Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

JP Cooper

L 23.5.2020 20:00
Rock Cafe, Tallinn
Hea klient!
 
23. mail Rock Cafes toimuma pidanud JP Cooperi kontsert jääb ära kuna artist on sel perioodil hõivatud uue albumi salvestusega.
 
JP Cooper: "Olen hiljuti palju töötanud, et valmis saada järgnevate kuude jooksul oma uus album. Vaatamata, et materjal on kirjutatud, on siiski ette tulnud logistilisi tõrkeid stuudiote, muusikute ja produtsentidega. Pidasin nõu oma managemendiga ja jõudsime otsusele, et mõistlik on albumi ilmumine lükata edasi oktoobrisse, mis omakorda tähendab, et ka maikuusse planeeritud tuur lükkub edasi.
 
Meil õnnestus enamik kuupäevi üle viia perioodi oktoober-november, kuid paljudes kontserpaikades polnud sügiseks vabu päevi või meil ei õnnestunud logistiliselt asju ümber mängida. Mul on väga kahju kui ma seekord teie juurde ei jõua. Kogu meie tiim töötab ennastunustavalt, et siiski  leida ärajäänud kuupäevadele asendused."
 
Piletid ostetakse tagasi alates 04.03  kuni 30.05.20 (k.a.) kõikides Piletilevi müügikohtades va Circle-K teenindusjaamades. Ostetud Sebrapiletite eest kannab Piletilevi kontor raha kliendi arveldusarvele. Korraldaja  vabandavad võimalike  ebamugavuste pärast.
 
 
Kauaoodatud JP Cooper esineb Eestis 23. mail
 
Laupäeval, 23. mail esineb Tallinnas klubis Rock Café Inglise laulja ja hiti "Perfect Strangers" üks autoritest JP Cooper. Piletid kontserdile tulevad müügile 25. oktoobril kell 10.00.
 
"Perfect Strangers" ja "Septembers Song" – 2 Top10 hitti, mis müünud end plaatinastaatusesse. "Mul ei olnud mitte mingeid ootuseid," meenutab John Paul Cooper, kes andis kaua kontserte vaid kui "mees ja kitarr".
Kõik muutus pärast koostöö algust Jonas Bluega ja loo “Perfect Strangers ilmumist”.
 
"Leidsin end ühtäkki popmuusikamaailmast, kus ma end absoluutselt ette ei kujutanud – äkki esinesin MTV laval 45 000 inimese ees, DJ minu selja taga tantsusamme tegemas." JP Cooper on teinud kiire tõusu popmuusikamaailma tippude hulka ning on oodatud esineja igal suuremal festivalil.
 
Piletid JP Cooperi kontserdile hinnaga alates 29 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti reedel, 25. oktoobril kell 10.00.
Kontsert on vanusepiiranguta.
Videod:
 
Jonas Blue ft. JP Cooper – "Perfect Strangers"
 
JP Cooper – "September Song"
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
JP Cooper L 23.5.2020 20:00 Rock Cafe, Tallinn
Hinnainfo

Esimestele kiirematele piletid hinnaga 29 €, edasi 35 €

NB! Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.
 
Uksed kell 18:00
Vanusepiirangut ei ole
Toimumiskoht
Rock Cafe, Tallinn
Keevise 6 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
MAK Entertainment SIA
Pernavas iela 12-2 Riia LV-1012 Läti
+371 29418083
makconcert@gmail.com
reg.nr: 60505558
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud X Ambassadors - The Orion Tour PeatatudPeatatudX Ambassadors - The Orion Tour Rock Cafe, Tallinn, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet BODY WORLDS / L-P, Riiklikud pühad / Сб.-Воскр., гос. праздники / Sat-Sun and Holidays BODY WORLDS / L-P, Riiklikud pühad / Сб.-Воскр., гос. праздники / Sat-Sun and Holidays - T1 Mall of Tallinn, 2. korrus, Eesti 11.90 - 45.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet BODY WORLDS / Tööpäevad / Рабочие дни / Mon-Fri BODY WORLDS / Tööpäevad / Рабочие дни / Mon-Fri - T1 Mall of Tallinn, 2. korrus, Eesti 9.90 - 40.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Polina Gagarina / Полина Гагарина Polina Gagarina / Полина Гагарина Tondiraba jäähall, Tallinn, Eesti 16.50 - 70.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Basta / Баста Basta / Баста Saku Suurhall, Eesti 20.90 - 80.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!