Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

KADRI VOORAND "IN DUO WITH MIHKEL MÄLGAND" / Jazzkaar 2019

T 23.4.2019 18:00
Vaba Lava
23.50 - 28.50
Jazzkaar 2019
KADRI VOORAND “IN DUO WITH MIHKEL MÄLGAND”
Teisipäev, 23. aprill 2019 kell 18.00 Vaba Lava


Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandi koostööst on sündinud originaalloomingule keskendunud kooslus, mille keskmes on klaveri, bassi ja vokaali leidlik ning improvisatoorne mängumaa sümbioosis elektrooniliste efektide ja poeesiaga. Duo on üles astunud mitmetel olulistel jazzifestivalidel nagu Pori Jazz, Jazz Baltica ja London Jazz Festival. Minimalistlikust koosseisust hoolimata on kaks tippmuusikut võimelised looma küllusliku kõlaga maailma, kus julged helimanipulatsioonid toetavad lüürilise ja jõulise kokkupõrkest sündivat andekat eripära.

Sütitavalt energiline eesti jazzitalent Kadri Voorand on vaimustanud juba aastaid nii kodupublikut kui ka jazzisõpru mitmel pool maailmas. Tema kirglik esitusstiil, fantaasiarikkad improvisatsioonid ja isikupärane looming on kompromissitu ja samas kergesti ligipääsetav, tehes relvituks ka kõige skeptilisema kuulaja. Pidev uudsuse otsing ja osalus teiste muusikute projektides nii kodu- kui välismaal on temast teinud eesti ühe armastatuma muusiku ning paljudele kuulajatele on Voorand tuttav ka vokaalkuuiku Estonian Voicesi muusikalise juhi ja lauljana. Jazzikategooriates korduvalt auhinnatud lauljanna (2017. aasta Parim Naisartist ja Parim Jazzalbum Eesti Muusikaauhindadel, lisaks Noor Jazzitalent ja Danske Jazziauhind) on aktiivselt üles astunud ka välismaal, laiendades pidevalt külastatavate riikide nimistut.

Andekas eesti bassist Mihkel Mälgand on osalenud üle 80 plaadi salvestusel ja on mänginud koos paljude jazzi tippnimedega nagu Nils Landgreni, Dave Liebmani, Randy Breckeri, Tim Hagansi, Kurt Ellingi ja Raivo Tafenauga. 2018. aastal pälvis ta Danske Jazziauhinna.

Kontserdi salvestab ETV.

Koosseis:
Kadri Voorand – vokaal, klaver, elektroonika
Mihkel Mälgand – kontrabass, basskitarr

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
KADRI VOORAND "IN DUO WITH MIHKEL MÄLGAND" / Jazzkaar 2019 T 23.4.2019 18:00 Vaba Lava 23.50 - 28.50
Hinnainfo
Täishind 28.-
Soodushind 23.-*

*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Kadri Voorand "In Duo with Mihkel Mälgand" kontserdi piletiga tasuta sissepääs 23.04 kell 19:45 Rosario Giuliani & Luciano Biondini (Itaalia) kontserdile Punases Majas vabade seisukohtade olemasolul.
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas