logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood

Jazzliit ja Haapsalu Jazziklubi Live I Allan Järve kvartett

R 28.10.2022 19:00
Haapsalu kultuurikeskus
16.20 - 29.20
Allan Järve – trompet/füügelhorn 
Madis Muul – klaver
Janno Trump – bass
Tõnu Tubli – trummid

Trompetist Allan Järve esitab kontserdil enda debüütplaati „Blinding Yesterday“, mis ilmus 2022. aasta 15. veebruaril ning on saadaval nii digitaalsel kui ka füüsilisel kujul. Albumil kõlab kaheksa autoripala, mille stiil põimub põhjamaisest ja läänelikust jazzist. Omavahel harmoneeruv koosseis pakub kordumatuid momente nii kuulajaile kui ka muusikutele endile. Allan on endaga lava jagama palunud muusikud, kes pikemat tutvustamist ei vaja ning kellega on aastate jooksul koos musitseeritud erinevates projektides.

• Allan Järve tegutseb aktiivselt nii jazz- kui ka popmuusika valdkonnas. Ta on teinud koostööd paljude Eesti artistidega ning jaganud lava ka rahvusvaheliste artistidega nagu Bob Mintzer, James Morrison, Lizz Wright, Shayna Steele ja paljud teised. Lisaks kontserttegevusele on ta mänginud ka mitmel plaadil, salvestusel ja telesaates. Koosseisud, milles Allan on olnud tegev või on siiani, on Estonian Dream Big Band, JT Conception, New Wind Jazz Orchestra, Karl-Erik Taukar Big Band, Allan Järve kvintett, Raul Sööt Deeper Sound, Toomas Rull kvintett, Ramuel Tafenau kvintett, The Swinging Sisters, Jazz Legacy Lab, Tiit Kalluste Quintet, Lauri Kadalipp Social Jazz, Trikster, Susanna Aleksandra kvintett, Matthew Hyde kvintett, Pae Kollektiiv, El Sexteto, Angus, InGeneral ja paljud teised.

• Janno Trump on Eesti üks hinnatumaid noorema generatsiooni bassiste, eelkõige tegev jazzmuusikuna, kuid mänginud ja plaate salvestanud ka väga erinevate pop- ja rokkartistidega. Ta on kirjutanud muusikat nii väiksematele jazzansamblitele kui ka bigbändile ning on eestvedajaks jazz-funk orkestrile JT Conception.

• Madis Muul on klahvpillimängija, pianist ning helilooja. Ta on kirjutanud ning salvestanud lugusid ansamblitele Flavor, Power Play, New Dimensions, MA ning Madis Muul Hextet. Samuti teeb Madis Muul kaasa mitmetes erinevate jazz- ja popmuusikat viljelevates koosseisudes (JT Conception, Andres Alaru Trio, Raul Vaigla, Lenna jpt). Lisaks on Muul olnud tegev mitmetes teatrietendustes nii muusika esitaja rollis kui ka heliloojana. Madis Muul on lõpetanud Georg Otsa nimelise muusikakooli pop-jazz klaveri eriala ja lisaks õppinud veel samas koolis jazzakordionit. Hetkel on Madisel lõpetamisel õpingud koolis Siena Jazz University Itaalias jazzklaveri erialal.

• Tõnu Tubli on noorema generatsiooni silmapaistev trummar, kes on tegev nii jazz, pop kui ka folk žanrites. Ta on tegev (olnud tegev) ansamblites nagu Trad. Attack!, Paabel, Kali Briis, Laura Junson & The Jeth, Lauri Kadalipp Social Jazz, Pae kollektiiv jne.

LISAINFO:
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jazzliit ja Haapsalu Jazziklubi Live I Allan Järve kvartett R 28.10.2022 19:00 Haapsalu kultuurikeskus 16.20 - 29.20
Üritus Jazzliit ja Haapsalu Jazziklubi Live I Allan Järve kvartett
Kuupäev / Kell R 28.10.2022 19:00
Toimumiskoht Haapsalu kultuurikeskus
Hind 16.20 - 29.20
Hinnainfo

Pilet eelmüügis 15 €
Pilet kahele (ainult eelmüügis) 28 €
Pilet tund enne algust kohapeal 18 €

Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Haapsalu Kultuurikeskus
Posti 3 Haapsalu 90510 Läänemaa
4724470
info@kultuurimaja.ee
reg.nr: 75012860
Üritus Jazzliit ja Haapsalu Jazziklubi Live I Allan Järve kvartett
Kuupäev / Kell R 28.10.2022 19:00
Toimumiskoht Haapsalu kultuurikeskus
Hind 16.20 - 29.20
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Elizabeth Davidson-Blythe, Daniel Quayle (USA/Man) MandoTrio /Haapsalus Elizabeth Davidson-Blythe, Daniel Quayle (USA/Man) MandoTrio /Haapsalus Haapsalu kultuurikeskus, Eesti 16.20 - 29.20
Osta pilet Prantsuse jazz. Jean-Marie Machado Quartet - Haapsalus Prantsuse jazz. Jean-Marie Machado Quartet - Haapsalus Haapsalu kultuurikeskus, Eesti 16.20 - 29.20
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti