Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

We Love The 90s Baltic Edition 2019

R 26.7.2019 17:00 - L 27.7.2019 23:59
19.50 - 159.50
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

We Love The 90s tuleb tagasi Tallinna

Regiooni suurima retromuusika festivali korraldajad otsustasid tuua koju tagasi viiendat korda toimuva We Love The 90s-e. Esialgu Riias toimuma pidanud festivali kohaliku peakorraldaja ootamatu isiklik tragöödia ning Riia linna seatud festivali sisekaubanduse piirangutega seoses pole üritust võimalik Lätis korraldada. 

Kõik varasemalt Lätti ostetud piletid kehtivad ka Tallinnas ning neid ei ole vaja ümber vahetada.

Juhul kui toimumiskoha muudatus ei sobi ostetakse piletid tagasi, palume ühendust võtta tagasiost@piletilevi.ee

Esimest juubelit tähistav festival toimub 26.-27. juulini Tallinna Lauluväljakul. Kõik ostetud piletid Lätist ja väljastpoolt kehtivad Tallinnas. Tänasest algas piletimüük ka Piletilevis, võimaldades Eestist kergelt ja arusaadavalt piletit osta. Neile, kes Tallinnasse sõita ei saa või ei soovi, võimaldatakse piletite tagasiost.

"Kaks üliolulist faktorit pöörasid festivali korraldamise Riias võimatuks," kommenteeris festivali avalike suhete juht Reno Hekkonens. "Kõigepealt haigestus ootamatult lätipoolse peakorraldaja laps ning siis ilmnes, et Eesti firmale ei anta õigust Lätis toimuval üritusel omalt poolt alkoholi müüki teostada. Sellises olukorras pole Eesti-Rootsi omanik-firmal võimalik festivali Lätis korraldada," lisas Reno Hekkonens.

"Õnneks on kõik artistid olnud väga toetavad ja esinevad rõõmuga Eestis. Samuti täname kõiki koostööpartnereid ja Tallinna Lauluväljakut kiire reageerimise ja abi eest nii suur asi väga lühikese ajaga ümber mängida," ütles festivali esindaja.

26. ja 27. juulil esinevad Tallinna Lauluväljakul Snap!, 2Unlimited, Haddaway, Dr Alban, Londonbeat, Real2Real, Julia Volkova t.A.T.u.-st, Maxx ja Solid Base. Esmakordselt külastab Eestis festivali raames hispaania maailmakuulus trio Las Ketchup. Nende superhitt "The Las Ketchup Song / Aserejé" oli dekaadi üks suurimaid ja populaarsemadi hittlugusi. Lisaks astuvad üles ka ajastutruud kodumaised artistid.

The Las Ketchup Song / Aserejé  https://www.youtube.com/watch?v=5llcBScGuAE

Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet We Love The 90s Baltic Edition 2019 / 1-päeva pilet PopulaarnePopulaarneWe Love The 90s Baltic Edition 2019 / 1-päeva pilet - Tallinna lauluväljak, Eesti 19.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet We Love The 90s Baltic Edition 2019 / 2-päeva pass PopulaarnePopulaarneWe Love The 90s Baltic Edition 2019 / 2-päeva pass - Tallinna lauluväljak, Eesti 29.50 - 159.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti