Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti
IDeeJazz 2020 - 10 aastat elamusi!

5. - 7. novembril saab teoks juba kümnes hea laengu festival IDeeJazz, luues Tartu ja Narva publikule meeleoluka võimaluse kuulata silmapaistvaid artiste mitmest Euroopa riigist ja Eestist. Sünnipäeva puhul on festivalil koostöös toetajatega publikule ekstra kingitus - kolm kontserti ühe hinnaga. Nimelt igal festivali päeval esineb kolm artisti, kuid piletihind on kuulajale ühe kontserdi vääringus.

Rahvusvahelise jazz- ja rütmimuusika festivali IDeeJazzi sündmused leiavad aset 5. - 6. novembril Narvas TÜ Narva Kolledži fuajees ja 6.-7. novembril Tartus Eesti Rahva Muuseumi hoones silla alal. Kokku toimub kahes linnas 12 kontserti.

IDeeJazzi juubeliprogramm on kompaktne, kvaliteetne ja iga artist on peaesineja nime vääriline. Nii Tartus kui Narvas astuvad lavale võrratult šarmikas duo Le Bang Bang Saksamaalt, poeetiliselt tundeline Mirja Klippel (Soome) feat. Alex Jønsson (Taani), karismaatiline Deniss Pashkevich Quartet Lätist ning Eestist fantaasiarikkad Villu Veski - Raun Juurikas, funk ja soul plahvatus Ike Rann ja müstiline Oleg Pissarenko.

IDeejazzile omaselt on muusikapidu iseloomustavad märgusõnad nauditav, eklektiline ja kaasaegne. Žanriliselt leiab muusikat klassikalisest ja kaasaegsest jazzist maailmamuusikani, funkist ja soulist bebopini ja muid põnevaid helimaailmu.

Festivali nimes sisalduv viide ideedele väljendub esinejate valikus, kus igal artistil on jagada midagi erakordset ja isikupärast. IDeeJazz – see on idee poolest jazz: avatud, innovaatiline ja loominguline energia muusikute ja publiku vahel.
IDeeJazz on nagu Eesti – mitte just suur, aga see-eest sisukas. Iga kontsert on eristuv ja ainulaadne.

Tule keset sügavat Eestimaa sügist end laadima!

IDeeJazzi koduleht: https://ideejazz.ee
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti