Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Filmimuusika gala (asendus 13.09.20 kontserdile)

R 22.1.2021 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hea klient!
 
Seoses Covid 19 kiire levikuga ja sellest tuleneva korona kriisi  süvenemisega Eestis jäävad Suure Filmimuusika gala kontserdid Pärnus, Paides, Tartus ja Tallinnas ära.
 
Piletid ostetakse tagasi 2 nädala jooksul kuni 7. detsembrini 2020 k.a.
 
Soovi korral on võimalik jätta omapoolne panus madalseisus olevasse kultuurisektorisse filmimuusika projekti heaks, mis tuuakse lavale kriisiolukorra möödudes.
Juhul kui soovite raha tagastamist, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning me kanname raha pileti ostnud kliendi kontole.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Alates 8. Detsember palume tagasiostu küsimustes pöörduda sündmuse korraldaja poole: MTÜ fEST, kollommerle@gmail.com
 
 
Solistid: Uku Suviste, Sofia Rubina, Pekka Kurki (Soome), German Gholami (Hispaania)
ÜENSO orkester ja Andrus Rannaääre kvartett
Dirigent Jüri-Ruut Kangur

Kavas muusika lääne menufilmidest Ihukaitsja, Armageddon, James Bond, Robin Hood, Titanic, Staar on sündinud, Modigliani jmt., aga ka vanemast filmiklassikast nagu Rambivalgus ja Lauldes vihmas.  Kõlavad võimsad hitid, mille on kuulsaks laulnud superstaarid Whitney Houston, Elton John, Bryan Adams, Aerosmith, Lady Gaga, Sting jt. Mitmed laulud kõlavad eesti kontserdilavadel esmakordselt.
 
Soome laulja Pekka Kurki tunneb end koduselt mitmetes muusikažanrides, südamelähedasemaks on talle džäss ja improvisatsioon. Pekka eeskujude - Ella Fitzgeraldi, Stevie Wonderi ja Stingi mõjusid on tunda tema mahedas ja väljendusrikkas hääles. Pekka Kurki on Eestis varem teinud hiilgava rolli 2008. aastal meespeaosalisena H. Sarmanto džässooperi „Manon“ ülimenukas maailma esiettekandes, saades koos oma lavapartneri, Hanna-Liina Võsaga suurepärase arvustuse osaliseks. Ta on esinenud Sarmanto oratooriumi “John The Baptist” ettekandel, koos bigbandiga The Great Helsinki Swing Big Band ja enda ansamblitega En Route ja PK’s Machine no. 3!
 
Uku Suviste ei vaja suuremat tutvustust, hinnatud eesti pop-artistina esindab ta Eestit Eurovisiooni laulukonkursil 2020. Ta on õppinud lisaks Eestile  USA-s, Berklee muusikakolledžis, töötanud helirežissööri ja muusikaprodutsendina. Uku Suviste on edukalt osalenud mitmetel laulukonkurssidel, arvukates telesaadetes, teinud rolle muusikalides "Oliver Twist", "Chicago" ja "West Side Story". 2011. aastast alates on Uku Suviste UNICEF Eesti noorte patroon.
 
Sofia Rubina-Hunter on tunnustatud džässi ja souli esitaja. Ta on esinenud paljudel džässifestivalidel Euroopas, osalenud edukalt mitmetel džässikonkurssidel. Aastal 2009 õppis Sofia Rubina-Hunter Berklee muusikakolledžis USAs, Bostonis, kus Berklee Global Jazz  Institute programmi raames sai võimaluse esineda mitmel pool maailmas, sh. ajaloolises New Yorgi džässiklubis Blue Note.
 
Germán Gholami on sündinud Madridis, Hispaanias. Tema karjäär klassikalise tenorina algas 2012. aastal Vanemuise teatri ooperitrupis. Ta on esinenud Euroopas, Ameerikas ja Aasias, mänginud peaosi mitmetes ooperites: Verdi  „Rigoletto“ (Šotimaa) ja „Traviata“ (Iisrael), Puccini „Tosca“ (Lõuna-Korea), Bizet „Carmen“ (USA), Händeli „Herakles“ (Prantsusmaa).  Germán Golami on Robert Burnsi laulukonkursi  laureaat (2017, Eesti), finalist tenorite konkurssidel „Opera na Zamku“ (2018, Poola) ja „Jeruusalemma ooper“ (2018, Iisrael).
 
ÜENSO orkester on välja kasvanud 1995. aastal asutatud Üle-Eestilisest Noorte Sümfooniaorkestrist. Orkester on osalenud rahvusvahelistes koostööprojektides, andnud väga eriilmeliste kavadega enam kui 350 kontserti, esinenud ka Eesti esindusüritustel. Orkestri ees on üles astunud paljud eesti tippsolistid. ÜENSO orkestri asutaja ja dirigent, Jüri-Ruut Kangur on juhatanud eesti noorte orkestreid, Tallinna Kammerorkestrit, Pärnu Linnaorkestrit, Vanemuise Teatri orkestrit, rahvusvahelisi koostööprojekte Soomes, Saksamaal, Norras, Türgis, Hollandis, Prantsusmaal, Brasiilias, Lõuna-Aafrika Vabariigis jm.  2019. aastast on ta Euroopa Orkestrite Föderatsiooni president.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Filmimuusika gala (asendus 13.09.20 kontserdile) R 22.1.2021 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo
Sooduspiletid on müügil alates 26.08 kuni 20.12.2020 (k.a.)
 
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:50 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Soovitatav alates 7. eluaastast
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
fEST MTÜ
Toominga 8 Tartu 50112 Tartumaa
5216996
kollommerle@gmail.com
reg.nr: 80224877
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud Filmimuusika gala (asendus 11.09.20 kontserdile) PeatatudPeatatudFilmimuusika gala (asendus 11.09.20 kontserdile) Jõhvi Kontserdimaja, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud Filmimuusika gala (asendus 09.09.20 kontserdile) PeatatudPeatatudFilmimuusika gala (asendus 09.09.20 kontserdile) Pärnu Kontserdimaja, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud Filmimuusika gala (asendus 12.09.20 kontserdile) PeatatudPeatatudFilmimuusika gala (asendus 12.09.20 kontserdile) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!