logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Jazzliit Ja Philly Joe's Live: The Nonconceptual Art Club debüütalbumi esitluskontsert

R 26.5.2023 20:00
Jazzklubi Philly Joes
9.20 - 31.20

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE : The Nonconceptual Art Club debüütalbumi esitluskontsert

Anett Tamm –vokaal
Triin Metshein – klaver
Monika Erdman – basskitarr
Artur Leppik – saksofon
Jeremia Kangas – trummid

Koosluse inspiratsiooniks on inimese põhjatu hing. The Nonconceptual Art Club soovib läbi muusika tuua publiku ette inimese emotsionaalse elu selle kõige kirevamas mitmekesisuses. See võib olla puhas(tav) ilu või totter inetus, põhjendamatu kurjus või ennastsalgav headus, see võib olla ülevoolav viha või hoopis siiras särav rõõm ning kõik võimalikud varjundid, mida sinna vahele võib ette kujutada.
2023. aasta alguses valmib The Nonconceptual Art Clubil debüütalbum "Confusion". Bändiliikmete sõnul tegutseb nende koosseis stiilis, mis džässmuusikute omavahelistes naljatlemistes on eksisteerinud juba kaua - confusion jazz. Kuid kuna selle määratluse põhjal on keeruline täpsemaid ootuseid kujundada, siis järelikult võib oodata kõike. Kollektiivi inspireerib muusikat looma inimese põhjatu hing. Nad soovivad muusikaga tuua publiku ette inimese emotsionaalse elu, olgu selleks ilu või inetus, põhjendamatu kurjus või ennastsalgav headus, ülevoolav viha või siiras rõõm.

• Monika Erdman on Narvast pärit basskitarrist, kes on The Nonconceptual Art Clubi loominguline mootor. Lõpetanud Elleri muusikakooli basskitarri erialal.
• Anett Tamm on noor laulja, helilooja, arranžeerija ja produtsent. 2022. aasta kevadel pälvis Anett Eesti Jazziauhindade "Noore Jazzitalendi" preemia.
• Triin Metshein on noorema põlvkonna üks silmapaistvamaid jazzpianiste, kes täiendab end hetkel Berklee muusikakolledžis.
• Artur Leppik on Viljandist pärit saksofonist. Ta on õppinud Georg Otsa nimelises muusikakoolis ning on tegev ansamblites Kõnts, Kenors ning Arg Part.
• Jeremia Kangas on Soomest pärit r'n'r trummar, kes alates 2018. aastast elab ja musitseerib Eestis. Lisaks mängib Jeremia bändides nagu Dramamama, South ofSavoy, Tšellopoisid jt.

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jazzliit Ja Philly Joe's Live: The Nonconceptual Art Club debüütalbumi esitluskontsert R 26.5.2023 20:00 Jazzklubi Philly Joes 9.20 - 31.20
Üritus Jazzliit Ja Philly Joe's Live: The Nonconceptual Art Club debüütalbumi esitluskontsert
Kuupäev / Kell R 26.5.2023 20:00
Toimumiskoht Jazzklubi Philly Joes
Hind 9.20 - 31.20
Hinnainfo
Täispilet 12 €
*Sooduspilet 8 €
Toetajapilet 30 €
 
*Sooduspiletid kehtivad õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele. Soodustused kehtivad koos soodustust tõendava dokumendiga.
 
Kohapeal hinnad vastavalt 15 € ja 10 €
 
Uksed avatud alates 19:00
Toimumiskoht
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Eesti
Ürituse korraldaja
Eesti Jazzliit MTÜ
Pärnu mnt 23-9 Tallinn 10141 Harjumaa
info@jazz.ee
reg.nr: 80206483
Üritus Jazzliit Ja Philly Joe's Live: The Nonconceptual Art Club debüütalbumi esitluskontsert
Kuupäev / Kell R 26.5.2023 20:00
Toimumiskoht Jazzklubi Philly Joes
Hind 9.20 - 31.20
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Trio Assonance (Eesti-Šveits) ''Practical Matters'' albumi esitluskontsert Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Trio Assonance (Eesti-Šveits) ''Practical Matters'' albumi esitluskontsert Jazzklubi Philly Joes
Osta pilet Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Sooäär/ Yaralyan/ Ounaskari (Eesti-Soome) albumi esitluskontsert Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Sooäär/ Yaralyan/ Ounaskari (Eesti-Soome) albumi esitluskontsert Jazzklubi Philly Joes
Osta pilet Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Tiina Adamson. Kvintett. Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Tiina Adamson. Kvintett. Jazzklubi Philly Joes
Osta pilet Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Susanna Aleksandra/ Maaker/ Trump Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Susanna Aleksandra/ Maaker/ Trump Jazzklubi Philly Joes
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti