIT TRIO

Mauno Meesit, Eesti muusikaauhindadel auhinnatud ja nomineeritud muusik ja helilooja, on kirjutanud muusikat mitmele teleseriaalile ja teatrilavastusele ning teinud koostööd paljude Eesti ja välismaiste muusikutega. Avalikkuse tähelepanu alla tõusis ta elektroonilise muusika projektiga Sinine, millega ta on seni avaldanud kaks albumit Saksamaal. Kaks aastat Berliinis elanud Meesit avaldas 2015. aasta kevadel esimese enda nime all ilmunud albumi "Closer", millega tutvustas oma loomingu uut minimalistlikku suunda. Samas vaimus on kirjutatud ka järgnevalt ilmunud "Varjudemaa" album ja hiljutine telesarja „Nukumaja“ muusika.

Kasutades efektiplokke, 1940. aastate mikrofone ja poognaga mängitud kitarre esitab Mauno Meesit oma trioga minimalistlikke ja põhjamaiselt minoorseid instrumentaale. Koos Meesitiga on laval Jaagup Tormis löökpillidel ja Tiit Kikas viiulil.

"Olen inspireeritud akustilistest instrumentidest ja mikroskoopilistest helidest, mida hakkad kuulma, kui hetkeks seisma jääd ja jälgid, kuidas helid vaikusega mängivad. Vaikus ei ole tühjus. Tal on alati enda heli, mis hoiab kõike ümbritsevat koos,“ tõdeb Mauno Meesit.

Koosseis:
Mauno Meesit – kitarrid, efektid
Tiit Kikas – elektriviiul
Jaagup Tormis – löökpillid

http://www.maunomeesit.com/
https://www.facebook.com/mauno.meesit/
https://soundcloud.com/maunomeesit


MODULSHTEIN

Jazzkitarristi haridusega muusik, helilooja ja produtsent Aleksandr Žedeljov komponeerib teatri- ja kammerpalasid, samuti loob tunnusmuusikat filmidele ning heliinstallatsioone näitustele. Ta on Vene Teatri muusikaline juht ja koosseisude Triophonix, Audiokinetica ja Modulshtein eestvedaja. Trio Modulshtein tuli kokku 2017. aasta suvel, eesmärgiga luua elektroonilise muusika trendidega mänglevat mitmekihilist instrumentaalmuusikat. Kolmiku muusikas võib kuulda mõjutusi acid jazzist, d’n’b’st ja triphopist, mis segunevad omanäoliselt kirevaks eksperimendiks.

Lisaks Aleksandr Žedeljovile, kes on koosseisu helilooja, klahvpilli- ja kitarrimängija, lisavad Modulshteini kõladesse oma värvinguid klarnetivirtuoos Marten Altrov ning efekti- ja rütmimeister DJ Bandit. Jazzilik eksperimenteerimisjulgus annab triole vabad käed jõudmaks uute kontrastide avastamata väljadeni.

Koosseis:
Aleksandr Žedeljov aka FAERSHTEIN – kitarr, Ableton, analoogsünteraatorid
Marten Altrov – klarnet, bassklarnet
Aleksei Semennihhin aka DJ Bandit – Fx, samples, scratches

https://www.facebook.com/Modulshtein/
http://faershtein.com/2017/07/19/modulshtein/
https://soundcloud.com/triophonix/sets/modulshtein

ARGO VALS

Argo Vals on mitmekülgselt andekas muusik ja live-elektroonika artist. Muusikaga on ta tegelenud peaaegu terve elu, kuid omaloomingu salvestamist alustas aastal 2006. Argo Vals kirjutab nii jazz-, indie- kui ka metalmuusika sugemetega lugusid erinevatele koosseisudele ja ka muusikat filmidele, telesaadetele ja tantsulavastustele. Live-elektroonika maailma avastas Argo enda jaoks 2008. aastal ja sellega tegutseb ta praegusel ajal kõige aktiivsemalt. Soololoomingus oli muusikul pikalt fookuses kitarr, kuid nüüdseks on sellele lisandunud trummimasinad ja rohkemate efektivärvingute kaasamine.

Enda nime alt on Argo Vals välja andnud kaks täispikka albumit "Tsihcier" (2012) ja "Nokturn" (2015). Viimase kolme aasta vältel on soolokontserdid viinud ta kolmele kahenädalasele kontserttuurile Euroopasse ja Venemaale.

Kolmas sooloalbum ilmub 2018. aasta teises pooles. Seni on sellelt avaldatud kaks singlit.

Koosseis:
Argo Vals – kitarrid, elektroonika
Oliver Kulpsoo – valguskunstnik


https://argovals.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/argovals/
https://www.facebook.com/argovalsmusic/
https://soundcloud.com/argovals

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Hind 15.-
Alates 1.04 hind 20.-


Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Showcase-kontserdile pääseb vabade seisukohtade olemasolul The Sons of Kemet kontserdi piletiga.

Toimumiskoht
Telliskivi 60a Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee