Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TMW 2018: Kira Skov / Maria Faust - In the Beginning

N 5.4.2018 22:00
Tallinna Rootsi-Mihkli kirik
♫ TMW10! muusikafestival 05.04 - 07.04
Festivali esitleja on Telia
Telia klientidele kehtib 20% soodustus kõigile TMW passidele ja piletitele

21:00 uksed
22:00 kontserdi algus

Kira Skovi ja Maria Fausti unikaalsed ja eripalgelised muusikalised võimed ühinevad nende uues muusika-multimeedia projektis “In the Beginning”. Nende koostöö salvestati plaadile 1873. aastal ehitatud Ilmjärve Vene Õigeusu Kirikus, sest nende sõnul on see paik, kus aeg on peatunud. Nende muusikas kostuvad hüpnootilised, kirikulaulu meenutavad jutud, mis on inspireeritud pühadest õigeusu hümnidest ning kokku moodustab see eesti folkloorist ja lääne kultuurist mõjutatud hübriid uue žanri - segu erinevatest muusikalistest kategooriatest, kõlapiltidest ja lugudest. See on muusika, mis esitab oma kuulajale väljakutse. “In the Beginning” nomineeriti eelmise aasta Taani Muusikaauhindadel 3 kategoorias - Aasta Jazzalbum, Aasta Helilooja(d) ja Aasta Vokaaljazzi Album.

Sündmuse koduleht: http://www.tmw.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TMW 2018: Kira Skov / Maria Faust - In the Beginning N 5.4.2018 22:00 Tallinna Rootsi-Mihkli kirik 18.50
Hinnainfo
Eelmüük 18€
Uksel ja sündmuse päeval 20€

Üksikpilet garanteerib sissepääsu piletil märgitud kontserdipaigas ja märgitud kuupäeval toimuvale üritusele. Kontserdipaigast väljumisel kaotab pilet kehtivuse.

Konverentsi ja festivali ühispass (müügil www.tmw.ee) tagab pääsu TMW konverentsile ja networking üritustele ja eelis-sissepääsu muusikafestivali kontsertide toimumispaikadesse. Samuti saab ühispassi omanik TMW kataloogi jm festivali tutvustavaid materjale, sooduspakkumisi kogu festivalinädala vältel ning võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks.

Festivalipass (müügil www.tmw.ee) tagab sissepääsu kõikidele Festivali kontsertidele, eeldusel, et vastav kontserdipaik ei ole välja müüdud. Eelmüügist ostetud üksikpileti omanikel on kontserdipaika pääsemisel eelisõigus festivalipassi omanike ees.

Pileti ostmine kontserdipaikade uksel on enamikul juhtudel võimalik vaid sularahas.

TMW festivali kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, on vanusepiirang 18 eluaastat ning festivali külastajatele kehtivad igas erinevas kontserdikohas ja klubis kehtestatud majareeglid.
Toimumiskoht
Rüütli 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Musiccase OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee