Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

LIL XAN - Total Xanarchy Tour

K 6.3.2019 20:00
Club Hollywood
39.50 - 129.50

UUE AJA RÄPPAR LIL XAN ESINEB JUBA MÄRTSIS TALLINNAS

Juba 6. märtsil esineb Club Hollywoodis uue aja räpiartist LIL XAN. Üks hetke kuulatumaid noori räppareid jõuab debüütalbumi “Total Xanarchy” kontserttuuriga Eestisse, et esitleda oma hitte nagu “Betrayed”, “Slingshot”, “Been Bout It”, “Who Are You” jt. Kontserdi erikülaline on Pluuto. Ürituse alguses muusikavaliku eest vastutab FLEX.Anarhia sai alguse nelikümmend aastat tagasi bändi Sex Pistols tulekuga, kuid nüüd on meil punk muusika asemel hoopis räpp. See on ka üks põhjustest, kuidas sai alguse California kollektiiv nimega Low Gang, kelle ridadest alustas räppar Lil Xan. Noor muusik, kodanikunimega Nicholas Diego Leanos, on üks neist artistidest, kes on läbi populaarse morni kõla omaks võtmise maa-alustest muusikaringkondadest rambivalguse kätte tõusnud.Enne kui hunnikute viisi tätoveeritud nägudega muusika armastajaid õppisid kaasa laulma “Xans don’t make you, xans gon take you”, alustas Lil Xan oma karjääri tänapäeva artistidele kohaselt SoundCloud ja YouTube keskkondade vahendusel, sarnaselt paljudele teistele viimastel aastatel edetabeleid vallutanud räpiartistidele (Lil Pump, XXXTentacion, Post Malone jt). Lil Xan’i läbimurdele aitas suuresti kaasa hitt “Betrayed”, mille sõnum peitub ravimite kuritarvitamise vastases liikumises. Loo populaarsus tõi endaga kaasa üle kolmesaja miljoni kuulamise ning lepingu maineka plaadifirmaga Columbia Records.Lil Xan, kes on vaid 22-aastane, kirjeldab oma muusika kõla kui tulemust sellest, milline ta iseloomult on. “Mulle meeldivad mänglevad rütmid, ksülofonid, veidrad helid Bobby Johnsoni produktsioonist. See on tulemus minust; mina veidi ebaküpsel ja lapsikul kujul.” Noor muusik tunnistab, et pideva enesearenguga kaasneb ka tema loomingu muutumine. Esialgsest tüüpilisest träpp muusika kõlast ja mõminaräpist on saamas midagi hoopis muud. “Mul on veel nii palju maailmale näidata,” sõnab artist entusiastlikult. Mullu ilmus räppari esimene täispikk album “Total Xanarchy”, mille lugude hulka kuuluvad koostööprojektid artistidega nagu Charli XCX, 2 Chainz, Diplo ja Rich the Kid. Samanimeline tuurne müüs muusikaväljaande Billboard andmetel välja mõne tunniga. Lil Xan jätkab tuuritamist ka sel aastal ning jõuab “Total Xanarchy” Euroopa kontserttuuri raames Eestisse juba 6. märtsil, astudes Club Hollywoodi lavale.6. märtsil astub kontserdi erikülalisena laval üles Pluuto, kes ilmutas mõned kuud tagasi debüütalbumi. Meloodiline NAV’i soundiga lembelaulikuks tituleeritud Poiss Pluutolt on selle aasta üks suuremaid huviobjekte Eesti muusikas. Pluuto laulud leiavad kõlapinda raadiotes ja figureerivad Spotify edetabelite tipus, mis on väga märkimisväärne saavutus artisti kohta, kes hiljuti tähistas oma 16. sünnipäeva.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
LIL XAN - Total Xanarchy Tour K 6.3.2019 20:00 Club Hollywood 39.50 - 129.50
Hinnainfo

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Seisupilet 39 €
(müügil veel vaid 210 piletit)

Meet & Greet fännipakett 129 €
(müügil viimased 10 paketti)
* seisupilet kontserdile
* kohtumine artistiga
* võimalus pääseda soundchecki

Üritus on vanusepiiranguta
Alla 16-aastased külastajad pääsevad kontserdile täiskasvanud saatjaga, kel samuti peab olema kehtiv pilet.

AJAKAVA:
19:00 uksed / Flex (est)
20:00 Pluuto (est)
21:00 LIL XAN (us)
22:45 ürituse orienteeruv lõpp

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas