Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TRONDHEIM VOICES (Norra) / Jazzkaar 2018

R 27.4.2018 18:00
Vaba Lava
20.50 - 25.50
Jazzkaar 2018
TRONDHEIM VOICES
(Norra)
Reede, 27. aprill 2018 kell 18.00 Vaba Lava

Murranguline norra vokaalansambel Trondheim Voices nihutab inimhäälte väljendusvõimaluste piire. Muusikute eesmärk on laiendada traditsioonilist kontserdiformaati, lammutades piire esinejate ja publiku vahel ning rakendades uuenduslikke tehnilisi võimalusi. Koostöös nüüdisheliloojatega nagu Marilyn Mazur, Jon Balke, Maja S. K. Ratke jt ning helikunstnikega on Trondheim Voices oma muusika, liikumise ja tehnoloogia sümbioosiga jõudnud kunstinovaatorite kõrgliigasse. Ansambli lauljad on õppinud muusikat ja mitmed neist töötavad ka oma koosseisudega. Trondheim Voices’st on tuule tiibadesse saanud mainekad Norra lauljatarid Eldbjorg Raknes, Solveig Slettahjell ja mitmed teised. Esinetud on mainekatel festivalidel Moldejazz, VossaJazz, Trondheim jazz, JazzAhead, Berlin jazz festival jt.

2001. aastal kokku tulnud koosseis sai inspiratsiooni Trondheimi värvikast jazziskeenest. Ansambli seitse lauljannat on spetsialiseerunud unikaalsele hääletämbrite improvisatsioonile. Nende omavaheline mänguline interaktsioon ulatub julgetest tooretest helidest delikaatsete peentoonideni. Trondheim Voices’ilt on on ilmunud kaks albumit “Improvoicing” (2010) ja “On Anodyne” (2016). Viimasele neist on salvestatud süit üheksale häälele ja neljale löökpillile, mis baseerub muusika alglätetel –  häältel ja trummidel. Muusika eesmärk on kuulajatele mõjuda rahustavalt ja valu leevendavalt.

2018. aastal on ansamblilt Trondheim Voices oodata värsket albumit “Rooms & Rituals”. Iga Trondheim Voices’i kontsert on erakordne ja põnevalt lavastuslik elamus on ümbritsetud 360-kraadise heliväljaga, kus publik istub ümber lauljate.

Koosseis:
Sissel Vera Pettersen – vokaal
Anita Kaasbøll – vokaal
Heidi Skjerve – vokaal
Tone Åse – vokaal
Live Maria Roggen – vokaal
Torunn Sævik – vokaal

http://www.trondheimvoices.no/
https://www.facebook.com/trondheimvoices/

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TRONDHEIM VOICES (Norra) / Jazzkaar 2018 R 27.4.2018 18:00 Vaba Lava 20.50 - 25.50
Hinnainfo
Täishind 25.-, soodushind 20.-*

*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Trondheim Voices kontserdi piletiga tasuta sissepääs 27.04 kell 19.45 Leonid Šinkarenko Quartet kontserdile Punases Majas vabade seisukohtade olemasolul.

Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas