Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jazz.ee LIVE / Jana Kütt Trio

R 17.5.2019 21:00
NO Jazziklubi, Tallinn
8.50 - 12.50
NO Jazziklubi jätkab oma tegevust Sakala 3 (endine Teater NO99) ruumides! Jazz elab ja jazz sütitab!

Jana Kütt Trio

Esmakordselt kohtuvad laval kolm isemoodi muusikut:
Jana Kütt - vokaal/kompositsioon/sõnad
Kirke Karja - klaver
Johannes Laas - kitarr

Igaühel neist on oma nägu ja esteetika, ometigi on nad mingis mõttes sarnased. Katsetamine ja eksperimenteerimine muusikas on see, mis neid seob.

Kontserdil kõlavad kolme muusiku lood, mis räägivad meie veidrast ühiskonnast ja inimestevahelistest suhetest laulja enda silmade läbi. Tekstid on nii eesti- kui ka ingliskeelsed, olles samal ajal kibedad ja magusad, mõtlikud ning kerglevalt lendlevad. Kavas on tunda mõjutusi sellistelt artistidelt nagu: Laura Mvula, Ellen Andrea Wang, Studnitzky. Bob Reybolds jpt.

Jana Kütt on laulja, helilooja ja arranžeerija, kes omandab kraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazz-osakonnas Kadri Voorandi käe all. Ta on end täiendanud Rootsis Göteborgi Muusikaakadeemias ning osalenud mitmetes rahvusvahelistes muusika- ja õppeprojektides.

Ansambli Jana Kütt Group'i eestvedajana on antud kontserte Eestis ja Rootsis ning esinetud erinevatel festivalidel nagu Jazzkaar, IdeeJazz, Visioon jaTudengijazz.
2017. aastal ilmus nende esikplaat "Värvid".
Jana on laulja ja heliloojana tegev ka modernse folgi ansamblis Pillikud. 2018. aasta suvel käis koosseis Euroopa tuuril, esinedes Lätis, Tšehhis, Portugalis, Hispaanias ja Saksamaal.
Ta kuulub ka side-man’ina läti pianisti koosseisu Anna Wibe trio.
2016. aastal osales Jana rahvusvahelisel Jazz-konkurssil Riga Jazz Stage, kus ta jõudis superfinaali.
2019. aasta jaanuaris avaldas laulja oma nime alt esimese singli “Moment Unwind”.

Johannes Laas on kitarrist ja helilooja. Ta on mänginud ning salvestanud ansamblites Innersound, Jana Kütt Group, Johannes Laas 5tet ning Alfa Collective. Viimase mainitud kooseisuga avaldati eelmisel sügisel debüütalbum “Canvas”. Ta on lõpetanud H. Elleri nimelise Tartu muusikakooli ning jätkab hetkel õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

Kirke Karja (1989) on lõpetanud klassikalise klaveri bakalaureuse Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Tanel Joametsa ja Ivari Ilja juhendamisel ning jazzmuusika magistrantuuri Kristjan Randalu õpilasena. Ta on õppinud ka kompositsiooni Raul Söödi ning Margo Kõlari käe all ja tegelenud vabaimprovisatsiooniga Anto Peti juures. Hetkel täiendab ta end Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia doktorantuuris ning töötab vabakutselise muusikuna. 
2014. aastal pälvis ta oma Noore Jazzitalendi auhinna, mida annavad välja Jazzkaar ja Jazzliit.
Kirke on juhiks mitmetes ansamblites: 10-liikmeline Pae Kollektiiv ning Kirke Karja kvartett. Nende koosseisudega on välja antud ka albumid Kirke omaloominguga aastatel 2014 ning 2016. Kirke Karja Kvartett on üles astunud ka mainekatel festivalidel Jazzahead! ja 12points. 2018. aastal pälvis see ansambel Jazzkaarel aasta jazzansambli auhinna.
2018. aastal esitas Euroradio Jazz Orchestra 40 minutit Kirke kirjutatud uudisloomingut. Kirke on varasemalt kirjutanud muusikat ka näiteks EMTA sümfooniaorkestrile, erinevatele kammerorkestritele ja -ansamblitele.
Kirke kuulub ka rühmitusse Avarus, mille põhiväljundiks on Avarus Ensemble. Lisaks klaverile tegeleb Kirke erinevate elektrooniliste instrumentidega mitmetes ansamblites nagu: Lauri Kadalipp Social Jazz, Karl Petti Band, jne.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 21.00. Eelnevalt on avatud kohvik, kuhu on võimalik broneerida laud e-postil 99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis täispileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 15 € ja 10 €. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.

Sündmuse koduleht: http://www.jazz.ee/live-jazz/

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jazz.ee LIVE / Jana Kütt Trio R 17.5.2019 21:00 NO Jazziklubi, Tallinn 8.50 - 12.50
Hinnainfo
Piletid müügil eelmüügis ning kohapeal.
Eelmüügis täispileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €.
Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 15 € ja 10 €.
Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.

Kontsert algab kell 21:00
Eelnevalt on avatud kohvik, laudu on võimalik broneerida e-postil 99kohvik@gmail.com ja telefonil +372 53309434.
Alla 16-aastaseid lapsi lubatakse kontserdile koos täiskasvanud saatjaga.
Toimumiskoht
Sakala 3 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Jazzliit MTÜ
Tõnismägi 3A Tallinn 10119 Harjumaa
info@jazz.ee