Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jazzkaar 2019 Raplas / MAIGROUP feat. GREG LEISZ (Eesti-USA-Rootsi)

N 25.4.2019 19:00
Rapla Kultuurikeskuse black-box teatri- ja kinosaal
5.50 - 7.50

Jazzkaar 2019
MAIGROUP feat. GREG LEISZ (Eesti-USA-Rootsi)
Neljapäeval, 25. aprillil 2019 kell 19 Rapla Kultuurikeskuses

Leisist Saaremaalt pärit basskitarristi Mai Leisz (neiupõlvenimega Jõgi) tähelend on uskumatu lugu õnnelikest juhustest, mis on viinud andeka maatüdruku suurlinnade särasse ja muusika kõrgliigasse. Rootsi kõrgkooli õpingukaaslastega moodustatud MaiGroup on tuntust kogunud mitmete kontsertide ja heliplaatidega. Mai on aktiivselt tegutsenud erinevates funk-, pop-, jazz- ja bluusimuusika ansamblites ning teinud koostööd tippmuusikutega nagu Doug Seegers, Jackson Browne, Philip Hamilton, Greg Leisz, Tõnis Mägi, Riho Sibul, Raul Vaigla ja paljud teised.

Aastal 2013 ilmus MaiGroupi debüütplaat “Luv”, mis pälvis rohkelt kiitust ja tähelepanu nii kriitikutelt kui ka publikult. Järgnev stuudioalbum “You” tõstis ansambli uuele tasemele ning viis kokku kitarrist Greg Leisziga, kes on mänginud koos lugematute maailmakuulsustega nagu Eric Clapton, Joe Cocker, Sheryl Crow, John Mayer ja Bruce Springsteen. Kitarrist andis plaadi ka rokikuulsusele David Crosbyle, kes kutsus Mai oma ansamblisse mängima. 2019. aastal on David Crosby ansamblil plaanis kolm kontsertturneed.

Sel kevadel salvestab MaiGroup Los Angelese stuudios oma kolmanda albumi “Metamorphosis”, mille produktsioon sünnib koostöös Greg Leisziga. Lisaks MaiGroupi muusikutele mängivad albumil kuulsad külalismuusikud Bill Frisell, Charles Lloyd ja David Crosby. Mai kirjeldab ise oma uut loomingut nii: “Muusika räägib neist suurtest muutustest, mis minu elus on toimunud – tüdrukust naiseks, Leisist Los Angeles’i, muusikatudengist maailmas tuuritavaks muusikuks, õnnetust õnnelikuks... Need muutused ei ole olnud üldse lihtsad ja köige pimedamal hetkel, just siis, kui tundus, et murdun, sai minust see liblikas, kes nüüd lendab.”

Koosseis:

Mai Leisz – bass

Greg Leisz – lap steel kitarr

Björn Arkö – saksofon

Simon Berggren – klaver

Calle Stålenbring –  kitarr

Jonathan Lundberg – trummid

Lingid:
https://www.facebook.com/maileisz/
https://maileisz.com/
https://soundcloud.com/maileisz
https://www.youtube.com/watch?v=z-b9x20zYTo

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jazzkaar 2019 Raplas / MAIGROUP feat. GREG LEISZ (Eesti-USA-Rootsi) N 25.4.2019 19:00 Rapla Kultuurikeskuse black-box teatri- ja kinosaal 5.50 - 7.50
Hinnainfo
Täispilet 7 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 5 €
 
Sissepääs kell 18:30
Üritus kestab 1,5 tundi
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Rapla Kultuurikeskus
Tallinna mnt 17a Rapla 79513 Raplamaa
+372 5290853
kultuurikeskus@rapla.ee