Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TMW 2018: Fenno-Ugria lava

N 5.4.2018 19:00
Telliskivi Loomelinnak, Tallinn
♫ TMW10! muusikafestival 05.04 - 07.04

Festivali avaõhtul 5. aprillil tutvustab Fenno-Ugria Telliskivi loomelinnakus asuva F-Hoone Mustas Saalis eesti äärealade ja teiste soome-ugri rahvaste iidset pärimusmuusikat, mis koos tundlike ja meisterlike improvisatsioonidega loob lummavaid kõlamaastikke ning sildu iidse ja tänase vahel.

Ajakava:
18:00 uksed
19:00 Sattuma (RU)
19:50 Folktrio AR-GOD (EE)
20:40 Ailu Valle & Mari Kalkun (FI/EE)
21:30 Maria Kalaniemi & Eero Grunström (FI)
22:20 Unejõgi (SE)

Õhtu alguses rändame iidsesse metsade, järvede ja müütide maale Karjalasse, kust on külla tulnud sealne tuntuim folkbänd Sattuma, kes näitab, kuidas traditsioone saab kaasaegse kõlaga elus hoida ja eri žanritega segada, mängides nii kaasahaaravaid tantsulugusid ja lüürilisi laule kui ka õhulisi instrumentaalpalasid.
Udmurdi-Eesti trio AR-GOD tõlgendus rahvamuusikast rikastab udmurtide, bessermanide ja eestlaste muusikalist pärimust ning ühendab selle suurema maailmamuusika sfääriga.
Saami räppar Ailu Valle ja Võrumaalt pärit folklaulja Mari Kalkun toovad kodust kaasa oma väga unikaalse ja vana keele, mis muutub kahe muusiku koostöös tänapäevaselt ürgseks.
Maria Kalaniemi on praegu üks Soome juhtivaid akordionimängijaid. Ta on tehniliselt suurepärane mängija ja tundlik improviseerija. Kalaniemi muusikat innustab Põhja-Karjala rikkalik loodus, samuti võib sealt kuulda soomerootslaste vaimset pärandit.
Õhtu lõpetab Meelika Hainsoo ja Mirjam Tally duo Unejõgi, mis ühendab eesti regilaule elektroonikaga. Unejõgi kulgeb mööda müütilisi regilaule, viies kuulaja endaga kaasa aegadetagusesse ja pisut kummalisse maailma.

Festivali esitleja on Telia
Telia klientidele kehtib 20% soodustus kõigile TMW passidele ja piletitele

Sündmuse koduleht: http://www.tmw.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TMW 2018: Fenno-Ugria lava N 5.4.2018 19:00 Telliskivi Loomelinnak, Tallinn 10.50
Hinnainfo
Eelmüük 10€
Uksel ja sündmuse päeval 12€

Üksikpilet garanteerib sissepääsu piletil märgitud kontserdipaigas ja märgitud kuupäeval toimuvale üritusele. Kontserdipaigast väljumisel kaotab pilet kehtivuse.

Konverentsi ja festivali ühispass (müügil www.tmw.ee) tagab pääsu TMW konverentsile ja networking üritustele ja eelis-sissepääsu muusikafestivali kontsertide toimumispaikadesse. Samuti saab ühispassi omanik TMW kataloogi jm festivali tutvustavaid materjale, sooduspakkumisi kogu festivalinädala vältel ning võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks.

Festivalipass (müügil www.tmw.ee) tagab sissepääsu kõikidele Festivali kontsertidele, eeldusel, et vastav kontserdipaik ei ole välja müüdud. Eelmüügist ostetud üksikpileti omanikel on kontserdipaika pääsemisel eelisõigus festivalipassi omanike ees.

Pileti ostmine kontserdipaikade uksel on enamikul juhtudel võimalik vaid sularahas.

TMW festivali kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, on vanusepiirang 18 eluaastat ning festivali külastajatele kehtivad igas erinevas kontserdikohas ja klubis kehtestatud majareeglid.
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Musiccase OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee