logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Tobias Tammearu trio

R 18.2.2022 20:00
Jazzklubi Philly Joes
8.90 - 30.90
Jazzliit ja Philly Joe's LIVE 
TOBIAS TAMMEARU TRIO
 
Tobias Tammearu - saksofon
Robert Rebane - basskitarr
Martin Petermann – löökpillid
 
Tobias Tammearu trio kaotab oma muusikas stereotüüpsed rollid, luues absoluutse võrdsuse, ühtse hingamise ja pannes end ebatavalistesse olukordadesse saksofonisti, bassisti või trummarina. Vootele Ruusmaa ajakirjast Müürileht on kirjutanud: „Tobias Tammearu trio mängib vaikuse ja müraga, rütmi, meloodia ja hägustatud helide väljajoonistamisega, mistõttu nende muusika on koosseisu noorust arvestades äärmiselt omanäoline.” Kaastegevad on Robert Rebane bassil ning Martin Petermann trummidel. Järgitakse ühte põhiprintsiipi: „Ära eelda, lase muusikal end juhtida”.
2020. aastal andis ansambel välja debüütalbumi „Bivium”, mis on pälvinud palju positiivset vastukaja nii kuulajatelt kui ka kriitikutelt.
Kontserdil tuleb esitusele Tobias Tammearu trio teine albumi „Trivium“materjal, mis saab olema jätkuks nende debüüdile „Bivium“. Need pealkirjad tulenevad zooloogiast, millega nimetatakse okasnahksete (meritäht neist kõige populaarsem) kehaosi. Biviumiks nimetatakse nende alumist kahte jäset, Triviumiks ülemist kolme jäset. „Triviumil“ kõlav muusika on rafineeritum ja struktureeritum kui tema eelkäija. Samuti kaasatakse ansamblisse võnkemeister Siim Hiob, kellel on muusikas rohkem sõnaõigust kui tavaliselt. 
 
Tobias Tammearu on noorema põlvkonna silmapaistev saksofonist, keda on kujundanud õpingud nii Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis, Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis kui ka Amsterdami Konservatooriumis. Praegusel hetkel on käsil õpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Tobias on tegev koosseisudes nagu New Wind Jazz Orchestra, Ramuel Tafenau “Gather Around”, Johannes Laas 5tet, Pillikud ja Jake Victor Twisted Heads (USA/BEL/SPA/EST), kellega pälvis 2018. aastal muusikaväljaande Downbeat’i auhinna. 2020. aastal nomineeriti Tobias Eesti Jazziauhindadel Noore Jazzitalendi tiitlile.
 
Robert Rebane alustas oma muusikuteed akordionistina Nõmme Muusikakoolis ja Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis Olivia Kalluste ja Tiit Kalluste õpilasena. Ta on saavutanud häid tulemusi mitmetel omaloomingulistel konkurssidel. Akordioni kõrvalt hakkas ta iseseisvalt õppima ka klaverit ja kitarri. 2019. aastal lõpetas Robert Amsterdami Konservatooriumi jazz-osakonna hoopis basskitarri erialal. Ta tegutseb koosseisudes nagu De Jong/Rebane/Kantonen Trio(NL/FIN/EST), Tobias Tammearu Trio, Pennar & Friends, Puhkuseloomad ja Pillikud.
 
Martin Petermann on trummar, kes on jazz-, pop- ja rokkmuusika maastikul tegutsenud üle kümne aasta ning salvestanud ja teinud koostööd paljude erinevate artistidega. Hetkel võib Martini näha musitseerimas Liisi Koiksoni ansambli, Alfa Collective’i, Johannes Laas 5teti, Anguse, Frankie Animal’i, Polarflies’i, Tobias Tammearu Trio ja Pennar & Friends ridades. Martin Petermann on end erialaselt täiendanud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis, Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Muusikutöö kõrval on Martin ka trummipedagoog Meero Muusiku huvikoolis ning helitehnik.
 
 
 
Kõigile Eesti Jazzliidu korraldavatele kontsertidele on võimalik
osta toetajapilet.
Toetajapilet maksab 30 eurot ning annab panuse liidu arengusse.


Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Eesti Jazzliit tänab kõiki toetajaid ja koostööpartnereid, kes
meie tegevusele ühel või teisel moel kaasa aitavad.www.jazz.ee 
www.facebook.com/eestijazzliit
www.instagram.com/estonianjazz


 
 
 
LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.
 
Piletid müügil eelmüügis Piletilevis ning kohapeal. Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Kontserdile on oodatud vaktsineerimiskuuri läbinud, viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud publik
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Tobias Tammearu trio R 18.2.2022 20:00 Jazzklubi Philly Joes 8.90 - 30.90
Hinnainfo
Täispilet 12 €
Sooduspilet 8 €
Toetajapilet 30 €
 
Kohapeal vastavalt 15 € ja 10 €
 
Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele
Toimumiskoht
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Jazzliit MTÜ
Pärnu mnt 23-9 Tallinn 10141 Harjumaa
info@jazz.ee
reg.nr: 80206483
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Pent Järve trio Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Pent Järve trio Jazzklubi Philly Joes, Eesti 8.90 - 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Nikita Korzoun trio Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Nikita Korzoun trio Jazzklubi Philly Joes, Eesti 8.90 - 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Sooäär/Yaralyan/Ounaskari Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Sooäär/Yaralyan/Ounaskari Jazzklubi Philly Joes, Eesti 8.90 - 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Kertu Aer 4 Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: Kertu Aer 4 Jazzklubi Philly Joes, Eesti 8.90 - 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: POLOŠYWA Jazzliit ja Philly Joe's LIVE: POLOŠYWA Jazzklubi Philly Joes, Eesti 8.90 - 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!