Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TRUMP CONCEPTION / Jazzkaar 2018

L 28.4.2018 23:59 - P 29.4.2018 02:00
Punane Maja
13.00
Jazzkaar 2018
TRUMP CONCEPTION
Laupäev, 28. aprill kell 23.59 Punane Maja

Kontsert algab kell 00:30

Eesti üks säravamaid noorema generatsiooni bassiste Janno Trump ja tema juhitud 10-liikmeline gruuviorkester Trump Conception on paari aastaga tõusnud hinnatud tegijaks kohalikul jazz-funk skeenel. 2015. aasta kevadel loodud koosseis avaldas juba aasta hiljem debüütalbumi “One”, mis pälvis rohkelt kiitust. 2017. aastal tunnustati Janno Trumpi Noore Jazzitalendi auhinnaga ning koosseis nomineeriti ka Aasta Jazzansambli tiitlile. Sama aasta sügisel ilmus teine album “Wait For It”, mis pälvis Eesti Muusikaauhindadel aasta jazzialbumi nominatsiooni. 

Janno Trump on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli basskitarri eriala ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzbassi eriala. Eelkõige jazziareenil tegev bassist on mänginud ja salvestanud plaate ka pop- ja rokkartistidega ning kirjutanud muusikat nii väiksematele jazzansamblitele kui ka bigbändile. Lisaks Trump Conception'ile toetab Janno oma bassimänguga aktiivselt ka paljude teiste bändide tegemisi – Linda Kanter Quartet, Funkifize, MA, Lauri Liiv Swing Band, Late's 5, The Swingin' Sisters & Band. Jazzi suurnimedest peab Trump oma eredamateks eeskujudeks Yellowjackets'it, Richard Bonat, Pat Metheny't ning Jaco Pastoriust, samuti Soome arranžeerijat ja heliloojat Jukka Linkolat. Tema muusikaline kirg on jazz-funk, soul ja gospelmuusika.

Gruuviorkestri salvestused ja live-esinemised on tõestuseks, et keevavereline, värvikas ja rütmiküllane musta muusika pärand pulseerib elujõuliselt ka põhjamaiste muusikute tõlgenduses. Oma täidlase bigbändiliku kõla ja intensiivse muusikalise energia poolest peetakse kollektiivi hetkel üheks kõige võimsamaks koosseisuks Baltikumi jazzis.

Eelmise aasta suvel salvestas Trump Conception Eesti Raadio 1. stuudios live-albumina oma teise kauamängiva  “Wait For It”, mille muusika haarab ekperimenteerimisjulgusega ja lisaks maailmamuusikanootidele on paletti haaratud jazzroki- ja progemanöövreid. Käesolev aasta lubab orkestri lennule veelgi hoogu juurde anda.

Koosseis:
Janno Trump – basskitarr, kompositsioonid
Madis Muul – klahvpillid
Pent Järve – kitarr
Dmitri Nikolajevski – trummid
Caspar Salo – perkussioon
Danel Aljo – tenorsaksofon
Keio Vutt – baritonsaksofon
Allan Järve – trompet
Tanel Kuusk – trompet
Johannes Kiik – tromboon


http://jannotrump.com/conception
https://www.facebook.com/TrumpConception/Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Hind 13.-
Alates 1.04 hind 18.-


Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Trump Conception kontserdile pääseb vabade seisukohtade olemasolul Werkha kontserdi piletiga.

Toimumiskoht
Telliskivi 60a Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee