Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MARK GUILIANA'S BEAT MUSIC (USA) / Jazzkaar 2019

R 26.4.2019 21:30
Vaba Lava
28.50 - 35.50
Jazzkaar 2019
MARK GUILIANA’S BEAT MUSIC (USA)
Reede, 26. aprill 2019 kell 21.30 Vaba Lava


Mark Guiliana on maailma üks karismaatilisemaid ja hinnatumaid trummareid. Ainulaadse käekirjaga piirideületaja ühendab jazzi improvisatsioonilisuse elektrooniliste helidega.

Oma loomingus keskendub Mark Guiliana esitatava muusika hingele, olgu siis selleks jazz, rokk, elektrooniline või akustiline muusika. Tema ansambel Beat Music mängleb julgelt jõulise rütmika ja filmilike atmosfääridega, akustiliste ja elektrooniliste toonidega. Guiliana meisterlik vormitunnetus, emotsionaalne sügavus ja virtuoossus töötavad kõik ühise eesmärgi nimel avades muusika olemuse ja tõustes uutesse kõrgustesse, kust avaneb avaram vaade.

Guilianat on nimetatud rütmipoeediks, kes valdab abstraktsioonikunsti ja ületab elektrilise ja akustilise helimaailma piirid. Kui liita sellised trummilegendid nagu Elvin Jones ja Art Blakey Roland 808 trummimasinaga, jagada saadud tulemus J Dilla kreatiivse biidikunstiga ja korrutada tulem Squarepusheri pöörase jõuga, on võimalik ette kujutada Mark Guiliana värvikat kõlapaletti.

Trummivirtuoosi akustiline koosseis Mark Guiliana Jazz Quartet ühendab jazzitraditsioone uudsete kõladega ning on oodatud kõikjal maailma jazzilavadel. Guiliana on hinnatud koostööpartner väga eriilmeliste muusikute teoste kujundamisel, ta on osalenud mitmekordselt Grammyga pärjatud David Bowie albumi “Blackstar” salvestustel, moodustanud klahvpillimängija Brad Mehldauga duo Mehliana, teinud kööstööd jazzilegend John Scofieldi, neo-soul lauljanna Meshell Ndegeocello, reggae/hip-hop artisti Matisyahu, jazzvokalisti Gretchen Parlato ning bassimängija Avishai Coheniga, kelle trio koosseisus esines Guiliana 2005. ja 2008. aastal ka Jazzkaarel. Trummar on ka aktiivne koolitaja ja on avaldanud videoraamatu loovast lähenemisest trummimängule.

Mark Guiliana’s Beat Music loob 30. Jazzkaare reedeõhtusse meeleoluka kuuma klubivööndi atmosfääri.

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
MARK GUILIANA'S BEAT MUSIC (USA) / Jazzkaar 2019 R 26.4.2019 21:30 Vaba Lava 28.50 - 35.50
Hinnainfo
Täishind 35.-
Soodushind 28.-*

*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Mark Guiliana's Beat Music kontserdi piletiga tasuta sissepääs järgnevale Punase Maja kontserdile vabade seisukohtade olemasolul. Kogu festivali programm avalikustub veebruaris 2019.
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas