logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Jazzliit ja Türi Jazziklubi LIVE /Jaanika Ventsel trio

N 7.12.2023 19:00
Türi Kultuurikeskus

Jaanika Ventsel trio

Jaanika Ventsel - vokaal
Jaanis Kill - kitarr
Robert Nõmmann - kontrabass
 
Kontserdil kõlab Jaanika Ventseli autoriloomingut tema plaadilt „Sweet Roses“ ning ka teoseid, mida trio sulandab jazzi ning popi piirides.
 
Jaanika Ventseli repertuaaris on peamiselt jazzmuusika standardid. 2015. aastal imus tema debüüt autoriloominguga heliplaat „Sweet Roses“, kus on 8 originaallugu ja 2 lugu Ameerika autoritelt. Enamus plaadi lugusid on arranžeeritud triole – vokaal, kitarr, kontrabass – ning trio on ka kõige sagedasem lavakoosseis. Lisaks jazzmuusikale ja autoriloomingule on Jaanika teinud seadeid ka pärimusmuusikale. Jaanika on õppinud jazzmuusikat G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis ning pärimusmuusikat Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Aastatel 2005–2013 korraldas Jaanika Nõmme Jazz festivali, noortekonkurssi ja teisi kontserte.
 
Robert Nõmmann andekas noor bassist, kes tegutseb paljude muude ansamblite seas ka Titoksis ja Alfa Collective’is. Kontrabassi hakkas ta mängima 6-aastaselt ja esimese suurema kontserdi andis juba 13-aastasena pereansambliga CRASH Pori Jazzi lastelaval. Praeguseks on Robert lavale astunud ligi 400 korral ja umbes viieteistkümnes erinevas riigis. Robert on õppinud muusikat Soomes, Ungaris ja Eestis. Kodumaal on ta lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli, Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia.
 
Jaanis Kill on tuntud kõige enam gypsy-jazzi ansamblist Titoks ning 2018. aastal tunnustati teda Tiit Pauluse noore kitarrimängija tiitliga. Jaanis Killi silmapaistvamad projektid on tribüüt Wes Montgomeryle 2014 IDee jazzil, Eesti esindamine 2017. aastal Northern European Jazz Talent konkurssil Hollandis, samal aastal Eesti kontserttuur "Kiiksuga Jõulud" koos Tanja Mihhailova, Nele-Liis Vaiksoo, Marta Laane ja Mairo Marjamaaga ja 2018. aastal kontserttuur Ameerika Ühendriikides Mart Sandri Swing Swindlersitega.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
 
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Ürituse koduleht: https://www.facebook.com/events/1370356060498156

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Jazzliit ja Türi Jazziklubi LIVE /Jaanika Ventsel trio N 7.12.2023 19:00 Türi Kultuurikeskus
Üritus Jazzliit ja Türi Jazziklubi LIVE /Jaanika Ventsel trio
Kuupäev / Kell N 7.12.2023 19:00
Toimumiskoht Türi Kultuurikeskus
Hinnainfo
Piletid eelmüügist 7€,  samal päeval 10 €
Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Türi Kultuurikeskus
Hariduse 1 Türi Järvamaa
+372 53401397
info.kultuur@tyri.ee
reg.nr: 75006368
Üritus Jazzliit ja Türi Jazziklubi LIVE /Jaanika Ventsel trio
Kuupäev / Kell N 7.12.2023 19:00
Toimumiskoht Türi Kultuurikeskus
Samas toimumiskohas
Osta pilet Havi keelest, havi meelest Havi keelest, havi meelest Türi Kultuurikeskus
Osta pilet Havi keelest, havi meelest Havi keelest, havi meelest Türi Kultuurikeskus
Osta pilet A. Kivirähk, komöödia ''Väikesed saladused'' A. Kivirähk, komöödia ''Väikesed saladused'' Türi Kultuurikeskus
Osta pilet ''Afäär'' / Kellerteater ''Afäär'' / Kellerteater Türi Kultuurikeskus
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti