logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Kangelased

R 16.12.2022 20:00
Jazzklubi Philly Joes
9.20 - 31.20

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE
KANGELASED

Sten-Olle Moldau – kitarr, vokaal
Rauno Vaher – löökpillid
Indrek Mällo – bass
Kaarel Kuusk – klahv, vokaal

Ansambel Kangelased on Eesti vokaal-instrumentaalkoosseis, kes tegeleb 2019. aastast funki, pungi ja jazzi kokku sulandamisega. Oma teekonda alustas bänd 2019. aastal tänavabändina ning bändi enda suunitlus just tänavalt alustada oli aga endale väga selge ja keerulise väljakutse püstitamine – kontsert pidi olema nii energiline, et kuulaja oli nõus pooleli jätma muu kõrvalise ning kuulama kontserti olukorras, kus see tal üldse plaanis ei olnudki. Koosseis avaldas 2020. aastal EP nimega „Lubadused” ning töötab hetkel oma debüütalbumi kallal, mis näeb ilmavalgust 2022. aasta sügisel.

Ansambli kontsertkava koosneb improviseeritud rütmilisest kontrollitud kaosest – bänd ei lepi reeglina kokku ühegi loo struktuuri, vaid esitab endale igal kontserdi väljakutse üksteise mängust põrkuda ja mõjutuda, tulemuseks on iga kord eriilmeline kontsert. Kuigi bändi fundamentaalne stiil vaatab väga otse 70ndate funki alguse poole, ei jää Kangelased sinna seisma ega proovi kuidagi olla „stiilipuhtad”. Kontserdil on kõige kindlam see, et kuulaja on algusest lõpuni naelutatud kõrvade ja silmadega bändi külge, sest lisaks nobedatele ja täpsetele näppudele on bänd oma tänavabändi koolituse najal väga vaatemänguline vaatepilt.

• Sten-Olle Moldau on Eesti muusik, laulukirjutaja ja produtsent, kes juba aastaid 10 tegutseb

sooloartistina kui ka ühe enam kitarristina erinevates ansamblites. Ta on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia ja töötab igapäevaselt Rapla Susi Stuudios, salvestades ja produtseerides erinevaid ansambleid. Samuti on ta Viljandi Kultuuriakadeemias helitehnoloogia õppejõud. Tema sooloprojekti lood leiavad Eesti raadiotes igapäevaselt mänguaega ja tema viimane album „Rapla” oli Raadio Tallinna kuu album 2021. aastal, samuti nomineeriti album sama aasta EMA auhindadel aasta autorilaulu kategoorias auhinnale.

• Indrek Mällo on Viljandi Kultuuriakadeemia bakalaureusekraadi omandanud bassist, kes on mänginud erinevates kollektiivides pea 15 aastat. Nende sekka kuulub Animal Drama, Mick Pedaja, Impromachine 4000, Mari Jürjens ja Sten-Olle ansambel.

• Rauno Vaher on 10-aastase kogemusega vabakutseline trummar. Ta on mänginud kooslustes Angus, Emerald, Jingles, Sten-Olle ning on nõutud meelelahutaja Eesti alternatiivskenes.

• Kaarel Kuusk on tegutseb igapäevaselt pianisti, samuti on ta tegev muusiku, näitlejana ning muusikalise kujundajana teatris Must Kast. Ta on aktiivne mitmetes muusikalistekoosseisudes nagu vokaalansambel Soulsome, Kangelased, Etnosfäär, Pille-Riin Karro & The Wet Cats, vonKuusk, Laura Juno (ja Kali Briis), Impromachine.

 

LISAINFO:

Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19.
Kohti saab reserveerida Facebookis saatessõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal.
Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Kangelased R 16.12.2022 20:00 Jazzklubi Philly Joes 9.20 - 31.20
Üritus Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Kangelased
Kuupäev / Kell R 16.12.2022 20:00
Toimumiskoht Jazzklubi Philly Joes
Hind 9.20 - 31.20
Hinnainfo
Täispilet 12 €
*Sooduspilet 8 €
Toetajapilet 30 €
 
*Sooduspiletid kehtivad õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele. Soodustused kehtivad koos soodustust tõendava dokumendiga.
 
Kohapeal hinnad vastavalt 15 € ja 10 €
 
Uksed avatud alates 19:00
Toimumiskoht
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Eesti
Ürituse korraldaja
Eesti Jazzliit MTÜ
Pärnu mnt 23-9 Tallinn 10141 Harjumaa
info@jazz.ee
reg.nr: 80206483
Üritus Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Kangelased
Kuupäev / Kell R 16.12.2022 20:00
Toimumiskoht Jazzklubi Philly Joes
Hind 9.20 - 31.20
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti