logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Fear Factory - DisrupTour 2023 (+ Butcher Babies & IGNEA)

R 15.12.2023 18:00
Helitehas
40.20 - 55.20
Legendaarsed raskemetalli hiiud bändist Fear Factory annavad Tallinnas 15. detsembril 2023 kauaoodatud kontserdi. Üritus toimub Helitehases, kavas on unustamatu õhtu täis toorest energiat. Fear Factory kontserdi erikülaliseks on Butcher Babies (Los Angeles) ja soojendab IGNEA (Ukraina), oodata on veel üht soojendusesinejat.
 
Fear Factoryt on kutsutud industriaalmetali alati düsfunktsionaalseteks meistriteks. Nad on tuntud oma rajude kontsertide ja võimsa saundi poolest ning köitnud sellega fänne üle kogu maailma. Nende muljetavaldav diskograafia sisaldab rida hittalbumeid, tõestades, et piiride nihutamine ja žanri taasmääratlemine pole neile kaugeltki võõras. Pärast hiljutist edukat Põhja- ja Ladina-Ameerika turneed koos uue vokalisti Milo Silvestroga Roomast ja trummar Pete Weberiga (Havok) on bänd tugevam kui kunagi varem ja valmis rokkima 44 Euroopa laval, sealhulgas ka Tallinnas.
 
Bändi karjäär on kestnud üle 30 aasta, mille vältel on Fear Factory välja andnud mõjukaid albumeid, kindlustades nende positsiooni metal-ringkondade tegijate hulgas. Fear Factory heli, industriaalse varjundiga trummid, elektroonilise kõla küllus ja rabav segu röökimisest ja laulmisest on saanud raskemuusika tunnusmärgiks. Fear Factory plaadid on oma ulatuselt kinematograafilised, luues helimaastikud, mis peegeldavad klassikalisest ulmekirjandusest ja filmidest tuttavat düstoopilist postapokalüptilist tulevikku, Ray Bradburyst Blade Runnerini.
 
Soojenduseks saab juba kuulata uut singlit "Depraved Mind Murder" Fear Factory tulevaselt albumilt “RE-INDUSTRIALIZED”. Lugu demonstreerib nende ületamatut jõudu ja annab aimu intensiivsusest, mis meid ees ootab.
 
Fear Factory – “Depraved Mind Murder” https://www.youtube.com/watch?v=JRLvrcDjBMU
 
“RE-INDUSTRIALIZED” viib kriitikute kiidetud albumi “The Industrialist” (2012) uutesse kõrgustesse, millele annavad oma panuse tunnustatud Greg Reely ja tema suurepärased töötlused. Tumedate meloodiate lummus sulandub raputavate rütmidega, mida täiendavad kuus põnevat lisalugu. “RE-INDUSTRIALIZED” tuleb välja 23. juunil, pakkudes metallihuvilistele kaasahaaravat ja unustamatut kogemust. Fear Factory lubab, et uus album annab nende pärandile uue mõõtme.
 
Fear Factory – “Replica” https://www.youtube.com/watch?v=7RJsRQOneMY
 
Tallinna kontserdikülastajad pangu end valmis adrenaliinirohkeks sõuks. Esitlemisele tulevad bändi legendaarsed hitid, aga ka lood nende uuelt albumilt. Fear Factory on alati pakkunud unustamatuid live-kogemusi - hommikul on sul kael juusteviskamisest ja mosh pit’is rokkimisest kange!
 
Fear Factory Tallinna kontserdi erikülaliseks on raju bänd Los Angelesist, Butcher Babies. Butcher Babiese looming on oma eripärane segu heavy-metalist, groove-metalist ja thrash-metalist. Metalliveteranidena on Butcher Babies oma rajude live-esinemiste ja plahvatusohtliku energiaga maailma lavadel ragistanud peaaegu 15 aastat. Neid on mõjutanud sellised tegijad nagu Pantera ja Marilyn Manson, kuid just Plasmatics - Wendy O. Williamsit peavad nad suisa oma ristiemaks. Wendy mässumeelne hing inspireeris artiste sedavõrd, et isegi oma nime võtsid nad Plasmaticsi loost "Butcher Baby". Lisaks leiab Butcher Babies inspiratsiooni õudusfilmidest (näiteks “Texase mootorsae veresaun”), mis võimendab veelgi nende muusika sünget ja intensiivset atmosfääri.
 
Butcher Babies - “Monster’s Ball” https://www.youtube.com/watch?v=HWLr2WVhIp8
 
Põnevust lisab Tallinna kontserdi soojendusbändina Ukraina meloodilise metali tõusev täht, IGNEA. IGNEA on pälvinud kiiresti tunnustuse oma uskumatu andekuse ja võimsate esitlustega. Nad segavad raskeid riffe ja eepilist lüürikat sümfooniliste, elektrooniliste ja multikultuursete folk-elementidega ja nende lood "Jinnslammer", "Alga" ja "Disenchantment", on kogunud YouTube'is hulgaliselt vaatamisi.
 
 
Bänd pälvis hiljuti auhinna Best Ukrainan Metal Acts Award tseremoonial. Hoolimata nende kodumaad laastavast jõhkrast sõjast kutsub IGNEA fänne kaasa oma muusikalisele teekonnale, viies meid oma värske kinematograafilise albumiga “Dreams of Lands Unseen” uutesse maailmadesse.
 
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Fear Factory - DisrupTour 2023 (+ Butcher Babies & IGNEA) R 15.12.2023 18:00 Helitehas 40.20 - 55.20
Üritus Fear Factory - DisrupTour 2023 (+ Butcher Babies & IGNEA)
Kuupäev / Kell R 15.12.2023 18:00
Toimumiskoht Helitehas
Hind 40.20 - 55.20
Hinnainfo
Early Bird 38.70 €
Late Bird 43.70 €
Kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
VIP 53.70 €*
*VIP-pileti ostjale on tagatud eraldi sissepääs koos eraldi garderoobi, rõdude, baaride ja WC-ga.
 
 
AJAKAVA:
18:00 uksed
 
Üritus on vanusepiiranguta
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Helitehas
Madara 22A Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Fear Factory - DisrupTour 2023 (+ Butcher Babies & IGNEA)
Kuupäev / Kell R 15.12.2023 18:00
Toimumiskoht Helitehas
Hind 40.20 - 55.20
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet B.I B.I Noblessneri Valukoda, Tallinn
Osta pilet Raised Fist - Unsinkable Tour 2023 Raised Fist - Unsinkable Tour 2023 Helitehas
Osta pilet Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Go_A Go_A Helitehas
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti