logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Eesti Jazzliit ja Philly Joes Jazziklubi esitlevad: Madis Muul kvartett LUUM

R 24.9.2021 20:00
Jazzklubi Philly Joes
8.90 - 12.90

Eesti Jazzliit ja Philly Joe’s Jazziklubi esitlevad: Madis Muul kvartett LUUM

 

Madis Muul – klaver, klahvpillid
Andres Alaru – kontrabass
Karl-Juhan Laanesaar– trummid
Allan Järve – trompet

 

Ansambel LUUM mängib Madis Muuli uusimat loomingut, mis on inspireeritud suures osas kosmose müstikast otsides akustilise ja atmosfääriliste elektrooniliste helide sümbioosi. Esitusele tulevad ka seadeid erinevatelt heliloojatelt nagu Maurice Ravelilt.

 

Madis Muul on klahvpillimängija, pianist ning helilooja. Ta on kirjutanud ning salvestanud lugusid ansamblitele Flavor, Power Play, New Dimensions, MA ning Madis Muul Hextet. Samuti teeb Madis Muul kaasa mitmetes erinevate jazz- ja popmuusikat viljelevates koosseisudes (JT Conception, Andres Alaru Trio, Raul Vaigla, Lenna jpt). Lisaks on Muul olnud tegev mitmetes teatrietendustes nii muusika esitaja rollis (“Faust”, “Mees, kes ei teinud mitte midagi”) kui ka heliloojana (“Eine murul”, “Aadam ja Eeva”). Madis Muul on lõpetanud Georg Otsa nimelise muusikakooli pop-jazz klaveri eriala (õpetajad V. Võssotski, S. Pedersen) ja lisaks õppinud veel samas koolis jazzakordionit (T. Kalluste). Hetkel on Madisel lõpetamisel õpingud koolis Siena Jazz University Itaalias jazzklaveri erialal.

 

Karl-Juhan Laanesaar on Eesti noorema generatsiooni üks aktiivsemaid trummareid. Lisaks paljudele pop- ja rock-kollektiividele on ta viimastel aastatel järjest aktiivsemalt toimetanud ka jazzmuusikas. Praegu tegutseb Karl-Juhan aktiivselt kollektiivides nagu Kirke Karja Quartet, Siim Aimla Funk Band, New Wind Jazz Orchestra, Mahavok ja paljud teised. Tema uusim enda loodud koosseis on Stone Killer 91 koos trummar Hans Kurvitsaga.

 

Andres Alaru on instrumentalist, kelle pillid on kontrabass, basskitarr ja klaver. Tema esimene kontrabassi õpetaja Taavo Remmel on teda nimetanud veenvaks muusikuks. Alaru peamised mõjutajad on Dave Holland, Ray Brown, Christian Mcbride ja Oscar Pettiford. Rohkelt annavad talle inspiratsiooni ka Scott La Faro, Oscar Peterson, Bud Powell, Barry Harris, Wynton Kelly, Red Garland, Paul Chambers, Charlie Haden, George Mraz, Slam Stewart, Thelonious Monk, Clare Fisher ja paljud teised.

 

Trompetimängija Allan Järve tegutseb aktiivselt nii jazz- kui ka pop- ja rokkmuusika valdkonnas. Ta on koostööd teinud paljude Eesti artistidega ning ta on lava jaganud ka rahvusvaheliste artistidega nagu Bob Mintzer, James Morrison, Lizz Wright, Shayna Steele ja paljud teised. Lisaks kontserttegevusele on ta mänginud ka mitmetel plaatidel, salvestustel ja telesaadetes. Koosseisud, milles Allan on olnud tegev või on siiani, on Estonian Dream Big Band, JT Conception, New Wind Jazz Orchestra, Karl-Erik Taukar Big Band, Allan Järve kvintett, Raul Sööt Deeper Sound, Toomas Rull kvintett, Ramuel Tafenau kvintett, The Swinging Sisters, Jazz Legacy Lab, Tiit Kalluste Quintet, Lauri Kadalipp Social Jazz, Trikster, Susanna Aleksandra kvintett, Matthew Hyde kvintett, Pae Kollektiiv, El Sexteto, Angus, InGeneral ja paljud teised. Ta on osalenud ka erinevates ühekordsetes projektides, tele- ja stuudiosalvestustes.

 

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi.
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.

 

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Korraldaja võib sündmusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste sündmuste turundamiseks.

Kontserdi korraldamisel lähtutakse Vabariigis kehtivatest sündmuste korraldamise võimalustest. Kõige täpsem info alati Jazzliidu kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites.

 

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Eesti Jazzliit ja Philly Joes Jazziklubi esitlevad: Madis Muul kvartett LUUM R 24.9.2021 20:00 Jazzklubi Philly Joes 8.90 - 12.90
Hinnainfo
Täispilet 12 €
Sooduspilet 8 €
 
Kohapeal vastavalt 15 € ja 10 €
 
Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele
Toimumiskoht
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Jazzliit MTÜ
Pärnu mnt 23-9 Tallinn 10141 Harjumaa
info@jazz.ee
reg.nr: 80206483