Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

IDeeJazz Narva Sessions / Sebastian Studnitzky (Saksamaa)

N 27.2.2020 19:00
Tartu Ülikooli Narva kolledž, Narva
8.50 - 10.50
IDeeJazz Narva Sessions / Sebastian Studnitzky (Saksamaa)

Festival IDeeJazz alustab uue aastaringselt kestva kontserdisarjaga IDeeJazz Narva Sessions, mille raames toimuvad maailma jazzitippude etteasted kord kuus Narva Kolledžis. Sarja esimesel kontserdil rõõmustab eesti publikut multiinstrumentalist ja helilooja Sebastian Studnitzky Saksamaalt.

Sebastian Studnitzky on saksa multiinstrumentalist ja helilooja, Saksamaa kaasaegse jazzi üks juhtfiguure ning Dresdeni Muusikaülikooli professor, kes kuulub ka IDeeJazzi ja Jazzkaare publiku lemmikute hulka. KY tähistab Studnitzky mitmekülgset muusikaprojekti, mis on ühtaegu minimalistlik, ent samas paljukihiline. Erinevalt tema varasemast, orkestraalsest projektist MEMENTO, mis tõi talle ECHO jazziauhinna, ammutab KY esteetilisi mõjusid hoopis elektroonilisest muusikast ja esineb väikse instrumentaalansambli kujul.

4-aastaselt trompetit ning 8-aastaselt klaverit mängima hakanud Studnitzky õppis Stuttgarti Riiklikus Muusikakõrgkoolis ja kolis seejärel Ameerika Ühendriikidesse, kus ta lõpetas Berklee Muusikakolledži filmimuusika alal. Praegu töötab Studnitzky professorina Carl Maria von Weberi nimelises Dresdeni Muusikakõrgkoolis, edendades seal oma kaasaegset ning avatud lähenemist jazzmuusikale.

Rohkem infot kontserdi kohta aadressilt www.ideejazz.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
IDeeJazz Narva Sessions / Sebastian Studnitzky (Saksamaa) N 27.2.2020 19:00 Tartu Ülikooli Narva kolledž, Narva 8.50 - 10.50
Hinnainfo
Täispilet 10 €
Õpilane/tudeng/pensionär 8 €
 
Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
 
Kestus 1,5 tundi, vaheaeg 20 minutit
Pildistamine/filmimine on keelatud
 
 
Toimumiskoht
Tartu Ülikooli Narva kolledž, Narva
Raekoja plats 2 Narva Eesti
Sündmuse korraldaja
Rajamuusika MTÜ
Tähe 69-5 Tartu 50107 Tartumaa
+372 5094902
info@balticsun.ee
reg.nr: 80309651