logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE / Ingrid Hagel ft. Raul Sööt ja Jason Hunter

R 7.5.2021 19:00
Philly Joes Jazziklubi
8.90 - 12.90
Ingrid Hagel ft. Raul Sööt ja Jason Hunter

Ingrid Hageli ft. Raul Sööti ja Jason Hunteri koosseisu kontserdil „New Beginning“ tulevad esitusele instrumentaalpalad ja laulud Ingrid Hageli sulest. Kompositsioonid on arranžeeritud sekstetile, sekka kontrasti tekitamiseks pala viiulile ja bassile, kitarri intro, ja vaba kollektiivne improvisatsioon. Seadetes on mängitud soolopillide klastritega, hea tooniga-vastukõlaks elektrikitarri paindlikud ebapuhtad kõlad. Kontserdi dünaamika on värvikas: kõlavad dissonantsid, mis lahenevad lihtsateks kolmkõladeks. Esitatakse muusikat, mis on helgekõlaline, ent värvi annavad viiuli, trompeti ja tenorsaksofoni dissoneerivad klastrid. Muusikat, mis kirjeldab hingetuks jäämist maailma ilu ees, jalutamist Taani läänerannikul kõrgetel liivaliudetel või koduakna all kuuskede kasvamist. Kuulmata ei jää ka kantrirütmid ja energilised gruuvid. Kõikides lugudes on ruumi soleerimiseks, mida teevad vaheldumisi kõik laval olevad muusikud. Muusika on elus ja hingab.

Ingrid Hagel ft. Raul Sööt ja Jason Hunter koosseisu põhituumaks on rütmigrupp kitarr, bass ja trummid. Sedapuhku uhiuus muusika uuele projektile on seatud trompetile, tenor saksofonile, viiulile ja laulule. Varemon Ingrid Hageli loomingut esitanud trio koosseisus Eno Kollom, Martin-Eero Kõressaar ja Ingrid Hagel. Stiililiselt võib tunnetada jazzi segamist rokk-, popp- ja kantrimuusikaga. Igat kompositsiooni võib pidada pigem isikupäraseks muusikapalaks, mida seob bändi saund – autor maalib lõuendile helisid, ent iga muusik rikastab iga lugu oma suurepärase mängustiili ja soleerimisega.

Bändi koosseis:

Ingrid Hagel – viiul/vokaal
Raul Sööt – saksofon
Jason Hunter – trompet
Marek Talts – kitarr
Martin-Eero Kõressaar – bass
Eno Kollom – trummid

Ingrid Hagel on viiuldaja ja laulja. Andnud välja kolm albumit, kus musitseerivad Makiko Hirabayashi, Marilyn Mazur, Jeppe Holst, Martin Fabricius ja teised. Teinud koostööd Sisters in Jazz rahvusvahelise bändiga, tuuritanud Saksamaal, Sveitsis ja Rootsis, andnud välja nendega live-kontsert albumi. 2003 aastal osales EBU Bigbändis.

Marek Talts on kitarrist, kes mängib erinevates ansamblites ja projektides, mille muusikaline fookus on rütmimuusikal ja improvisatsioonil. Mareki jaoks on põnev osaleda muusikaprojektides, milles ühendatakse erinevaid muusikastiile.

Raul Sööt on helilooja, arranžeerija, saksofonist ja õppejõud. Tema looming on jõudnud paljudele helikandjatele. 2019. aastal pälvis Raul Sööt Eesti Jazzliidu aasta jazzmuusiku auhinna.

Eno Kollom on trummar, musitseerinud koos paljude tuntud muusikutega. Õppinud Helsingi Pop-Jazz Konservatooriumis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Mängib mitmes bändis sh Eesti politsei- ja piirivalveorkestris.

Jason Hunter on Californiast, Los Angelesest pärit trompetimängija, arranžeerija ja helilooja. Ta on õppinud Fullerton Kolledžis ja Berklee Muusikaakadeemias Mark Whitfieldi, Ralph Petersoni ja Tiger Okoshi käe all ning osalenud erinevates muusikaprojektides, mis on võimaldanud tal reisida üle maailma. Hunter on tihedat koostööd teinud arranžeerides ja mängides koos soul-muusika laulja Sofia Rubinaga, kellega pälviti 2015. aastal Eesti parima jazzalbumi tiitel.

Martin-Eero Kõressaar on vabakutseline muusik ja õpetaja Sauelt. Ta paistab hästi silma oma meloodiliste kui ka jõuliste bassiliinide poolest. Ta on iseseisvalt välja andnud muusikat kammerambienti stiilis.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 19, uksed avatud alates 18. Kohti saab reserveerida Facebookis, saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jazzliit ja Philly Joe's LIVE / Ingrid Hagel ft. Raul Sööt ja Jason Hunter R 7.5.2021 19:00 Philly Joes Jazziklubi 8.90 - 12.90
Hinnainfo

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal.

Eelmüügis pileti hind 12 €, sooduspileti hind 8 €, kohapeal vastavalt 15 € ja 10 €.

Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks. 

Kontsert algab kell 19, uksed avatud alates 18. Kohti saab reserveerida Facebookis, saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

 

Toimumiskoht
Philly Joe's Jazziklubi
Vabaduse Väljak 10 Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Jazzliit MTÜ
Tõnismägi 3A Tallinn 10119 Harjumaa
info@jazz.ee
reg.nr: 80206483
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Jazzliit ja Philly Joe's LIVE / Sooäär/Yaralyan/Ounaskari Jazzliit ja Philly Joe's LIVE / Sooäär/Yaralyan/Ounaskari Philly Joes Jazziklubi, Eesti 8.90 - 12.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Jazzliit ja Philly Joe's LIVE / Kadi Vija Key Project Jazzliit ja Philly Joe's LIVE / Kadi Vija Key Project Philly Joes Jazziklubi, Eesti 8.90 - 12.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!