Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Iron Maiden - Legacy Of The Beast Tour

L 26.5.2018 18:00
Saku Suurhall
IRON MAIDEN ALUSTAB UUT MAAILMATURNEED TALLINNAST! KAASA TEEB KILLSWITCH ENGAGE

18 aastat ootamist on läbi! Laupäeval, 26. mail, esineb Tallinnas Saku Suurhallis uue maailmaturnee avakontserdiga metal-muusika legend IRON MAIDEN. Erikülalisena astub laval üles maailma üks rajumaid metalcore bände Killswitch Engage.

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!
Viimati külastas Iron Maiden eesotsas laulja Bruce Dickinsoniga Eestit aastal 2000, mil esineti Tallinnas Lauluväljakul. Meie käest on väga palju küsitud, millal ometi tuleb Iron Maiden taas Eestisse. Eelmise maailmatuuri “The Book of Souls” raames jõudis Briti metal-muusika lipulaev oma kontserdiga Leetu ning showd käis vaatamas-kuulamas arvestatav hulk raskemuusika fänne ka Eestist. Nüüd naaseb Iron Maiden taaskord Maarjamaale. Show leiab aset Maideni uue turnee “The Legacy of the Beast” raames, mis saab alguse just Tallinnast.Bändi mänedžeri Rod Smallwood sõnul sai “The Legacy of the Beast” maailmaturnee idee innustust Iron Maideni samanimelisest mobiilimängust ja koomiksiraamatust. Seega uue show lavakujundus sisaldab mitut erinevat, kuid omavahel seotud “maailma”. Lugude valikus on põhirõhk 80ndate materjalil, kuid fänne ootavad ka mitmed üllatused hilisemate albumite palade näol. “Nagu meie fännid teavad, pärast Bruce'i ja Adriani taasliitumist bändiga millenniumi alguses oleme järginud kindlat rütmi tuuride osas, uute albumite turneed vaheldumas “Ajalugu/Hitid” tüüpi tuuridega. Naudime selliselt töötamist mitmel põhjusel, sealhulgas sellepärast, et see annab bändile võimaluse mängida nii uut materjali kui ka vanu lemmikuid, mida fännid tahavad kuulda. See hoiab meie esinemised värskena mitte vaid meie fännidele vaid ka bändile endale", selgitas Smallwood. “Seekord eesseisva “Ajalugu/Hitid" tüüpi tuuri otsustasime rajada temaatika mõttes just “Legacy of the Beast” nime ümber, mis sobib meie eesmärkidega täiuslikult, andes piisavalt võimalusi olla loov ja samas tunda rõõmu kõigest sellest, eriti koos Eddie'ga! Ma ei tahaks väga palju hetkel välja öelda, aga oleme töötamas väga mitmete lavaproduktsioonide kallal, järgides Maideni traditsioone ning lootes anda fännidele suurepärase kogemuse, kui nad tulevad seda äärmiselt erilist showd vaatama”, lisas ta.70ndate keskel tegutsemist alustanud bänd on välja andnud 16 stuudioalbumit - ansambli plaatide müüginumber läheneb tänapäeval juba 100 miljoni eksemplarini. Iron Maiden on jõudnud oma karjääri jooksul esineda 63 riigis. Tallinnasse jõuab raskemuusika suurnimi 26. mail koosseisus Bruce Dickinson (vokaal), Dave Murray (kitarr), Janick Gers (kitarr), Adrian Smith (kitarr), Steve Harris (basskitarr) ja Nicko McBrain (trummid).

Tallinna kontserdi erikülaliseks on Ameerika ansambel Killswitch Engage.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Iron Maiden - Legacy Of The Beast Tour L 26.5.2018 18:00 Saku Suurhall
Hinnainfo

KONTSERT ON VÄLJA MÜÜDUD!

NB! Kontserdi eel võivad nn. klubitoolide omanike bronnist vabaneda mõned istekohad teisel tasandil. Samuti on võimalik, et artisti produktsioonijuhi poolt lubatakse müüki panna ka mõned istekohad (piiratud nähtavusega) esimese ja teise tasandi ääresektorites. Juhul kui see juhtuma peaks, tulevad need piletid müüki Piletilevis.

Vanusepiirangut ei ole.
NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel

AJAKAVA:
18:00 uksed  
19:30 kontsertprogrammi algus
ürituse täpsem ajakava avaldatakse hiljem

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee