logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

El Tango Argentino. Zinnetango

N 23.9.2021 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
15.90 - 20.90

N 23. september kell 19 Estonia kontserdisaal

Kontserdisari „Jazzical“

„El Tango Argentino“

Zinnetango:   

Omar Mollo (Argentina, vokaal)

Rodrigo Beraldi (Argentina, viiul)

Pablo Matías Becerra (Agentina/Belgia, klaver)

Kaspar Uljas (Eesti/Belgia, bandoonium)

Felipe Devincenzi (Argentina, kontrabass)

Kaastegevad tantsijad Jessica Štšerbakova ja Somer Surgit

 

Zinnetango on eesti bandooniumimängija Kaspar Uljase tuliuus Argentina tangomuusika ansambel, kus peale Kaspari musitseerivad autentsed Argentina muusikud. Esitatakse nii vanema tangotraditsiooni muusikat kui ka tango nuevo’t. Märksõnadeks on kaasaegsed seaded, džäss, Ladina-Ameerika rütmid ja värvid. Ansambli repertuaaris on tangoklassika, Agentina folkloor ja ansambli omalooming, ent aukohal on siiski Astor Piazzolla tuntud laulud Horacio Ferreri tekstidele. Kontserdiga teeb ansambel kummarduse tangokuningale tema 100. sünniaastapäeval.

Ansambli vokaalsolisti Omar Mollot peetakse viimaste kümnendite üheks parimaks tangolauljaks, kelle puhul hinnatakse tangolaulu ja rokkmuusika sünteesi ning jõulist ja karismaatilist esitust. Omar Mollo esineb Eestis esimest korda.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
El Tango Argentino. Zinnetango N 23.9.2021 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 15.90 - 20.90
Hinnainfo

Valitsuse nõudel on igal täisealisel kontserdikülastajal kohustus esitada tõend vaktsineerimiskuuri läbimise, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta.  

Eesti Kontserdi piletiomanik saab SYNLABis teha soodsalt PCR-testi

Eesti Kontserdi piletiomanikule maksab testimine alates neljapäevast, 16. septembrist vaid 15 eurot.

Eesti Kontserdi piletiomanik, kes on ostnud pileti kas kontserdimajade kassadest, Piletilevist või Piletimaailmast ning vajab enda nakkusohutuse tõendamiseks PCR-testi negatiivset tulemust, peab broneerima SYNLABis aja vähemalt 48 tundi enne piletil märgitud kontserdi algust, tulemuse saab maksimaalselt 24 tunni jooksul. Ühte kontserdipiletit saab testimisel kasutada vaid korra, kontserdi järel kaotab see pilet ka SYNLABis kehtivuse.

Aja saab broneerida veebilehel minu.synlab.ee, helistades telefonil 17123 või e-postiga klienditugi@synlab.ee. Soodustuse saamiseks tuleb testima minnes esitada Eesti Kontserdi pilet. Pakkumine kehtib üle Eesti kõigis SYNLABi koroonatestimise punktides (loeteluga saab tutvuda siin: https://minu.synlab.ee/toode/koroonaviiruse-maaramine).

Eesti Kontsert kontrollib oma külastajate, esinejate ja töötajate nakkusohutust. Arvestame nii paber- kui digitõendeid. Kontserdimajades kiirtesti teha ei saa.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Kontsert SA
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
reg.nr: 90012596
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet El Tango Argentino. Zinnetango PopulaarnePopulaarneEl Tango Argentino. Zinnetango Pärnu Kontserdimaja, Eesti 13.90 - 17.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet El Tango Argentino. Zinnetango PopulaarnePopulaarneEl Tango Argentino. Zinnetango Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet El Tango Argentino. Zinnetango PopulaarnePopulaarneEl Tango Argentino. Zinnetango Jõhvi Kontserdimaja, Eesti 13.90 - 17.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!