logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Anime Superstars - The Orchestra ''38 Samurai''

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
ANIME SUPERSTARS in Concert
Konnichiwa koigile jaapani animatisooni-, kultuuri- ja muidugi ka muusikafännidele!
 
Orkester 38 SAMURAI soovib näha teid oma hämmastaval visualiseeritud etendusel “Anime Superstaarid”, mis toimub 2023 Euroopa tuuri raames.
 
Hayao Miyazaki klassikalistest meistriteostest kuni müstilisteni Tetsuro Araki tegelasteni… Teie õhtuses kulutuurielamuses kõlavad üle kahekümne heliriba tuntumatest anime-seriaalidest!
 
Sealhulgast muusika järgnevatest animedest - Naruto, Attack On Titan, Howl’s Moving Castle, Spirited Away, Dragon Ball, One Piece, Demon Slayer, Tokyo Ghoul, Domestic Girlfriend, One Punch Man, Bleach, Cowboy Bebop, Hellsing, Princess Mononoke, Fullmetal Alchemist, Death Note ja veelgi!
 
Orkester 38 SAMURAI on uus sümfooniline crossover, mis on loodud ambitsioonikate noorte muusikute poolt ning koosneb 38st oma loomingule hullumeelselt pühendunud kunstnikust.

Noorte hinge energia ning elujõud, särav heli ja visuaalne etendus teevad selle kontserdi unustamatuks!
 
Kontserdil osalevad:
- orkestri muusikud;
- rock band;
- koor;
kui ka megatalendikad, efektsed ning võluvad solistid: Miyoko, Yasya, Ellias ja Victor.
 
Valmistuge pidustuseks hästi ette ning ärge unustage võtta kaasa ka lightstick (valguspulk), sest meil on alati hea meel tunda teie toetust!
 
Tomodachi, kawaii aeg on tulemas! Ära maga maha võimalust kogeda orkestri 38 SAMURAI ägedat kontserdit “Anime SuperStars”!
 

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti