Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jazz.ee LIVE | Madis Muul Hextet

R 8.2.2019 21:00
NO Jazziklubi, Tallinn
8.50 - 12.50
NO Jazziklubi jätkab oma tegevust Sakala 3 (endine Teater NO99) ruumides! Jazz elab ja jazz sütitab!

Madis Muul - klahvpillid,kompositsioonid
Pent Järve - kitarr
Raimond Mägi - kontrabass
Hans Kurvits - trummid
Hans-Jürgen Kruus - bassklarnet
Marten Altrov - bassklarnet
Martin Kuusk - klarnet, altsaksofon
Danel Aljo - klarnet, tenorsaksofon

Eesti Jazzliidu kontserdil Jazz Time Club'is esitleb oma uut albumit Madis Muul Hextett, kuhu on koondunud kaheksa Eesti säravamat noorema generatsiooni muusikut.

Madis Muul Hextett on oktett, mis koosneb rütmisektsioonist ja neljast klarnetist. Hextetti looja Madis Muul räägib esitusele tulevast uuest albumist: "Inspiratsiooni muusika loomisel olen kogunud teatrist, enda elust ja ühiskonnast. Edukas koostöö VAT teatriga on andnud mulle sügavama mõistmise erinevatest tegelaskujudest siin maailmas. Iga lugu räägib erinevatest karakteritest meie ümber. Kuulajal on võimalik neid karaktereid ära tunda, oma seoseid luua ja võimalusel nendest kasvõi oma versioon luua. Kirjeldaksin seda muusikat kui rännakut, milles on nii melanhooliat, irooniat kui ka psühhedeeliat ning kus põrkuvad kokku erinevad žanrid nagu jazz, proge ja akustiline ning elektroonika. Kontsertil esitlemegi plaati nimega "Characters", mis on salvestatud retrolikus hõngus. Külalissolistina teeb kaasa Marta Jakovski."

Madis Muul on klahvpillimängija, pianist ning helilooja. Ta on kirjutanud ning salvestanud lugusid ansamblitele Flavor, Power Play, New Dimensions, MA ning Madis Muul Hextet. Samuti teeb Madis Muul kaasa mitmetes erinevates jazz- ja popmuusikat viljelevates koosseisudes (JT Conception, Andres Alaru Trio, Raul Vaigla, Lenna jpt). Lisaks on Muul olnud tegev mitmetes teatrietendustes nii muusika esitaja rollis ("Faust", "Mees, kes ei teinud mitte midagi") kui ka heliloojana ("Eine murul", "Aadam ja Eeva"). Madis Muul on lõpetanud G. Otsa nimelise muusikakooli pop-jazz klaveri eriala (õpetajad V. Võssotski,S. Pedersen) ja lisaks õppinud veel samas koolis jazzakordionit (T. Kalluste). Hetkel on Madisel lõpetamisel õpingud koolis Siena Jazz University Itaalias jazzklaveri erialal.

KUULA:
https://madismuul.bandcamp.com/track/cubist
https://m.youtube.com/watch?v=9BdQJ20V5S8

LISAINFO:

Kontsert algab kell 21. Eelnevalt on avatud kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil 99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis täispileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.

Sündmuse koduleht: http://www.jazz.ee/live-jazz/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jazz.ee LIVE | Madis Muul Hextet R 8.2.2019 21:00 NO Jazziklubi, Tallinn 8.50 - 12.50
Hinnainfo
Piletid müügil eelmüügis ning kohapeal.
Eelmüügis täispileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €.
Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 15 € ja 10 €.
Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.

Kontsert algab kell 21:00
Eelnevalt on avatud kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil 99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.
Alla 16-aastaseid lapsi lubatakse kontserdile koos täiskasvanud saatjaga.
Toimumiskoht
Sakala 3 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Jazzliit MTÜ
Tõnismägi 3A Tallinn 10119 Harjumaa
info@jazz.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas