logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

AL DI MEOLA - Across The Universe Tour

N 7.5.2020 19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Hea klient!
 
Jääb ära 07.05.2020 toimuma pidanud Al Di Meola kontsert.
 
Kontserdi PDF-piletidest saavad kinkepiletid, millega on võimalik soetada teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 30.11.2021. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number.
 
NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.
 
Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada teiste Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavate piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.
 
Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support@piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.
 
Kui soovite piletid tagastada, palume täita hiljemalt 31.12.2020 tagasiostu avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost
Piletitele tehakse automaatne tagasiost, raha laekub piletiostja kontole  14 tööpäeva jooksul.


KITARRIVIRTUOOS AL DI MEOLA TEEB TARTUS KUMMARDUSE THE BEATLESI LOOMINGULE

7. mail esineb Tartus, Eesti Rahva Muuseumis (A-sissepääs) Ameerika kitarrist AL DI MEOLA. Kontsert leiab aset muusiku uue stuudioalbumi “Across The Universe” esitlusturnee raames. Al Di Meola esineb Tartus koos bändiga.

Al Di Meola tervitab uut aastakümmet ambitsioonika austusavaldusega ansamblile The Beatles. Kauamängiv nimega “Across The Universe” on järg 2013. aastal ilmunud stuudioalbumile “All Your Life: A Tribute To The Beatles”. Kitarrivirtuoosi enda sõnul on just Liverpooli nelik põhjuseks, miks ta hakkas kitarri mängima. “Biitlite mõju oli väga tugev, nende looming oli minu jaoks peamine tõuge muusika õppimiseks. Nad on teinud minust mehe, kes ma olen täna.”

Grammy auhinna võitjast Di Meola laitmatu kitarri mängimistehnika ja oskus kombineerida seda kaasaaegse muusika stiilidega, on vallutanud kuulajate südamed üle maailma. Liikudes mitme erineva žanri - flamenko-, ladina-, fusion-, jazz-, rock- ja maailmamuusika - vahel, taasavastab ja ületab Di Meola pidevalt kuuekeelse instrumendi kasutusvõimaluse piire. Kasvanud üles Elvis Presley, The Venturesi ja The Beatlesi muusika saatel, tõmbas Di Meolat noorena kitarri poole ja juba varases teismeeas oli ta äärmiselt andekas mängija. Muljetavaldavate oskuste saavutamine nii noores eas ei tulnud Ali jaoks kergelt ning oli keskendunud pühendumuse tulemus. “Harjutasin kitarri kaheksa kuni kümme tundi päevas,” meenutab ta. "Üritasin iseennast leida või leida sellist muusikat, mis sobiks sellega, kuhu ma oma kitarriga teel olin.” Esmakordselt astus Di Meola suurele lavale Chick Corea superbändi Return To Forever koosseisus. Koos John McLaughlin ja Paco De Luciaga on ta mänginud maailmakuulsas kitarritrios. Paul Simon, Phil Collins, Stevie Wonder, Jimmy Page, Santana, Steve Winwood, Herbie Hancock, Frank Zappa ja Luciano Pavarotti on vaid mõned suured nimed, kellega on maailmamuusika ja jazzi kombineerimise eestvedajaks peetaval Di Meolal õnnestunud koos töötada.

Võib öelda, et Di Meola kitarri sõrmlaua kasutamise peen meisterlikkus on võrreldav vaid tema lugupidamisega The Beatlesi muusikapärandi vastu, mis on innustanud mitmeid põlvkondi muusikuid ja muusikasõpru. “Across The Universe” viib Biitlite loomingu tõlgenduse uuele tasandile. Värske album on justkui retrospektiiv Di Meola juba ligi pool sajandit kestnud karjäärile, mis väljendub läbi kitarrigeeniuse mitmekülgsete versioonide The Beatlesi klassikalistest hittidest ja haruldasematest paladest. Kokku neliteist lugu, mille hulgas on näiteks “Yesterday”, “Hey Jude”, “Your Mother Should Know”, “Julia”, “Strawberry Fields Forever, “Here Comes The Sun”, mis kõlavad täiesti uues võtmes, rännates maailma ühe olulisema kitarristiga üle maa ja mere. Elektrikitarriga sissemängitud välkkiired ja särtsakad arranžeeringud on tasakaalustatud keskmise tempoga meloodiatega akustilisel kitarril. See kõik aitab Di Meola arvates paljastada The Beatlesi suurteoste olemust. John Lennoni mälestuseks, jäljendab Al uue albumi jaoks ka kuulsa biitli sooloalbumi “Rock 'n' Roll” kujundust. Kriitikute sõnul näitab Di Meola järjekordne meistriteos taaskord mehe maagilist oskust kombineerida keerulisi rütmilisi sünkoope koos provokatiivsete lüüriliste meloodiate ja keerukate harmooniatega. The Beatlesi fännid ja kitarrimuusika austajad võivad “Across The Universe” maailma sukeldudes oodata ootamatut. Al Di Meola esineb juba 7. mail Eesti Rahva Muusemis.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
AL DI MEOLA - Across The Universe Tour N 7.5.2020 19:00 Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Jälgi üritust Facebookis.


AJAKAVA
18:00 Avatakse uksed ja kohvik
19:00 Kontsertprogrammi algus. Üritus on vaheajaga.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
21:30 Ürituse orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee                                             

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Muuseumi tee 2 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Insomnium + Finntroll (03.10.21 asendus) Insomnium + Finntroll (03.10.21 asendus) Helitehas, Eesti 34.90 - 39.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet TRICKY (23.09.21 asendus) TRICKY (23.09.21 asendus) Fotografiska Tallinn, Eesti 39.90 - 58.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet OH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) OH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) Club Hollywood, Eesti 35.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Sasha Velour - Smoke & Mirrors Sasha Velour - Smoke & Mirrors Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 39.90 - 125.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Disclosure Disclosure Saku Suurhall, blackbox, Eesti 59.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!