logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Festival Augustibluus 2023

R 4.8.2023 17:00 - P 6.8.2023 23:59
61.20 - 501.20
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

FESTIVAL AUGUSTIBLUUS 2023

Festival Augustibluus toimub juba 29. korda.

Tänu kaalukale programmile, märkimisväärsele publikuhuvile ja positiivsele kriitikale paljudes muusikaväljaannetes, on Augustibluus saavutanud kindla koha Euroopa tunnustatud bluusifestivalide nimistus.

Augustibluusi visiitkaardiks on eriliselt positiivne õhkkond ja kvaliteetne kava, mis sisaldab žanri parimaid artiste Ameerikast ja Euroopast, kodumaist bluusiparemikku ning ainukordseid festivali eriprojekte.

Augustibluusi kavva kuuluvad peakontserdid Haapsalu Piiskopilinnuses, akustiline programm vanas raudteejaamas, pühapäevane gospelkontsert Haapsalu toomkirikus ning paljud väiksemad etteasted vabaõhulavadel üle linna. Festivali ööklubi seab end sisse Haapsalu Kultuurikeskuses.

Esinejad tehakse teatavaks ja festivali uus koduleht avatakse 2023. aasta märtsis.

Festivali ajakava täpsustub maikuu lõpuks.

Festivalipass tagab sissepääsu kõikidele festivali kontsertidele ning ööklubidesse. Üksikute kontsertide piletid on müügil kohapeal. Ostes festivalipassi säästate raha ja väldite erinevate kontsertide sissepääsul tekkivaid piletijärjekordi. Kuni 14 aastastele (k.a.) lastele on sissepääs koos pileti ostnud vanemaga tasuta. Ratastoolis külastajale on sissepääs kõikidele kontsertidele tasuta, saatjal on nõutav pilet.

Festivali üritused

Üritusi ei leitud
Suletud hooldustöödeks. Festival Augustibluus 2023 / Festivali pass PopulaarnePopulaarneFestival Augustibluus 2023 / Festivali pass - Haapsalu
Suletud hooldustöödeks. Festival Augustibluus 2023 / Lifetime Membership Card PopulaarnePopulaarneFestival Augustibluus 2023 / Lifetime Membership Card Haapsalu
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti