logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Gregorian

R 1.12.2023 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
40.30 - 70.30
Eestis mitu korda täissaalidele esinenud maailma edukaim koor Gregorian külastab meid taas oma uue kontserttuuri “Pure Chants” raames.
 
Ülimenukas Saksamaalt pärit Gregorian on tuntud kirikliku gregoriaani laulust inspireeritud pop- ja rokklugude poolest, mis pole 20 aasta jooksul jätnud külmaks ühegi kontserdi publikut. Ebamaised helikeeled ühes võimsa produktsiooniga annavad edasi meeldejääva kontsertelamuse nii helis kui pildis. Gregoriani uue albumi kontserti “Pure Chants” saab näha 1. detsembril Alexela kontserdimajas.
 
 
2021. aasta detsembris välja antud album “Pure Chants” sisaldab klassikalisi koorilaule, mida täiendavad folk- ja popmuusika lemmikud. “Pure Chantsi” maailmatuur alustas 2023. aasta alguses ja koosneb rohkem kui 180 kontserdist, mis leiavad aset Euroopas, Aasias ning Põhja- ja Lõuna-Ameerikas. Kontserdil tuleb esitamisele valik traditsioonilisi lugusid segatuna kaasaegse muusika paladega, mida saadab kvaliteetne produktsioon silmapaistva valgustuse ja võimsa heliga. Parimatest hittidest koosnevas kavas saab kuulda lugusid nagu “Sound of Silence” (Simon & Garfunkel), “Moment of Peace”, “Hallelujah” (Leonard Cohen), “Fix You” (Coldplay), “My Heart Will Go On” (Celine Dion), “Sadeness” (Enigma), “Ameno” (Era) jt.
 
Gregorian koosneb harmoonilisest vokaalist ja instrumentaalsest saatest, mille eesotsas on koosseisu asutaja Frank Peterson. Koor on esinenud areenidel, teatrites ja kirikutes Euroopas, Aasias, Aafrikas ja Lähis-Idas. Gregoriani kontserte 31 riigis on külastanud kokku 3 miljonit inimest. Ansambli repertuaar koosneb pea 300 loost, ulatudes klassikalisest muusikast poplugude ja modernse rokini. 
 
1999. aastal avaldas Gregorian oma esimese albumi “Masters Of Chant”, millest sai samanimeline seeria kümne albumiga, mida anti välja aastani 2015. Vahepeal on koor avaldanud mitmeid teisi albumeid, kuhu kuuluvad nii teematiline jõulualbum, mitu parimate hittide kogumikku, live-kontsertide salvestused ja muusikavideote albumid. Gregorian on müünud kokku rohkem kui 10 miljonit helisalvestist üle maailma ning on saavutanud kulla ja plaatina staatuse 24 eri riigis. 
 
Piletid Gregoriani kontserdile tulevad müüki hinnaga alates 39,90€ teisipäeval, 11. aprillil kell 10.00 Piletilevi müügikohtades.
 
 
 
Kontserti korraldab ELC Promotion OÜ
 
ELC Promotion koduleht: https://elcomandante.ee 

Ürituse koduleht: http://www.facebook.com/musaklubi

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Gregorian R 1.12.2023 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 40.30 - 70.30
Üritus Gregorian
Kuupäev / Kell R 1.12.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 40.30 - 70.30
Hinnainfo
18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:40 Orienteeruv lõpp


ÜRITUSTE LISAINFO
• Soovitatav alates vanusest 6+
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
•Tellige kohvilaud ette: https://kontserdimaja.ee/telli-ette/

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 1.00€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.
 
 
Toimumiskoht
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Ürituse korraldaja
ELC Promotion OÜ
Roosikrantsi 2 Tallinn Harju
info@elcomandante.ee
reg.nr: 11140744
Üritus Gregorian
Kuupäev / Kell R 1.12.2023 19:00
Toimumiskoht Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hind 40.30 - 70.30
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet The Music Of Ennio Morricone The Music Of Ennio Morricone Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Piaf! The Show Piaf! The Show Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Someone Like You - The Adele Songbook PopulaarnePopulaarneSomeone Like You - The Adele Songbook Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti