Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Filmimuusika gala

R 11.9.2020 19:00
Jõhvi Kontserdimaja
20.90 - 40.90
Suur filmimuusika gala
 
K  9.09.2020 kell 19 Pärnu Kontserdimaja
R 11.09 kell 19 Jõhvi Kontserdimaja
L 12.09 kell 19 Vanemuise Kontserdimaja
P 13.09 kell 19 Alexela Kontserdimaja
 
Solistid: Uku Suviste, Sofia Rubina, Pekka Kurki (Soome), German Gholami (Hispaania)
Andrus Rannaääre – klahvpillid
Joosep Talumaa – kitarr
Karl Tammaru - bass
Mihhail Nikitin – trummid
ÜENSO orkester
Dirigent Jüri-Ruut kangur
 
Kavas muusika lääne menufilmidest Ihukaitsja, Armageddon, James Bond, Robin Hood, Titanic, Staar on sündinud, Modigliani jmt., aga ka vanemast filmiklassikast nagu Rambivalgus ja Lauldes vihmas.  Kõlavad võimsad hitid, mille on kuulsaks laulnud superstaarid Whitney Houston, Elton John, Bryan Adams, Aerosmith, Lady Gaga, Sting jt. Mitmed laulud kõlavad eesti kontserdilavadel esmakordselt.
 
Soome laulja Pekka Kurki tunneb end koduselt mitmetes muusikažanrides, südamelähedasemaks on talle džäss ja improvisatsioon. Pekka eeskujude - Ella Fitzgeraldi, Stevie Wonderi ja Stingi mõjusid on tunda tema mahedas ja väljendusrikkas hääles. Pekka Kurki on Eestis varem teinud hiilgava rolli 2008. aastal meespeaosalisena H. Sarmanto džässooperi „Manon“ ülimenukas maailma esiettekandes, saades koos oma lavapartneri, Hanna-Liina Võsaga suurepärase arvustuse osaliseks. Ta on esinenud Sarmanto oratooriumi “John The Baptist” ettekandel, koos bigbandiga The Great Helsinki Swing Big Band ja enda ansamblitega En Route ja PK’s Machine no. 3!
 
Uku Suviste ei vaja suuremat tutvustust, hinnatud eesti pop-artistina esindab ta Eestit Eurovisiooni laulukonkursil 2020. Ta on õppinud lisaks Eestile  USA-s, Berklee muusikakolledžis, töötanud helirežissööri ja muusikaprodutsendina. Uku Suviste on edukalt osalenud mitmetel laulukonkurssidel, arvukates telesaadetes, teinud rolle muusikalides "Oliver Twist", "Chicago" ja "West Side Story". 2011. aastast alates on Uku Suviste UNICEF Eesti noorte patroon.
 
Sofia Rubina-Hunter on tunnustatud džässi ja souli esitaja. Ta on esinenud paljudel džässifestivalidel Euroopas, osalenud edukalt mitmetel džässikonkurssidel. Aastal 2009 õppis Sofia Rubina-Hunter Berklee muusikakolledžis USAs, Bostonis, kus Berklee Global Jazz  Institute programmi raames sai võimaluse esineda mitmel pool maailmas, sh. ajaloolises New Yorgi džässiklubis Blue Note.
 
Germán Gholami on sündinud Madridis, Hispaanias. Tema karjäär klassikalise tenorina algas 2012. aastal Vanemuise teatri ooperitrupis. Ta on esinenud Euroopas, Ameerikas ja Aasias, mänginud peaosi mitmetes ooperites: Verdi  „Rigoletto“ (Šotimaa) ja „Traviata“ (Iisrael), Puccini „Tosca“ (Lõuna-Korea), Bizet „Carmen“ (USA), Händeli „Herakles“ (Prantsusmaa).  Germán Golami on Robert Burnsi laulukonkursi  laureaat (2017, Eesti), finalist tenorite konkurssidel „Opera na Zamku“ (2018, Poola) ja „Jeruusalemma ooper“ (2018, Iisrael).
 
 
ÜENSO orkester on välja kasvanud 1995. aastal asutatud Üle-Eestilisest Noorte Sümfooniaorkestrist. Orkester on osalenud rahvusvahelistes koostööprojektides, andnud väga eriilmeliste kavadega enam kui 350 kontserti, esinenud ka Eesti esindusüritustel. Orkestri ees on üles astunud paljud eesti tippsolistid. ÜENSO orkestri asutaja ja dirigent, Jüri-Ruut Kangur on juhatanud eesti noorte orkestreid, Tallinna Kammerorkestrit, Pärnu Linnaorkestrit, Vanemuise Teatri orkestrit, rahvusvahelisi koostööprojekte Soomes, Saksamaal, Norras, Türgis, Hollandis, Prantsusmaal, Brasiilias, Lõuna-Aafrika Vabariigis jm.  2019. aastast on ta Euroopa Orkestrite Föderatsiooni president.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Filmimuusika gala R 11.9.2020 19:00 Jõhvi Kontserdimaja 20.90 - 40.90
Hinnainfo
Sooduspiletid on müügil kuni 8. juulini 2020
 
Sissepääs alates 18:00
Kestus 1h 50min
Ühe vaheajaga
Soovitatav vanus 7+
Pildistamine/filmimine pole lubatud
Lastele vanuses kuni 6a (k.a) sissepääs tasuta juhul kui istuvad saatja süles
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
fEST MTÜ
Toominga 8 Tartu 50112 Tartumaa
5216996
kollommerle@gmail.com
reg.nr: 80224877
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Filmimuusika gala Filmimuusika gala Pärnu Kontserdimaja, Eesti 25.90 - 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Filmimuusika gala Filmimuusika gala Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 25.90 - 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Filmimuusika gala Filmimuusika gala Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 36.80 - 51.80
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!