logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

INGRA

R 22.9.2023 20:00
Jazzklubi Philly Joes
9.50 - 16.50

22.09 20:00 INGRA

FB link. https://www.facebook.com/events/672520714394658

Ingrid Rabi - vokaal, klahvpill

Karl Madis Pennar - kitarr

Mathei Florea - klahvpill

Robert Rebane - bass

Ramuel Tafenau - trummid

INGRA on Ingrid Rabi värskeim projekt, mis viljeleb indie-pop-jazz muusikat. Ansambli lugusid hakkas koosseisu vokalist Ingrid Rabi looma möödunud suvel ning juba 2022. aasta sügisel salvestati Peeter Salmela stuudios INGRA esimese EP "Crawling Up A Hill", mis ilmus 2023. aasta jaanuaris. Koos Ingridiga musitseerivad ansamblis andekad jazzmuusikud – Johannes Laas, Mathei Florea, Robert Rebane ning Ramuel Tafenau.

Ingrid Rabi on vokalist, Iaulukirjutaja ning arranžeerija, kes lõpetanud Heino Elleri Muusikakooli rütmimuusika laulu erialal (2016), Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia rütmimuusika laulu erialal (2021), täiendanud end Jazeps Vitolsi nimelises Läti Muusikaakadeemias (2020-2021) ning lõpetab sel kooliaastal (2023) Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistiõppe jazzlaulmise erialal. Ingrid on välja andnud kolm helikandjat - debüütalbum "Olemine (2021), EP "Circle of Love" (2022) ning artistinime INGRA alt EP "Crawling Up a Hill" (2023). Ta tegutseb erinevates omaloomingulistes koosseisudes ning möödunud sügis-talvel kirjutas ning salvestas ta esmakordselt muusika ka lühifilmile "Üle piiri".

Mathei Florea on pianist, kes tegutseb mitmetes kooseisudes Eestis ja Saksamaal. Tema haridustee algas klassikalisest klaverist Tallinna Muusikakeskkoolis, kuid huvi jazzklaveri vastu viis teda õppima ka Otsakooli, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse, aastakeseks Rootsi, kuniks muusikaalase kõrghariduse vormistas ta lõplikult Berliini Jazz Instituudis. Täna jagab ta oma muusikukarjääri Berliini ja Eesti vahel, olles osaks mitmetes erinäolistes koosseisudes nii popis kui jazzis.

Johannes Laas on muusik ja helilooja. Ta on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja Heino Elleri Muusikakooli. Lisaks oma kvintetilemusitseerib ta armastatud eesti artistidega nagu Rita Ray ja ANETT. Aastal 2019 pälvis Johannes Tiit Pauluse noore kitarrimängija preemia.

Robert Rebane on multiinstrumentalist, kes on alates 2019. aastast, pärast jazzmuusika õpingute lõpetamist Amsterdami Konservatooriumis, ennast igat võimalikku pidi eesti jazzmuusika maastikuga sidunud. Teda kohtab laval nii nooremate kui ka vanemate tunnustatud jazzmuusikutega, kelle hulka kuuluvad näiteks: Tobias Tammearu, Jana Kütt, Karl Madis Pennar, Martin Petermann, Paul Daniel, Jaan Pehk, Ingrid Rabi, Ramuel Tafenau, Anna Regina Kalk, Marianne Leibur, Bianca Rantala, Ivi Rausi, Ahto Abner jt. Robert on peamiselt laval basskitarriga, kuid tema loomingut esitavas koosseisus Pillikud ta ka laulab, mängib akordionit ja akustilist kitarri. Viimase aasta jooksul on ta aga teinud koostööd näitlejate Karmo Nigula, Ott Raidmetsa ja Kaspar Velbergiga muusikalises lavastuses „Amor Trio” hoopis kontrabassil. Viimase kolme kodumaal tagasi oldud aasta jooksul on ta olnud nii muusiku, arranžeerijana kui ka heliloojana seotud üle kümne erineva albumi valmimisega. Eesti jazziarhiivi jäädvustamisel on ta seotud nii heli- kui ka videorežissöörina, olles teinud kümneid ülekandeid ja salvestusi nii Philly Joe’s TV videomeeskonnas kui ka aidanud salvestada kontserte ja muusikavideoid vabakutselisena.

Ramuel Tafenau on üks noorema generatsiooni säravamaid trummareid, kes on koostööd teinud mitmete kodumaiste pop- ja jazzmuusikutega, näiteks Joel Remmel Trio, Kalle Pilli Quintet, Paul Daniel, Hedvig Hanson, Kristjan Järvi, Tallinna Kammerorkester, Erki Pärnoja, Sander Mölder, Raivo Tafenau, Liisi Koikson, Ott Lepland, Birgit Sarrap ja teised. Ramuel peab enda tugevamateks loomingulisteks mõjutusteks Pat Metheny Groupi suurepärast kõla ja koosmängu, Janek Gwizdala atmosfäärilikku helidemaailma ning Antonio Sanchezi tipptehnilist trummimängu.

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
INGRA R 22.9.2023 20:00 Jazzklubi Philly Joes 9.50 - 16.50
Üritus INGRA
Kuupäev / Kell R 22.9.2023 20:00
Toimumiskoht Jazzklubi Philly Joes
Hind 9.50 - 16.50
Hinnainfo

Eelmüügist täispilet 15 €, sooduspilet 8 €

Kohapeal täispilet 18 €, sooduspilet 10 €

Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

* Sooduspiletid kehtivad õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele. Soodustused kehtivad koos soodustust tõendava dokumendiga.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital

 

Toimumiskoht
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Eesti
Ürituse korraldaja
Eesti Jazzliit MTÜ
Pärnu mnt 23-9 Tallinn 10141 Harjumaa
info@jazz.ee
reg.nr: 80206483
Üritus INGRA
Kuupäev / Kell R 22.9.2023 20:00
Toimumiskoht Jazzklubi Philly Joes
Hind 9.50 - 16.50
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Anna Lea Haamer Trio Anna Lea Haamer Trio Jazzklubi Philly Joes
Osta pilet Rahel Talts ja Marek Talts Rahel Talts ja Marek Talts Jazzklubi Philly Joes
Osta pilet Makross (SWE) Makross (SWE) Jazzklubi Philly Joes
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti