Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kontserdid NUKU muuseumis. The Swingin' Sisters & Band

N 19.4.2018 18:00
NUKU muuseum, Nunne 4, Tallinn
Kontserdid NUKU muuseumis – muusika nukkude keskel!

Muusika ja teater ning tänavamuusikud ja nukuteater on ajaloos ikka käsikäes käinud. Lisaks sellele, et muusika on teatri väljendusvahend, on heli- ja teatrikeelel rohkemgi kokkupuutepunkte: elutu nuku äratab näitleja ellu samamoodi nagu muusik äratab ellu noodipaberil kirjas oleva muusika.

„Ühel hetkel tundus meile, et pillikast liigutas. Selle peale oleks kogu muuseum justkui ärganud: seintele tekkisid imelised varjud ja nukud tõstsid riiulitel pead...”. See juhtus NUKU muuseumis, kui muusikud võtsid enne etendust pillid kastidest välja, et end lahti mängida. Pärast sellist hingematvalt kaunist hetke ei saanud enam teisiti, kui mängida veel. Nii sündisid kontserdid NUKU muuseumis – muusika nukkude keskel.

19. aprill kell 18 The Swingin' Sisters & Band

The Swingin’ Sisters and Band esitab legendaarse Eesti Raadio Meeskvarteti salvestatud säravaid, humoorikaid ning suurepäraseid eestikeelsete tekstidega kergemuusikalaule. Lauljatarid Maris, Vivi ja Viveli on koos laulnud erinevates projektides ning ansamblites juba üle 6 aasta ning naljatamisi võib öelda, et tegu ongi justkui õdedega.

Sündmuse koduleht: http://www.nuku.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Kontserdid NUKU muuseumis. The Swingin' Sisters & Band N 19.4.2018 18:00 NUKU muuseum, Nunne 4, Tallinn
Hinnainfo
Pilet 12 €
Sooduspilet 9 € kehtib õpilastele, tudengitele, pensionäridele
Toimumiskoht
Lai tn 1 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Sihtasutus NUKU
Lai 1 Tallinn 10133 Harjumaa
6679555
nuku@nuku.ee